Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 30.07.2007 o 19:32, Dante Dy`nei napisał:

\...\

Ja się tam nigdy w beefy 50 nie zagłębiałem, ale kawałek fajny, a z innej beczki, to Chamillionaire
też dobry kawałek na tym beat''cie nagrał :D >> http://www.youtube.com/watch?v=pFeSUki89uE
.

Też mi się podoba , a to z którego było Mixtape ?

A i z innej beczki - fajne słowo MTV wybrało najlepszych Mc , raperów w Ameryce o to lista :

od 10 do 1 .
10. Jim Jones
9. Common
8. 50 Cent
7. Jay-Z
6. Young Jeezy
5. Kanye West
4. Andre 3000
3. Game
2. T.I.
1. Lil Wayne

A to moja prywatna lista:
10. The Game
9. Three 6 mafia
8. Young Buck
7. Ludacris
6. Jay Z
5. Kanye West
4. Chamillionaire
3. T.I.
2. 50 Cent
1. Lil Wayne

Link z głosowania http://www.dailymotion.com/yardie4life/video/x2nk9h_mtv-news-hottest-mcs-roundtable_music

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 13:43, NuGGet napisał:

(...)


Zgodze sie w duzej czesci - otoz tez oboje nie pasuja mi od poczatku do konca. :) Maja lepsze kawalki, czasem po prostu wysmienite, a czasem maja takie byle co, czego nie chce sie sluchac. Ale Snoop nagral pzreciez ostatnio pzregenialny kawalek "Vato" z B-Realem z Cypress Hill, a to bylo juz po nagraniu kawalka z Justinem. ;) Poza tym goraco polecam teledysk "Concentrate" Xzibita. Naprawde warto. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 13:51, Wiadroman napisał:


Zgodze sie w duzej czesci - otoz tez oboje nie pasuja mi od poczatku do konca. :) Maja lepsze
kawalki, czasem po prostu wysmienite, a czasem maja takie byle co, czego nie chce sie sluchac.
Ale Snoop nagral pzreciez ostatnio pzregenialny kawalek "Vato" z B-Realem z Cypress Hill, a
to bylo juz po nagraniu kawalka z Justinem. ;) Poza tym goraco polecam teledysk "Concentrate"
Xzibita. Naprawde warto. ;)

Właśnie kawałek "Vato" to mój ulubiony kawałek (z tych nowych):)
A "Concentrate" Xzibita to to z takimi starymi Chińczykami?:P Dobry kawałek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 15:42, Araondoion napisał:

> P Diddy
tia "last night" xD


przede wszystkim to i jeszcze Tell me i Bad Boy For Life... w ogóle jego sotatnia płyta jest fajna! A dlaczego przyczepiłeś się do P Diddi''ego?

olki77 zamieścił liste i co? żadnego rapera typu Wu Tang Chłam i reszty.... ale za to moi sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.07.2007 o 16:05, jakoktochce napisał:


olki77 zamieścił liste i co? żadnego rapera typu Wu Tang Chłam i reszty.... ale za to moi sa

Po pierwsze to WU TANG CLAN a NIE chłam, chłam to ten Twój 5 Grosz, i będe sie kłócił z każdym kto jedzie na Wu Tang, po drugie, na liście nie ma Wu Tang Clanu, bo to lista najlepszych MC, a jak wiadomo MC to jedna osoba.... Najpierw pomyśl, potem napisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 16:09, Robek 009 napisał:

A ja mam tylko takie jedno pytanie do ciebie; co to jest Mc? Hip Hop lubię i kulturą się interesuję
ale tego nie wiem.

Sorry, wyrazy się złączyły. Sorry za dwa posty pod rząd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 16:09, Robek 009 napisał:

A ja mam tylko takie jedno pytanie do ciebie; co to jest Mc? Hip Hop lubię i kulturą się interesuję
aletego nie wiem.

MC to inaczej raper ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 16:11, imit napisał:

> A ja mam tylko takie jedno pytanie do ciebie; co to jest Mc? Hip Hop lubię i kulturą się
interesuję
> aletego nie wiem.
MC to inaczej raper ;)

Dzięki. Naprawdę, takiego określenia na rapera jak MC wcześniej nie słyszałem, ale teraz zapamiętam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 16:11, imit napisał:

MC to inaczej raper ;)


Ha i tu sie nie zgodzę :P
Mistrz Ceremonii to nie każdy raper...choć powinien być nim każdy, ale tak nie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 16:14, Kermit 13 napisał:

> MC to inaczej raper ;)

Ha i tu sie nie zgodzę :P
Mistrz Ceremonii to nie każdy raper...choć powinien być nim każdy, ale tak nie jest :)

Czyli link który podał olki77 jest trafny a to wytłumaczenie podane przez imita nie. Dobra, czyli muszę zapamiętać że MC to nie każdy raper tylko Mistrz Ceremonii. A kto to jest Mistrz Ceremonii w kulturze Hip Hopowej już przeczytałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 13:50, olki77 napisał:

Też mi się podoba , a to z którego było Mixtape ?


Mam go na "Man on Fire" ...

Co do tych list, to ja bym te dwie wymieszał, dodał jeszcze coś od siebie i by było :D ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 13:53, NuGGet napisał:

A "Concentrate" Xzibita to to z takimi starymi Chińczykami?:P Dobry kawałek:)


Jeden stary chinczyk. Zrestza pojawia sie chyab tylko na poczatku teledysku. Radze spojrzec na te panie, a nie na jakis starcow. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 17:37, Wiadroman napisał:


Jeden stary chinczyk. Zrestza pojawia sie chyab tylko na poczatku teledysku. Radze spojrzec
na te panie, a nie na jakis starcow. :D

Takie panie to sa na każdym teledysku jakiegoś zagranicznego rapera:) Chociaż nie powiem, w niektórych Polskich klipach może niedługo też takie będą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 17:35, Dante Dy`nei napisał:

Mam go na "Man on Fire" ...


Można go gdzieś za darmo ściągnąć , bo najnowszy jego mixtape był za darmo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 17:38, NuGGet napisał:

Takie panie to sa na każdym teledysku jakiegoś zagranicznego rapera:) Chociaż nie powiem, w
niektórych Polskich klipach może niedługo też takie będą:P


Eee... Nie. :) Wlasnie tym wyroznia sie ten teledysk, ze panie nie robia z siebie tanich zdz*r (nie wiem czy to przeklenstwo :P), ktore zobaczyly rapera w klubie i jzu sie rozbieraja, tancza na stole itp. Wlasnie w tym teledysku niesamowite panie prezentuja swoje wdzieki, ale nie wulgarnie, poniekad z klasa. ;) Prawde mowiac gardze teledyskami typu "P.I.M.P.", "Candy Shop", "I wanna love you", czy cos w tym stylu. Ten jednak mnie zniszczyl. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować