Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 11.09.2008 o 00:41, bojanzaw napisał:

Strasznie podoba mi się ten kawałek. Ma taki jakiś klimat:

Mayhem Morearthy - Out Here
http://pl.youtube.com/watch?v=zbpLwsvpvUQ


Ja zapuściłem sobie ten kawałek z podobnych (oczywiście wiadomo dlaczego :P) > http://pl.youtube.com/watch?v=-cqnLKN_0ns&feature=related

Na przykładzie tego beatu musze przyznać, że wolę prostotę jaka została zastosowana tu, niż miliony cykaczy i niewiadomo jak huczące basy ... Oczywiście gitarka mimo iż lekka tutaj, daje genialny klimat.

Co do koszulek, nadruków itp. jak zrobie sobie nadruk sprayem i wyciętym wzorem, to jak potem na taką farbę na koszulce dział pranie ? Nie zejdzie/rozmyje mi się to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 23:58, Dante Dy`nei napisał:

> Strasznie podoba mi się ten kawałek. Ma taki jakiś klimat:
>
> Mayhem Morearthy - Out Here
> http://pl.youtube.com/watch?v=zbpLwsvpvUQ

Ja zapuściłem sobie ten kawałek z podobnych (oczywiście wiadomo dlaczego :P) > http://pl.youtube.com/watch?v=-cqnLKN_0ns&feature=related

Na przykładzie tego beatu musze przyznać, że wolę prostotę jaka została zastosowana tu,
niż miliony cykaczy i niewiadomo jak huczące basy ... Oczywiście gitarka mimo iż lekka
tutaj, daje genialny klimat.


Też wolę proste bity. Te pr0-wannabe to są nudne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, powoli urywając temat koszuleczek, czapeczek, pierdółeczek pytanko :]

Z tej okazji, że nagrałem w końcu numer (jeszcze tylko moja mega wypaśna masterka, ale to już jutro :P) na nasz wspólny mixtape zapytotywuję się: Kto się w końcu dogrywa, ile numerów nagrywa i w ogóle wszystko wszystko żebyśmy mieli ogólny ogląd na ten cały projekt ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się na pewno dogram, ile kawałków to nie wiem, ale się dogrywam. ;p
I nie wiem kiedy, bo teraz to gadać nie mogę, całą noc nie spałem bo mnie ząb bolał. Ale dobrze przynajmniej to że na praktyki nie idę. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Kto się w końcu dogrywa
Przenajgorszy polski rapier mówi, że się dogra.

Dnia 12.09.2008 o 00:45, don Scovrone napisał:

ile numerów nagrywa

Jeden na 100%, ale nie wykluczam jednego-dwóch więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 15:00, OriginalGangsta napisał:

Ten mixtape to mistrzostwo, WestCoast Megamix to przekozactwo. ;D
Dziękówka Bodżan za link. ;]


Dostałem od niego też link do downloadu pozostałych jego remixów. Uploaduje to na RS i zapodam tutaj.


A co do tego mixtape''a, kto się dogrywa itp., to zastanawiam się, czy coś nagrać czy nie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.09.2008 o 15:47, bojanzaw napisał:

A co do tego mixtape''a, kto się dogrywa itp., to zastanawiam się, czy coś nagrać czy
nie :/

Hejt się dogrywa (W sumie on to chyba wymyślił, nie pamiętam już. ;p), Dante, Pablo, Ja i Leśniak. Więcej nie wiem. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 15:49, OriginalGangsta napisał:


> A co do tego mixtape''a, kto się dogrywa itp., to zastanawiam się, czy coś nagrać
czy
> nie :/
Hejt się dogrywa (W sumie on to chyba wymyślił, nie pamiętam już. ;p), Dante, Pablo,
Ja i Leśniak. Więcej nie wiem. ;p


A co mi tam :> Dogram się, ale jak wyzdrowieję, bo z zatkanym nosem to nie będę nagrywał xD Kawałek jak zwykle mam dziwny ;P Jakby co to pisz na GG, a ci go przedstawię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.09.2008 o 15:53, bojanzaw napisał:

A co mi tam :> Dogram się, ale jak wyzdrowieję, bo z zatkanym nosem to nie będę nagrywał
xD Kawałek jak zwykle mam dziwny ;P

Ja tez teraz chory trochę, Hejt chory, wszyscy chorzy. ;p Ale mam nadzieję że mxitape wyjdzie kozacko, ja się postaram jak najlepiej nagrać. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować