Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 10.09.2008 o 20:55, Sekret Mnicha napisał:

> Część tych już wypisałem, ale dzięki ;]
> > Koleś jest mega, do wyboru do koloru panczy ;d
> Potwierdzam ;D
>
> Co powiecie na taki duży napis na klacie "Kocham bragga"? ;D
>
> A i jeszcze ogarnia ktoś czcionki? Bo trochę poprzeglądałem, ale takiej w pyte klimatycznej

> nie znalazłem.
>
>

Tandeta ;d Jakiegoś pancza bym sobie walnął najbardziej mi pasi "dzwonią z NASA, mówią
że mam rymy wyj***ne w kosmos" ;d
>

Teraz mi wpadł pomysł jak ktoś się zna na Photoshopie to mógłby zrobić
Dziś kładę Hip-Hop do ziemi, jakbym nazywał się Nas" i nad tym jakiś rysunkowy "gangsta" mi pasi. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem Wam tu pokazać jak ja to widzę, ale taka jest lipa, że jest dużo jednolinijkowych punchy, a one się średnio mieszczą. No i znalazłem fajną czcionkę, moim zdaniem nieźle to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już o koszulkach gadane to ja mam dwa pytania z nimi związane:
1.Widział ktoś koszulki z K44 ?
2.Widział ktoś koszulkę z Biggie''m w koronie ? Jay-Z miał taką na swoim koncercie "Fade to Black" więc myślę,że można ją gdzieś kupić.Poza tym widziałem raz kolesia w niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 21:26, rymoholik napisał:

"Na palcach jednej ręki policzę kumate osoby, na tej samej ręce ja jestem palcem środkowym"



nigdy nie rozumiałem tego puncha ;| że jest fagasem, czy jak ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 01:23, Luque Skywalker napisał:

> "Na palcach jednej ręki policzę kumate osoby, na tej samej ręce ja jestem palcem
środkowym"


nigdy nie rozumiałem tego puncha ;| że jest fagasem, czy jak ? :D


Na to wygląda ;P

Mi się najbardziej podoba tekst VNMa do Jimsona: "Jimmy, cieciu zielony jak brokuły, na twojej koszulce Nike''a pisałoby Just Don''t Do It" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 00:41, bojanzaw napisał:

Mayhem Morearthy - Out Here
http://pl.youtube.com/watch?v=zbpLwsvpvUQ

Łooo, kozak. Nigdy wcześniej o tych typach nie słyszałem. Kozacki kawałek, niby takie PIMP''y ale to jest i tak oldschool. ;] Znaczy ten pierwszy kawałek, bo to co potem jest, to już czysty Murzyński klip, tylko fur brakuje. ;p

To jest kosior ;]
http://pl.youtube.com/watch?v=_GWsK7J19aA&feature=email

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich fanów rapu ze Śląska, Kalibra 44 i wszelakich połączeń hip-hopu z brzmieniami z Jamajki, czeka bardzo miła niespodzianka. Wielkimi krokami nadchodzi premiera najnowszego albumu weterana sceny - Abradaba. Album, który ma się ukazać 26 września (tego roku, naprawdę!) zatytułowany został "Ostatni Poziom Kontroli".

Oprócz zapowiedzi nadchodzącego promo oraz tracklisty dostaliśmy informacje, że płyta liczyć będzie 14 utworów, a wydana zostanie w nieznanym dotąd wydawnictwie I-M-T we współpracy z bardzo znanym (drżyjcie haterzy) My Music Records. Możecie też zobaczyć oficjalną okładkę albumu. A co na nim?

Po pierwsze znakomici producenci. Obok samego Daba bitami zajmą się też Żusto, O.S.T.R., IGS, a sam autor zapowiedział udział muzyków sesyjnych na żywych instrumentach. Po drugie znakomici goście, choć co ciekawe głównie związani z muzyką reaggae - Marika, Gutek, Losza Vera, Grubson i Jarex. Oby więcej takich niespodzianek!

No ciekawe co Dabowi wyjdzie,tuż po nim wychodzi Fokus,będzie co słuchać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 15:01, razormw napisał:

Po pierwsze znakomici producenci. Obok samego Daba bitami zajmą się też Żusto, O.S.T.R.,
IGS, a sam autor zapowiedział udział muzyków sesyjnych na żywych instrumentach.


Jak OSTR się bierze za bity, to kupa wyjdzie z tego. Takie jest moje zdanie. Nienawidzę jego bitów -.-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A najtaniej to chyba wyjdzie jak koszulki zrobimy sprayem, łatwo podobno nie schodzi no i nadruk możemy sobię zrobić jaki chcemy. Tekturka, nożyczki i spray. Koszty to:
Biała koszulka - 6-7 zł
Tekturka to nie wiem - ~0.5 zł gdzieś koło tego ;d
Spray - Montany chodzą po 13-18
Podliczamy: Najtaniej ~20 zł exclusive version 25-30 zł
Więc najtaniej wychodzi taniej od allegro, drożej wychodzi tyle samo ile byście na allegro zapłacili.
Chyba tak zrobie tylko muszę czekać na koniec miesiąca na kieszonkowe.

razormw - Jako takich koszulek nie widziałem do kupienia ale na mieście widziałem kolesia w takiej.
Na allegro chodziły kiedyś koszulki PFK Kompany jak coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 01:23, Luque Skywalker napisał:

> "Na palcach jednej ręki policzę kumate osoby, na tej samej ręce ja jestem palcem
środkowym"


nigdy nie rozumiałem tego puncha ;| że jest fagasem, czy jak ? :D


Albo po prostu, że wszystkich ma w du*ie i wszystkich pie**oli :P

Albo nie miało głębszego sensu i miało się rymować i być fajne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 16:33, don Scovrone napisał:

Albo nie miało głębszego sensu i miało się rymować i być fajne :P


To raczej nie, on przykłada ogromną wagę do tekstów i ukrytych znaczeń ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 15:13, Sekret Mnicha napisał:

Więc najtaniej wychodzi taniej od allegro, drożej wychodzi tyle samo ile byście na allegro
zapłacili.


Tylko, że wzorek będzie jednokolorowy jak kupisz jeden spray ;] Mi osobiście nie chciało by się latać za tymi wszystkimi "gadżetami :D" typu, koszulka, spray, tektura, wycinać, mazać itp. a jeszcze jak się spiep**y koszulkę... trzeba kupować drugą. Lepiej zamówić u producenta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak można to spieprzyć? przecież bierzecie tekturkę, rysujecie literki, przykładacie do koszulki i psikacie, najlepiej z 20-30 cm. Oczywiście literki trzeba wyciąć. A jak wam przypadkiem wyjdzie poza to robicie w tym miejscu jakiś wzorek i gitara. Ja tak zrobie i wam pokaże. :D Oczywiście zrobię to jak nie będę miał innej zajawki typu np. Mixtape Decksa ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 18:35, Sekret Mnicha napisał:

Jak można to spieprzyć? przecież bierzecie tekturkę, rysujecie literki, przykładacie
do koszulki i psikacie, najlepiej z 20-30 cm. Oczywiście literki trzeba wyciąć. A jak
wam przypadkiem wyjdzie poza to robicie w tym miejscu jakiś wzorek i gitara.


miałem na myśli np. sytuację, że koszulka się zagnie pod kartonem, albo wyjdzie krzywo, albo jakaś literówka na szablonie ;) wszystko możliwe ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 18:59, Luque Skywalker napisał:

miałem na myśli np. sytuację, że koszulka się zagnie pod kartonem, albo wyjdzie krzywo,
albo jakaś literówka na szablonie ;) wszystko możliwe ;D


Popieram to plus dorzucam, że taką metodą dużo cytatów się nie zmieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak masz do dyspozycji powierzchnie formatu A4 to ci się dużo cytatów zmieści? Wątpie.
Pozatym lubię rysować, więc to dla mnie nie problem, ale lepsze dla mnie to niż allegro ;d. Jak nie wyjdzie to pomaluje koszulkę we wzorki jakieś i będę i tak i tak w niej śmigał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować