Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 13.09.2008 o 22:27, ..::leŚniak::.. napisał:

> Powiedział to Peja :).
Czyli miałem złe skojarzenie, bo miałem pewne, ale nie chciałem strzelać ;]
> A za hiphopolo (piszę już na serio :P) można uznać raczej gości zwanych jako: Doniu,

> Liber i Jeden Osiem L (nie jestem tego pewien :P).
Co do Donia, to potrafi zrobić dobry bit, reszty nie komentuję.
> Za znawcę się nie uważasz ale co nieco wiesz ;).
Wiem, że nic nie wiem ;]


No tak Doniu potrafi :). Weźmy tu na przykład "Doniu & Dębiec - To My Polacy".
Nie wiem czy to jego bit ale jest fajny :D.

don Scovrone

O już się wkurzył... :P Chciałem tylko zobaczyć ile ludzi coś o HH wie. Skąd miałem wiedzieć że ty też jesteśna forum i to będzie ci tak strasznie przeszkadzać? x)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 22:34, ProHacker napisał:

O już się wkurzył... :P Chciałem tylko zobaczyć ile ludzi coś o HH wie. Skąd miałem wiedzieć
że ty też jesteśna forum i to będzie ci tak strasznie przeszkadzać? x)


Wkurzyłem się, bo ja wiem najwięcej, a tamci mnie wyprzedzili i nie mogłem na twojego mega-hiper mądrego sprawdzającego posta odpowiedzieć...
I to mnie boli :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie masz co robić, to zrób jak napisał Don Scovrone, idź się pouczyć. Po cholerę chcesz sprawdzać czyjąś wiedzę o Hip Hopie? Z tego co widzę to gówno o tym wszystkim wiesz. Pospamować chciałeś dziecko? Znajdź inny temat, Hip Hop zostaw tym którzy go kochają, a nie jarają się nowaturem.

Arkads
No, LAX jest nawet kozackie, chociaż jakoś bardziej podobało mi się Doctor's Advocate. Z LAX najlepsze są IMO właśnie Dope Boys i State of Emergency. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 22:36, Arkads napisał:

Co do LAX`a The Game`a. Genialny.

Szczególnie piosenka Dope Boys gdzie bit jest po prostu miażdżący. Ogólnie w tej piosence
The Game pojechał najlepiej jak potrafił.

`And i`m sick blowjob, bitch leave me alone.` :P

http://www.youtube.com/watch?v=W85TPepF8Rg


Dope Boys słyszałem jeszcze przed wakacjami... xD Bit dobry, bo drumsy robił Travis Barker. A co do cytatu - chyba raczej sick of blowjob(s) ;> I nie uważam go za jakiś megapunch :/ LAX jest o wiele słabszy od Doctor''s Advocate, ale podobają mi się kawałki: Spanglish, LAX Files, Nice - te wg. mnie są najlepsze :]

Orzech, spokojnie białasie ;P
Pablo, zniszczyłeś mnie xDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 22:40, OriginalGangsta napisał:

Nie masz co robić, to zrób jak napisał Don Scovrone, idź się pouczyć. Po cholerę chcesz
sprawdzać czyjąś wiedzę o Hip Hopie?
Z tego co widzę to gówno o tym wszystkim wiesz.


Zrozum to była podpucha! Kit, ściema, podróbka jak wolisz. Tamto co pisałem nie jest prawdą/nie określa mojej wiedzy.

Dnia 13.09.2008 o 22:40, OriginalGangsta napisał:

Pospamować chciałeś dziecko? Znajdź inny temat, Hip Hop zostaw tym którzy go kochają,
a nie jarają się nowaturem.


Odnoszę wrażenie że ty się na mnie wkur***sz tylko dlatego że napisałem że "nowatur" ma jedną fajną nutkę :P.

Dnia 13.09.2008 o 22:40, OriginalGangsta napisał:


Arkads
No, LAX jest nawet kozackie, chociaż jakoś bardziej podobało mi się Doctor''s Advocate.
Z LAX najlepsze są IMO właśnie Dope Boys i State of Emergency. ^^


Najwyraźniej nie zrozumiałeś za bardzo o co mi biegało...
Pisałem post totalnego ignoranta. I chciałem sprawdzić czy takich tu nie ma! Jeżeli ktoś lubi/interesuje się muzyką HH to mnie zbluzga nie? A ten co nie wie albo nic nie napisze albo poprawi moje bzdury jeszcze większymi bzdurami :P.

I aby nie było off-a:

Co sądzicie o płycie Onara "Pod Prąd"?
Myślę że wiekszość kawałków jakie tam są są niezłe. "Kto buja całym blokiem", "Witaj na podwórku". Mi ten album podoba się bardziej niż nowa płyta Tede.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.09.2008 o 22:53, ProHacker napisał:

Najwyraźniej nie zrozumiałeś za bardzo o co mi biegało...
Pisałem post totalnego ignoranta. I chciałem sprawdzić czy takich tu nie ma! Jeżeli ktoś
lubi/interesuje się muzyką HH to mnie zbluzga nie? A ten co nie wie albo nic nie napisze
albo poprawi moje bzdury jeszcze większymi bzdurami :P.

Popatrz sobie na posty poniektórych osób i będziesz wiedział kto się na tym zna, a kto nie. Nie musisz tu spamować pisząc jakieś głupoty. Zacząłeś tu pisać tylko dlatego, że chciałeś zobaczyć czy ludzie tu są kumaci? -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szkoda, że quiz był bez nagród ;]


btw. za chwilę wrzucę na mojego myspace''a najnowszą produkcję FL136, chętni mogą wbijać na link w podpisie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OG aka. Orzech :P Wylajtuj, może nowy gość coś fajnego wniesie do tematu, gdzie już od dawna nie mamy nowych twarzy :)

Co do LAX, to płyciwo wypasione na maxa, jak dla mnie najlepsza z legali Game''a. Spanglish wymiata, kto robi kawałki o latynosach będąc czarnym (w znaczeniu oddając im szacunek?).

W sumie teraz słucham tylko Laxa, Raw Footage i Dj Decksa 4, jeszcze czasami zapuszcze sobie Spaleni innym Słońcem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 21:49, ..::leŚniak::.. napisał:

Ostatnio odpaliłem sobie stare nagrywki Meza i mówię, że jeśli chodzi o technikę, to

Mówiąc "stare" masz na myśli płyte mezokracje, czy jeszcze coś wcześniejszego? Ja także jestem z tych, którzy uważają że mezo kiedyś robił świetny rap. Sam zacząłem słuchać rapu kilka lat temu właśnie od meza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 22:24, ProHacker napisał:

A za hiphopolo (piszę już na serio :P) można uznać raczej gości zwanych jako: Doniu,
Liber i Jeden Osiem L (nie jestem tego pewien :P).

A co do libera, to uważam że potrafi on zrobić dobry rap. Ostatnio nawet zacząłem znowu słuchać jego "Bógmachera". Płyta naprawdę mi się podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 00:52, bojanzaw napisał:

Masta, Fat Joe? Chociaż nie wiem, czy go można czarnym nazwać, ale on sam siebie
takim nazywa ;P

tylko, że Fat Joe miał matkę Latynoskę, więc w jego przypadku to całkowicie zrozumiałe ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 00:52, bojanzaw napisał:

Masta, Fat Joe? Chociaż nie wiem, czy go można czarnym nazwać, ale on sam siebie
takim nazywa ;P


Hehe, dobre :D Może jestem daltonistą, ale on mi bardziej wygląda na latynosa, niż na czarnego :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 00:52, bojanzaw napisał:

No. I co dalej? ;>


Nic, po prostu chciałem wrzucić, jakby ktoś nie znał- bo to pozycja obowiązkowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ja, a myślałem że O.G to Matus, albo White czy coś, :D

Jak kogoś jara PeeRZet to znalazłem jego skład (?) 2razyPe, w każdym razie nawet fajne tracki.

ProHacker nie uważam, żeby TPWC to było "HipHopolo", płyta bardzo dobra, mi się podoba, klasykiem się nie stanie, mimo to dobra odskocznia. Poza tym bity mi pasują, też są elektroniczne ala Fokus, ale bardziej mi pasują, niż te Fokusa. Pod prąd, z tych kawałków co słyszałem to tylko Kto buja całym blokiem zasługuje na uwagę. (SNS ;d).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aj Wy dziady. ;p

MastAlol
A bo mnie wkurza ten gość. Zamiast napisać o co mu chodzi, to robi jakieś głupie podchody, czy tu ludzie kumaci.
Jakby miał napisać coś normalnego to by napisał, a nie jakieś testy sobie urządza.

Budo
Jeden z moich ulubionych kawałków Biggiego. ^^

BTW: Nie wiem czego niektórzy z Was tak jarają się TPWC. O.o Dla mnie ta płyta to nieziemski badziew i, przynajmniej dla mnie, koniec starego dobrego Sokoła. Prędzej czy później musiało się tak stać, że i Sokół zaczął robić wszystko dla hajsu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli Mezokracje i jego dissy. I jeszcze dwa kawałki z Duże Pe mi się podobają, Nasze życie i Futbol. A jeszcze starsze tracki mam, mam też linki do wszystkich nielegali jego, ale nie wiem czego jeszcze nie pobrałem.

OG
Na TPWC jest kilka wyrąbanych (według mnie) bitów (Janek Pożycz, ten o braniu spraw w swoje ręce, ten o upadaniu i wstawaniu, Jedno słowo), co do tekstów to jest niezłe Boją się, W aucie to według mnie kozak (95% ludzi, które tego teraz słucha, ma na dzwonku i tak dalej, nie wie po co i jak powstał ten kawałek nawet). Całokształt poniżej moich oczekiwań, zawiodłem się, ale nie jest też tak beznadziejnie.

A o tym kim jest OG to można się było domyślić już po pierwszym poście chyba, jak zaczął gadać o Impali, jakichś mongolskich cudach i co będzie leciało u niego pierwsze w samochodzie.

EDIT: Gorący wywiad z Peerzetem, jeszcze nie czytałem ;D - http://muzyka.interia.pl/wywiady/wywiad/peerzet/news/zmienilo-sie-troche-w-glowie,11 74757

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować