Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 28.08.2007 o 20:13, Yamamoto napisał:

Widocznie musiał sobie czymś na to zasłużyć, bo wątpię, że za free to dostał.

On chyba dostał tytuł OG dlatego że wtedy mało raperów było:P No bo komu mogli nadać tytuł OG w 1995 roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 20:10, NuGGet napisał:

5 lipca 1995 – Ice T nadaje Liroyowi tytuł OG (Original Gangsta) na Polskę, podczas
swej konferencji prasowej w Sopocie, chwaląc publicznie nagrania Liroya słowami: "He is cool,
bardzo go lubię"

Ciekawe czy ten cały Ice-T* w ogóle wie, co Liroy nawijał, pewnie obejrzał jeden z tych "gangsterskich" teledysków Liroya i już... Taki Liroy pewnie nawet mandatu za przekroczenie prędkości nie dostał, a wielkiego bandziora/ gangstera zgrywa... Toż to mój brachol jest większy gangsta niż Marzec, niestety....


*- niespecjalnie go lubię, choć szacunek dla niego- w końcu to on niby jest ojcem G-funku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 20:20, Damian14BO napisał:

Ciekawe czy ten cały Ice-T* w ogóle wie, co Liroy nawijał, pewnie obejrzał jeden z tych "gangsterskich"
teledysków Liroya i już... Taki Liroy pewnie nawet mandatu za przekroczenie prędkości nie dostał,
a wielkiego bandziora/ gangstera zgrywa... Toż to mój brachol jest większy gangsta niż Marzec,
niestety....

Hehe, pewnie tak:P Ale Liroy wtedy kozaczył, nikt po nim nie jechał, że pozer itp. bo mało Polskich raperów było:P
A tak wogóle to moja Babuszka jest większym OG niż Liroy xD Ma nawet swoje gangsterskie radio Marija:P

Dnia 28.08.2007 o 20:20, Damian14BO napisał:

*- niespecjalnie go lubię, choć szacunek dla niego- w końcu to on niby jest ojcem G-funku.

Ja też nie za bardzo go lubie, niby taki OG, ale kawałki takie jakieś, mało niggaskie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja Liroya kiedys słuchałem, ale to byłem małolatem i podniecałem sie jak kurwuje, ale teraz to już nie tykam jego kaset, które sie mi na półce kurzą:P Ja nadal zostaje,że najlepszym polskim OG jest Mezo *


*Joke xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 19:56, kolektor napisał:

Szczerze mówiąc wolę przeczytać CDA niż wydoić te sześć piw :P

u mnie na 6 si nie konczy :p z kumplami przed impreza akurat i na miejscu cos jeszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 20:20, Damian14BO napisał:

Ciekawe czy ten cały Ice-T* w ogóle wie, co Liroy nawijał, pewnie obejrzał jeden z tych "gangsterskich"
teledysków Liroya i już... Taki Liroy pewnie nawet mandatu za przekroczenie prędkości nie dostał,
a wielkiego bandziora/ gangstera zgrywa... Toż to mój brachol jest większy gangsta niż Marzec,
niestety....


O kurde tu mnie rozwaliłeś! :D
Żeby być gangsterem trzeba w cholere dostawać mandatów! Za prędkość, złe parkowanie, przejechanie na czerwonym świetle itp to są prawdziwe obowiązki gangstera! Każdy gangsta taki jak np. twój brat musi to umieć!

Ps. ile masz lat? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 20:25, Kryszek napisał:

No ja Liroya kiedys słuchałem, ale to byłem małolatem i podniecałem sie jak *****, ale teraz
to już nie tykam jego kaset, które sie mi na półce kurzą:P Ja nadal zostaje,że najlepszym polskim
OG jest Mezo *

Taa, został nam BiG OG Masta Flex Mezo Funky Shit xD
Nie ma większego gangola, z jego dziewiątki zgineło już wielu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.08.2007 o 20:27, NuGGet napisał:

> OG jest Mezo *
Taa, został nam BiG OG Masta Flex Mezo Funky Shit xD
Nie ma większego gangola, z jego dziewiątki zgineło już wielu:P

Nie no, bez jaj, bo później znowu dojdzie do ciśnięcia łacha z meza, tak jak ostatnio było z groszóweczką xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 20:27, NuGGet napisał:

Taa, został nam BiG OG Masta Flex Mezo Funky Shit xD
Nie ma większego gangola, z jego dziewiątki zgineło już wielu:P

Eeee tam ... Mezo ... Co on sam może ? Nic ! Nic by nie zrobił bez swojego wielkiego gangu zwanego Ascetoholix Niggas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że źle mnie zrozumiałeś- wcale nie twierdzę, że aby być "gangsta", należy mieć dużo mandatów za wykroczenia drogowe. Ja po prostu powiedziałem, że Liroy nie ma na koncie NAWET mandatu, a co dopiero jakichś poważniejszych przestępstw.

Dnia 28.08.2007 o 20:27, Yamamoto napisał:

Ps. ile masz lat? :D

15. Nie wiem co do tego ma mój wiek. Przez wybryki mego brata miałem więcej kontaktów z policją/sądami/prawem niż niejeden "zgred"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 20:31, Damian14BO napisał:

Wydaje mi się, że źle mnie zrozumiałeś- wcale nie twierdzę, że aby być "gangsta", należy mieć
dużo mandatów za wykroczenia drogowe. Ja po prostu powiedziałem, że Liroy nie ma na koncie
NAWET mandatu, a co dopiero jakichś poważniejszych przestępstw.


Skąd to możesz wiedzieć? :D Spróbuj udowodnić przestępstwa (nawet małe) prawdziwym "gangsta".

Dnia 28.08.2007 o 20:31, Damian14BO napisał:

> Ps. ile masz lat? :D
15. Nie wiem co do tego ma mój wiek. Przez wybryki mego brata miałem więcej kontaktów z policją/sądami/prawem
niż niejeden "zgred"...


No to masz się czym chwalić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 20:30, kolektor napisał:

Eeee tam ... Mezo ... Co on sam może ? Nic ! Nic by nie zrobił bez swojego wielkiego gangu
zwanego Ascetoholix Niggas :D

Człowieku, wypowiedziałeś tą nazwe... Już nie masz czego szukać w Polsce, BiG Gangsters Muthafuckaz Ascetix Cie wykończą xD Niedługo na naszych GS''ach napiszemy Rest in Peace Kolektor xD

A tak serio, Aceci to gangsterzy, pamiętacie koszulki "Brudny Zachód"? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 20:31, Damian14BO napisał:

Wydaje mi się, że źle mnie zrozumiałeś- wcale nie twierdzę, że aby być "gangsta", należy mieć
dużo mandatów za wykroczenia drogowe. Ja po prostu powiedziałem, że Liroy nie ma na koncie
NAWET mandatu, a co dopiero jakichś poważniejszych przestępstw.

To Ty myślisz,ze te bandyckie Czarnuchy (np. gang bloodsów) mieli cos takiego jak mandaty?? xD Raczej nie, a w końcu byli G:P

Dnia 28.08.2007 o 20:31, Damian14BO napisał:

15. Nie wiem co do tego ma mój wiek. Przez wybryki mego brata miałem więcej kontaktów z policją/sądami/prawem
niż niejeden "zgred"...

To nie znaczy,że jesteś OG albo jesteś mądrzejszy niz ten niejeden"zgred"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 20:33, NuGGet napisał:

A tak serio, Aceci to gangsterzy, pamiętacie koszulki "Brudny Zachód"? xD

I te bandamki :O I nie zapominajmy że mają najszybszy wóz w całym mieście ! Aż strach się bać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 20:35, kolektor napisał:

> A tak serio, Aceci to gangsterzy, pamiętacie koszulki "Brudny Zachód"? xD
I te bandamki :O I nie zapominajmy że mają najszybszy wóz w całym mieście ! Aż strach się bać
...

Ej co do bandamek i chust, to dwóch kolesi w moim mieście, mają gdzieś po 15- 16 lat, i noszą niebieskie chusty i myślą,ze są cripsami xD Znaczy się jeden ma niebieską, a drugi taką wytartą dosyć xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 20:33, Yamamoto napisał:

Skąd to możesz wiedzieć? :D Spróbuj udowodnić przestępstwa (nawet małe) prawdziwym "gangsta".

Większość gangsta rapuje o swoich gangsta czynach... Chyba że ściemniają, nie wiem, w końcu naiwny dzieciak jestem...

Dnia 28.08.2007 o 20:33, Yamamoto napisał:

No to masz się czym chwalić :D

Chwila! Ja się tym nie chwalę- po prostu mówię, jak jest.

Kryszek:

Dnia 28.08.2007 o 20:33, Yamamoto napisał:

To nie znaczy,że jesteś OG albo jesteś mądrzejszy niz ten niejeden"zgred"

Nie powiedziałem, że jestem OG, bo byłem na "wadze"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 20:39, Kryszek napisał:

Ej co do bandamek i chust, to dwóch kolesi w moim mieście, mają gdzieś po 15- 16 lat, i noszą
niebieskie chusty i myślą,ze są cripsami xD Znaczy się jeden ma niebieską, a drugi taką wytartą
dosyć xD

Co chcesz? xD Nasłuchali sie centa i myślą że są OG xD

BTW: Ja coś zaczełem znowu słuchać HG, jak ich nie słuchałem długo, to dzisiaj cały dzień oni w winampie:P Odkopałem "Klucz" i zapuścięłm odrazu "Nienawiść":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.08.2007 o 20:40, Damian14BO napisał:

Kryszek:

Dnia 28.08.2007 o 20:40, Damian14BO napisał:

Nie powiedziałem, że jestem OG, bo byłem na "wadze"...


Ale takimi rzeczami to z reguły się człowiek na forum nie chwali, ja przynajmniej bym się nie chwalił,ze mój brat jest bandytą czy kimś tam xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 20:39, Kryszek napisał:

Znaczy się jeden ma niebieską, a drugi taką wytartą dosyć xD

U mnie jest taki jeden, co nosi bluzę HWDP, a jego wujek czy tam ktoś inny z "dalszej niż bliższej" rodziny jest policjantem...

Dnia 28.08.2007 o 20:39, Kryszek napisał:

Ale takimi rzeczami to z reguły się człowiek na forum nie chwali, ja przynajmniej bym się nie chwalił,ze mój brat jest bandytą czy kimś tam xD

OK, trochę za daleko zabrnąłem, tu nie wątek o prawie, teraz powrót do muzy ;)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 20:49, Damian14BO napisał:

OK, trochę za daleko zabrnąłem, tu nie wątek o prawie, teraz powrót do muzy ;)
Pozdrawiam.

"Hip Hop, Rap, Kultura", zobacz na nazwe naszego tematu xD Gangsterka to też HH kultura xD W końcu to pewnie jakiś nigga rapper wymyślił:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować