Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 29.08.2007 o 13:58, Araondoion napisał:

eee tam, sluchajcie, wbijamy na IRCa normalnego tworzymy temat hiphop.gram.pl czy beef.gram.pl
i tyle i nie trzeba sie prosic ;] co wy na to?

A Ty możesz tak zrobić ? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 14:01, Araondoion napisał:

> A Ty możesz tak zrobić ? xD
starczy, ze zainstalujemy sobie MIRCa i logowanko na quakenet i tworzymy kanal i jechane ;)


A wiesz , że to miała być moja pierwsza rzecz po tym jak awansuje na Sekretarza , właśnie chcę założyć temat o hip hopie na ircu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co najbardziej do tematu o hip hopie na ircu to nie obrazcie sie ale NuGGet najbardziej sie nadaje to przeciez ikona gramowego tematu o hip hopie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 16:31, nekromanta7 napisał:

Wiecie co najbardziej do tematu o hip hopie na ircu to nie obrazcie sie ale NuGGet najbardziej
sie nadaje to przeciez ikona gramowego tematu o hip hopie :P


Widzę ze znalazłeś swojego idola. Ale patrz NuGGet jest przodownikiem i troszkę mu brakuje do Sekretarza.
Ja bym jednak bardziej obstawiał za Araondoion i Dante - oni się znają na amerykańskim rapie , a NuGGet jak widzę że zan się na Polskim i na 2pacu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.08.2007 o 16:36, olki77 napisał:

, a NuGGet jak widzę że zan się na Polskim i na 2pacu.


Ej NuGGet chodz szybko wrzucaja Ci ześ głupi i na amerykanskim rapie sie nie znasz:P nie no zartuje zna sie nie tylko na tych co wypisales prawda NuGGet chodz tu i mow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja sie nie znam na amerykanskim rapie ;p na polskim troche moze sie znam, moze tu co nieco wiecej wiem na ten temat od wiekszosci ale nie znowu az tak ;) dzieki olki77 za wyroznienie ;) hmm a moze mi ktos powiedziec, co daje ten magiczny Sekretarz? :p Co do NuGGeta hmm zna sie chopak, ale troche mu brakuje ;) no i jego podzial w RAPIE dzieli sie tylko na nie/kozackie ;p natomiast na pewno lepiej sie zna ode mnie na temat kultury HIP HOP. Ja raczej tylko slucham RAPU, rap to muzykka, HH to kultura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 16:36, olki77 napisał:

Widzę ze znalazłeś swojego idola. Ale patrz NuGGet jest przodownikiem i troszkę mu brakuje
do Sekretarza.

Zapomniałeś dopisać że tym przodownikiem jestem już 5 raz:P W sumie miałem 7 degradów:P Gdyby nie one to może już bym sie Przewodniczącego dorobił:P Albo przynajmniej delegata:P

nekromanta7
Nie jestem żadną ikoną:P Tylko napisałem w tym temacie najwięcej postów, chyba z 700 - 800:P Ale pierwsza setak, to były takie nOObiarskie posty, nie byłem obyty z forum jeszcze:P

Widow4
No, koleś jest kozacki:D W życiu nie umiałbym tak udawać głosów innych raperów, jak ten typ:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 17:08, Araondoion napisał:

no i jego podzial w RAPIE dzieli sie tylko na nie/kozackie

Jezu, co Wy chcecie ode mnie?:P Przecież już sie PRAWIE tego oduczyłem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie na rapie się znasz , i to w mojej klasyfikacji oznacza że się nadajesz :) Ale patrząc na twoje posty widzę że coś tam wiesz :)


NuGGet - 7 degradów ! to rekord .

Ale jak nie ja to ktoś inny założy temat o rapie , ale nie powiem , chciałbym mieć czerwony kolorek na ircu .
No i właśnie każdy w tym temacie się na czymś zna czy to na kulturze , muzyce , tematów na ircu by nam nie zabrakło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 17:22, olki77 napisał:

NuGGet - 7 degradów ! to rekord .

Nikt nie miał więcej?:P

Dnia 29.08.2007 o 17:22, olki77 napisał:

Ale jak nie ja to ktoś inny założy temat o rapie , ale nie powiem , chciałbym mieć czerwony
kolorek na ircu .
No i właśnie każdy w tym temacie się na czymś zna czy to na kulturze , muzyce , tematów na
ircu by nam nie zabrakło.

Tematów nam tam by nie zabrakło, a jeśli już, to byśmy na free polecieli, i troche sie podissowali xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 17:13, NuGGet napisał:

Jezu, co Wy chcecie ode mnie?:P Przecież już sie PRAWIE tego oduczyłem:P

hehe to raczej mialo byc raczej zartobliwe, wiec sie nie boj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 17:28, Widow4 napisał:

jeśli chodzi o degrady to powoli cie doganiam ma na razie 3

No, ja narazie nie mam zamiaru przekraczać tych siedmiu degradów:P Starczy mi, niechce sie bana dorobić:P

BTW: Już niedługo Kod3x:D Jedyna rzecz przez którą nie moge doczekać sie końca wakacji:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 17:28, Araondoion napisał:

> Jezu, co Wy chcecie ode mnie?:P Przecież już sie PRAWIE tego oduczyłem:P
hehe to raczej mialo byc raczej zartobliwe, wiec sie nie boj ;)

Wiem, dlatego dałem ":P:P:P:P" :P OMG, nie zdałem do następnej klasy, pójde do zawodówki a mam faze jak po 10 nalewkach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować