Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 30.07.2007 o 15:03, Buhaj91 napisał:

Ja się tu udzielę w obronie Peji, skoro twierdzisz, że nie narzucasz mu niczego to czemu twierdzisz,
że peja sie nie nadaje (nie ty to powiedziałeś, ale na to wychodzi z twojej wypowiedzi). Właśnie
przez ta wypowiedź narzucasz mu, że Peja jest be i fu.

Przepraszam, że się wypowiem ale po takim tekście to mnie krew zalewa. Według Ciebie ja w tym momencie mogę stwierdzić, że tym postem mi coś narzucasz. Piszesz, że jest dobry więc mi coś narzucasz? Przemyśl co napisałeś, bo chyba tego nie rozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 15:03, Buhaj91 napisał:

(...)


No, ale jak dla mnei Peja jest w swojej tworczosci neiwiele mniej obciachowy, niz disco polo. :D Dlaczego disco polo moge negowac i chciec zasugerowac cos lepszego, a Peji nie i nei amm sugerowac zasiegniecia po elpszych wykonawcow? Dla mnie Peja jest smieszny w tym co robi. Moze ja go nie rozumiem, bo nie wychowalem sie w slumsach, moze z jakiegos innego powodu, ale patrzac dookola widze, ze wszyscy podzieraja z jego utworow i jego postaci... Nawet nie moge powiedziec, ze potarfie mu wybaczyc jego nizbyt ciekawe teksty, bo nadrabia od strony muzycznej, ale nic z tego. Moi znajomi, ktorzy nagrywaja w domu kawalki robia kawal lepszej muzyki od niego. I mowcie co chcecie, ale gdy slysze, ze ktos slucha peji mam zamiar wciaz powtarzac, ze ejst sl;aby, ze jest obciachowy i reprezentuje biede pzrede wszystkim pod wzgledem artystycznym. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak o Peji widze teraz piszemy, i jak pisałem wcześniej, lubie niektóre jego kawałki, ale wkurza mnie to że "Reprezentuje Biede" z 24 karatowym złotem na szyi:/ Rozumiem, wywodzi się z biedy, ale teraz gdy zrobił się już sławny i bogaty to dziwnie wygląda jak o tym nawija:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie mogę napisać tu już nic innego jak tylko to co już napisałem- każdy ma swój styl, jednym się podoba innym nie...
((chociaż tak samo mógłby powiedzieć ktoś kto słucha Meza... no ale dobra :P:P))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chryste Panie, da sie uzależnić od jakiś kawałków?:P
Cały czas dzisiaj słucham tylko "Na szczycie Mount Everestu" i "W tych Klubach":P

BTW: Zna ktoś dokładną date wydania Kodex''u 3? Ja juz sie nie moge doczekać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 14:58, Araondoion napisał:

btw. Wu Tang jest tez lepszy niz 50cent ;) wlasnie szukam w domu filmu How high xD


Wu Tang to ten co śpiewał Gravel Pit?... no też niezłe... ale na pewno nie lepsze niz 50 cent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 16:38, jakoktochce napisał:


Wu Tang to ten co śpiewał Gravel Pit?... no też niezłe... ale na pewno nie lepsze niz 50 cent

Wu Tang to nie jeden typ jakby co:P A poza tym jeśli ktoś słucha czarnego rapu i uważa się za jego fana a nie zna Wu Tang Clanu to niech sie wstydzi... W Wu Tangu chyba każdy członek grupy nagrał solowe płyty, np. Method Man albo Ghostface Killah...
Wu Tang robił jeszcze np. soundtrack do filmu Ghost Dog - Droga Samuraja (chociaż w napisach był tylko RZA...)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.07.2007 o 16:38, jakoktochce napisał:


Wu Tang to ten co śpiewał Gravel Pit?... no też niezłe... ale na pewno nie lepsze niz 50 cent

I sory za drugie posta ale teraz to zauważyłem, Ty uważasz że Wu Tang Clan jest gorszy od 50 Centa?! Bożeeee...! Wu Tang nagrał nawet kiedyś kawałek (chyba) "Whos da fuck 50 Cent", nie jestem pewny czy taki był tytuł ale chodziło o to że oni nawet nie wiedzili kto to jest Fifty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 11:21, jakoktochce napisał:

a i tu sie mylisz bo słucham również 2 pac''a (który za duzo o swojej kasie nie śpiewał), eminema
(który chyba w ogóle o kasie nie spiewał), Chamillionaire, Jibbs (nowi na rynku) i Ludacris


Eee ... No jest jedna nieścisłość ... Chamillionaire, nowy ? Stary on w tym siedzi gdzieś od 1998 roku ...
A i jeszcze Kryszek mówił że 2Pac nie jest komercyjny ... noo jasne, a kolejne pośmiertne płyty przecież jakos się sprzedaja ...
Ja nie wiem dlaczego ludzi myślą, że komercja jest czymś złym ... może nie wiecie co to jest komercja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 16:43, NuGGet napisał:

Ty uważasz że Wu Tang Clan jest gorszy od 50 Centa?


I to o wiele!

Dnia 30.07.2007 o 16:43, NuGGet napisał:

! Bożeeee...!


Boga nie ma!

Wu Tang nagrał nawet kiedyś kawałek (chyba) "Whos da fuck 50 Cent", nie

Dnia 30.07.2007 o 16:43, NuGGet napisał:

jestem pewny czy taki był tytuł ale chodziło o to że oni nawet nie wiedzili kto to jest Fifty...


No to w takim razie juz ich nie lubię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obczaj sobie ten kawałek:
http://pl.youtube.com/watch?v=5tBLB97P4ZU&mode=related&search=
To jest właśnie prawdziwy czarny rap, nie to co Fifty....
I jeszcze raz Ci powtarzam, Wu Tang to już LEGENDA, jak dla mnie oni rządzą w czarnym rapie... I jak ktoś mówi że Fifty jest lepszy od Wu Tang Clanu to dla mnie ten ktoś jest... dziwny:P

A poza tym dla mnie, to nawet jeden członek (byle który) Wu Tangu jest lepszy od Cenciaka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 16:51, NuGGet napisał:

A poza tym dla mnie, to nawet jeden członek (byle który) Wu Tangu jest lepszy od Cenciaka...


no własnie....... chociaż tu się zgadzamy..... dla Ciebie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 16:54, jakoktochce napisał:


no własnie....... chociaż tu się zgadzamy..... dla Ciebie......

Ale zrozum że każdy (no prawie) powie Ci że Wu Tang Clan jest lepszy! Każdy hardkorowy fan czarnego rapu wyśmiałby Cie gdyby usłyszał że Wu Tang jest gorszy od Centa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.07.2007 o 16:56, NuGGet napisał:

>
Ale zrozum że każdy (no prawie) powie Ci że Wu Tang Clan jest lepszy! Każdy hardkorowy fan
czarnego rapu wyśmiałby Cie gdyby usłyszał że Wu Tang jest gorszy od Centa....


No pewnie, ze Wu Tang jest lepszy, a Ty jakoktochce robisz sobie chyba niezłe jaja, to równie dobrze powiedz, że Mezo jest lepszy od Gurala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 16:56, NuGGet napisał:

Ale zrozum że każdy (no prawie) powie Ci że Wu Tang Clan jest lepszy! Każdy hardkorowy fan
czarnego rapu wyśmiałby Cie gdyby usłyszał że Wu Tang jest gorszy od Centa....


może by wyśmiał a może by nie wyśmiał.... ale ja i tak swoich upodoban nie zmienie tylko dlatego ze ktoś mi powiedział: "Boże! przestań słuchać 50 Centa, to jest bla bla bla i bla bla bla!" ja słucham takiej muzyki jakiej lubie a nie takiej jaką mi inni narzucacją!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 17:06, jakoktochce napisał:

może by wyśmiał a może by nie wyśmiał.... ale ja i tak swoich upodoban nie zmienie tylko dlatego
ze ktoś mi powiedział: "Boże! przestań słuchać 50 Centa, to jest bla bla bla i bla bla bla!"
ja słucham takiej muzyki jakiej lubie a nie takiej jaką mi inni narzucacją!!!

A słuchaj go sobie! Tylko że jakbyś mieszkał w getcie i powiedział że Cent jest lepszy od Wu Tang Clanu to byś zebrał serie z UZI na klate i kule z "dziewiątki" w łeb:P Serio:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.07.2007 o 17:06, jakoktochce napisał:


może by wyśmiał a może by nie wyśmiał.... ale ja i tak swoich upodoban nie zmienie tylko dlatego
ze ktoś mi powiedział: "Boże! przestań słuchać 50 Centa, to jest bla bla bla i bla bla bla!"
ja słucham takiej muzyki jakiej lubie a nie takiej jaką mi inni narzucacją!!!


To słuchaj, ale nie mów, że inni z pewnością o wiele bardziej lepsi są gorsi od tego lamerka cenciaka =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 17:09, NuGGet napisał:

A słuchaj go sobie! Tylko że jakbyś mieszkał w getcie i powiedział że Cent jest lepszy od Wu Tang Clanu


nie mówił bym tylko wykrzyczał prosto w twarz: "50 Cent is the best!!!" i na pewno nie dostałbym kulek za to.... tylko za to że jestem biały......:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 17:01, Kryszek napisał:

/.../ to równie dobrze powiedz, że Mezo jest lepszy od Gurala...

A co Ty myślałeś?? ;P

Ja tam jakimś wielkim fanem Wu Tang nie jestem (choć posłuchać lubię- ale bez przesady), i na pewno są oni lepsi od Fifty''ego... Oni są w grze od 14 lat (wg. wiki) , a wtedy rap to nie był (chyba) taki biznes jak teraz, i muzykę robiło się dla słuchaczy, nie zaś dla ich pieniędzy. A Fifity robi muzykę o kasie, dzięki której zdobywa jeszcze więcej kasy, by nagrywać kolejne kawałki o kasie i tak w koło Wojtek.

jakoktochce:

Dnia 30.07.2007 o 17:01, Kryszek napisał:

ja słucham takiej muzyki jakiej lubie a nie takiej jaką mi inni narzucacją!!!

Oczywiście, że nie będę Ci mówił czego masz słuchać. Tylko mi nie mów, że Fifty jest lepszy do WTC...

Nugget:

Dnia 30.07.2007 o 17:01, Kryszek napisał:

to byś zebrał serie z UZI na klate i kule z "dziewiątki" w łeb:P

Fifty taką dostał... So he says... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować