Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Kurcze, ja się znowu masakrycznie jaram 2Pacem. Nie ma co - dla mnie ten typ był, jest i będzie najlepszym Raperem na świecie. Wystarczyło że odpaliłem sobie Runnin'', Ghost, Thugz Mansion czy Ghetto Star i znowu zastanawiam się jak ten człowiek to zrobił, że tylu ludzi na całym świecie go kocha i jara się jego kawałkami bez przerwy. Mistrz po prostu, i król Hip Hopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co do tego mixtape''u to ja też planuje się dograć. Chciałbym jeszcze się zapytać czy istnieje jakiś określony temat, czy może każdy nagrywa co chce i jak chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 17:12, rymoholik napisał:

troche za monotonny ten bit :P
premier potrafi zrobić cos lepszego :P


zgadzam się w 100% ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień po świetnym występie na MTV Video Music Awards Kanye West miał problemy z prawem. Piosenkarz został aresztowany na LAX International Airport przez policję lotniska. Powodem była bójka, w jaką wdał się artysta z jednym z fotografów oraz zniszczenie aparatu fotograficznego wartego 10 000 dolarów.

Razem z Kanyem aresztowany został jego ochroniarz. Policja już zaczęła przesłuchiwać świadków. Jeden z nich nagrał całe wydarzenie na kamerę. Czy wideo niedługo trafi do Internetu? Oczywiście sam zainteresowany nie miała nic do powiedzenia na ten temat.


http://tnij.org/bsht

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 19:54, OriginalGangsta napisał:

[...]


Widocznie koleś go bardzo wkurzył...wiadomo jacy są fotografowie z gazet...
Albo po prostu miał zły dzień jak nie jeden z nas czasami...;p

10tyś $ to chyba nie problem...kurde nawet nie wiedziałem, że są takie drogie aparaty ;)
Na filimiku widać, że ani go nie pobił ani nic tylko zniszczył aparat...

____

A od siebie co mogę powiedzieć...rzadko się już tutaj udzielam, ale odwiedzam temat często :] Robie sobie bity i jaram się LAX''em :D tyle odemnie :D Czekam na mixtape ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kanye zawsze pokazywał,że jest trochę nerwowy...nieźle wkurzony był po tym jak nie dostał nagrody MTV dla najlepszego teledysku,ale przynajmniej ma w miarę dystans do siebie i się potem śmiał z tego razem z dziennikarzami.
I''m cool with the paparazzi. This guy wasn''t cool. Z jego bloga :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaram się Dinalami. I to tak mocno. Jak ktoś nie wie co to są to ludzie, to oni pierwsi w Polsce jechali masowo na wielokrotnych rymach, na nich wzorował się między innymi VNM. Tu macie o nich info - http://www.polskie-podziemie.com/profil/dinal/ A tu info o ich liderze, Wankeju, Papa Wankzie, Van Punkzie i tak dalej - http://www.polskie-podziemie.com/profil/wankej/ (polecam to przeczytać choćby dla beki, ja nie wyrabiam jak to czytam ;D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 20:00, Kermit 13 napisał:

A od siebie co mogę powiedzieć...rzadko się już tutaj udzielam, ale odwiedzam temat często
:] Robie sobie bity i jaram się LAX''em :D tyle odemnie :D Czekam na mixtape ;)


zamieszczasz gdzies swoje produkcje ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 23:05, Luque Skywalker napisał:

zamieszczasz gdzies swoje produkcje ? :D


Raczej nie...słyszy je Masta i paru kumpli z klasy z mojej mp3jki :] Czasem coś wrzucę na forum specyficznego ;)
Cenie sobie prywatność :D hehehe Zresztą nie tworze żeby wpuszczać w świat tylko dla siebie :]

A właśnie ;) Później wrzucę bicik na którym ostatnio Masta nagrywał ;) Wokal usłyszycie na płycie, która idzie baaaaaaaaardzo powoooooooli, ale idzie :P peace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 11:13, OriginalGangsta napisał:

Nie wiem czy pamiętacie, ale dzisiaj mija 12 lat odkąd 2Pace nie żyje. ;/
Dla mnie, tak jak pisałem wcześniej, On był, jest i będzie najlepszym Raperem jak chodził
po ziemi.


Z tej właśnie okazji od rana leci u mnie tylko Tupac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.09.2008 o 11:24, don Scovrone napisał:

Z tej właśnie okazji od rana leci u mnie tylko Tupac

U mnie tak samo. W ogóle, właśnie przedwczoraj znowu zacząłem go słuchać hm... nałogowo? Co jakiś czas tak mam, że słucham TYLKO 2Paca, nic innego. I jakoś zawsze coś takiego wypada albo przed jego urodzinami, albo przed rocznica śmierci... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować