Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 02.05.2007 o 12:51, Dzamian napisał:

E tam.Nie lubię Hip-Hopu,chyba tylko oprócz tego z Tony,ego Hawka.Tam wogóle są super muzyczki
:PPPPP

a w Tony Hawku to nie byl punk rock? :p

a jak Ci sie nie podoba, to nie rozumiem po co sie tutaj wypowiadasz. Kogo to obchodzi, ze akurat Tobie sie nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.05.2007 o 13:01, Araondoion napisał:

a w Tony Hawku to nie byl punk rock? :p


Nie wiem.Nie znam się......

Dnia 02.05.2007 o 13:01, Araondoion napisał:

a jak Ci sie nie podoba, to nie rozumiem po co sie tutaj wypowiadasz.


Bo to temat dla wszystkich.......

>Kogo to obchodzi, ze akurat Tobie sie nie podoba.

To temat o Hip Hopie i ja w nim stwierdzam że nie lubię i tyle.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 13:01, Araondoion napisał:

a jak Ci sie nie podoba, to nie rozumiem po co sie tutaj wypowiadasz. Kogo to obchodzi, ze
akurat Tobie sie nie podoba.

Wyraził swój pogląd na temat Hip-Hopu. Ja nie widzę w tym NIC złego, więc nie "najeżdżaj" tak na niego, bo każdy może mieć swoje zdanie.

Junior Gong
Napisałeś o tym, że Magik był naznaczony przez Boga. Ja nie sądzę. To, że umiał rapować to raczej nie oznaka boskości i naznaczenia, ale po prostu geniuszu. Jaka misja? Raczej żadna, bo tak na prawdę był bardzo dobrym raperem, ale jest jeszcze wielu podobnych jemu, którzy umarli śmiercią tragiczną i o nich też trzeba mówić jako o wybranych? Według religii katolickiej każdy człowiek jest wybrany. A to puszczanie "+ i -" od tyłu? Coś w stylu tzw. Kodu Biblii. Niby jest, ale to już nie takie proste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 13:22, ko?nik napisał:

Wyraził swój pogląd na temat Hip-Hopu. Ja nie widzę w tym NIC złego, więc nie "najeżdżaj" tak
na niego, bo każdy może mieć swoje zdanie.

jak dla mnie to wlasnie temat dla milosnikow a nie dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.05.2007 o 12:49, Junior Gong napisał:


A co do Magika...
Widziałem już ten filmik z backmaskingiem i wielu ludzi mówi, że stworzyć to mogła tylko osoba,
która ma jakieś wielkie urojenia, prawdziwe schizy itp. Na pewno Mag miał schizofrenię, ale
w/g był to człowiek naznaczony przez Boga. Nie wiem co to jest, ale może miał do wypełnienia
jakąś misję, przekazał nam swoją mądrość, żebyśmy do dzisiaj nią żyli i odszedł. Magik był
kimś wyjątkowym i nie chodzi tu o to, że był po prostu dobry, miał kozacki flow itp. on był...Bogiem
hiphopu...;) (i szczerze mówiąc, dla mnie ciągle jest)


Czlowieku, szacunek dla Ciebie:) Dla mnie Magik był wlasnie takim Bogiem Hip Hopu i dalej nim jest:) Jakbys mieszkal niedaleko mnie to za to co napislaes kupilbym Ci piwo:P Mądre słowa napisales

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 13:36, Araondoion napisał:

jak dla mnie to wlasnie temat dla milosnikow a nie dla wszystkich.

Jak dla Ciebie. Dla mnie jest to temat do wyrażania swoich opinii jakie by one nie były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.05.2007 o 13:22, ko?nik napisał:


Junior Gong
Napisałeś o tym, że Magik był naznaczony przez Boga. Ja nie sądzę. To, że umiał rapować to
raczej nie oznaka boskości i naznaczenia, ale po prostu geniuszu. Jaka misja? Raczej żadna,
bo tak na prawdę był bardzo dobrym raperem, ale jest jeszcze wielu podobnych jemu, którzy umarli
śmiercią tragiczną i o nich też trzeba mówić jako o wybranych? Według religii katolickiej
każdy człowiek jest wybrany. A to puszczanie "+ i -" od tyłu? Coś w stylu tzw. Kodu Biblii.
Niby jest, ale to już nie takie proste...


Przesluchaj kawalki w ktorych Magik nawija a od razu bedziesz wiedzial ze w kazdym byl jakis przekaz... Tylko Magik umial tak nawijac, on by napewno w jakis sposob naznaczony przez Boga... Wlasnie w "+ i -", ten kawalek byl z 96 roku, w backmaskingu (nie pamietam dobrze tej nazwy" powiedzial "jeszcze cztery" i w 2000 roku rzucil sie z 9 pietra... On napewno byl w jakis sposob naznaczony... DLa mnie to bedzie Bóg Hip Hopu na zawsze... Powinni Go unzac za świętego i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 13:11, Dzamian napisał:

Nie wiem.Nie znam się......

No właśnie, to ciiiii i idź pograj w Tony''ego

ko?nik
Nie zrozumiemy się, bo mamy zupełnie inne postrzeganie rzeczywistości, a to, że na temat mojej muzyki wyrażam się z pasją...no cóż - czymś trzeba żyć;) Każdy będzie miał swoje zdanie na temat tego człowieka. Wystarczy posłuchać jego kawałków już w PFK - jeden kawałek można zinterpretować na kilka sposobów, dzięki czemu za każdym razem na nowo poznajesz sens ich twórczości. Na przykład: "Nowiny"...

Ale przeciwnicy hh i tak powiedzą, że to BEZ SENSU...:S

NuGGet
Wiesz, ja bardzo chętnie...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 13:22, ko?nik napisał:

Junior Gong
Napisałeś o tym, że Magik był naznaczony przez Boga. Ja nie sądzę. To, że umiał rapować to
raczej nie oznaka boskości i naznaczenia, ale po prostu geniuszu. Jaka misja? Raczej żadna,
bo tak na prawdę był bardzo dobrym raperem, ale jest jeszcze wielu podobnych jemu, którzy umarli
śmiercią tragiczną i o nich też trzeba mówić jako o wybranych? Według religii katolickiej
każdy człowiek jest wybrany. A to puszczanie "+ i -" od tyłu? Coś w stylu tzw. Kodu Biblii.
Niby jest, ale to już nie takie proste...

I jeszcze coś.
Skoro tak odwołujesz się do religii, to nie uważasz, że to właśnie jego geniusz (jak to napisałeś i się zgadzam z tym w 100%) jest właśnie darem od Boga, ZNAKIEM? Nie chodzi tu o to, żeby każdego zmarłego w tragiczny sposób nazywać wybranym itp. Chodzi o to, że on sam przepowiedział swoją śmierć (istnieje teoria, że ktoś "pomógł" mu wyskoczyć z okna, można obejrzeć wywiady z Rahem, Fokusem), a to przesłanie zawarł w twórczości. Myślę, że nawet GENIUSZ (przez wielkie "G"!!!) nie potrafiłby powtórzyć, czy w jakikolwiek sposób podrobić fenomenu "+ i -" i będę się tego trzymał, aż do spotkania z Magiem, tam, w górze...
Pozdrawiam, elo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytając ''''tutejsze'''' posty stwierdzam, że to najbardziej prymitywny temat. Nie chodzi mi o temat tylko o wypowiedzi ... WYPOWIEDZIEĆ MOŻE SIĘ TUTAJ KAŻDY, A NIE TYLKO MIŁOŚNIK.

Załóż swoje forum na hasło i proszę bardzo będzie nie dla wszystkich ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 14:54, Rexaw napisał:

Czytając ''''tutejsze'''' posty stwierdzam, że to najbardziej prymitywny temat. Nie chodzi
mi o temat tylko o wypowiedzi ... WYPOWIEDZIEĆ MOŻE SIĘ TUTAJ KAŻDY, A NIE TYLKO MIŁOŚNIK.

moze sie wypowiedziec, ale po co?

Co do kawalka "Nowiny", przesadna piosenka, uwielbiam ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na YouTube jest taki 3-czesciowy filmik, dosc dlugi, ze 20 min chyba:D z koncertu K44 w Łęku w 97 roku.
Ale sie dziwnie czułem jak widzialem Magika, ktory razem z Joką i dAbem nawija jakby nigdy nic...
Wtedy chyba nie wiedzial ze dla wielu bedzie naprawde jak Bóg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy odmienne zdania na ten temat i niech tak zostanie. Magik jest dla mnie po prostu bardzo dobrym raperem, a nie Bogiem. I traktujecie mnie jak dzieciaka, który słucha Meza, Donia i innych takich "hiphopowców" ? No to źle mnie traktujecie. "Przesluchaj kawalki...". Kurcze ja przez te wszystkie lata nie raz przesłuchałem wszystkie płyty Kalibra44 i Paktofoniki. Więc mnie nie edukujcie, bo mi to już nie potrzebne. Junior Gong: "Skoro tak odwołujesz się do religii/.../". CO? To ty pierwszy odwołałeś się do religii i napisałeś o "boskości" Magika itp. Zgadzam się, geniusz jest darem od Boga, ale to, że teraz oddychasz w takim razie też jest darem od Boga, to że możesz włączyć komputer też jest darem od Boga. I ja się z tym zgadzam. Z tym, że ja nie widzę jego boskości. Jego utwory też można interpretować dwuznacznie i taka też jest prawda, jednak ja cały czas widzę tu talent. I dla mnie nie będzie jak to napisał NuGGet "naprawde jak Bóg...". Przesłanie było i to na każdym kroku, ale bez przesady. Mam dla tego człowieka wielki szacunek i podziwiam Go. A to słuchanie od tyłu to tak jak już wspomniałem coś w stylu "kodu Biblii".
Pozdrawiam! I kończę rozmowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez go nie traktuje jak Boga, bo swoim losem rzadze Ja a nie ktos inny :P Magik, wielki raper, ale bez przesad. W tej kwestii mam podobne zdanie do ko?nik''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.05.2007 o 13:36, Araondoion napisał:

jak dla mnie to wlasnie temat dla milosnikow a nie dla wszystkich.


No właśnie.Tylko według ciebie.Masz szczęście że to temat o Hip Hopie a nie i czymś innym bo wtedy bym się z tobą kłócił godzinami a tak to wolę wyjść z tego bezsensownego tematu.

PS:Jesteś jak Vauxhall który też mi dogadywał i moderator się z nim rozprawił.I ty możesz tak skończyć bo myślisz ,że jesteś tylko delegatem to możesz wprowadzać swoje zasady a zasady to sprawa moderatorów a ty nim na pewno nie będziesz i tego ci życzę.I nie pisz do mnie więcej że jestem jakiś taki.Ty mi nie będziesz mówił jak mam się wyrażać w jakimś temacie.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 16:56, Araondoion napisał:

Ja tez go nie traktuje jak Boga, bo swoim losem rzadze Ja a nie ktos inny :P Magik, wielki
raper, ale bez przesad. W tej kwestii mam podobne zdanie do ko?nik''a.

Heh, nie chodzi o Boga w sensie metafizycznym itp.:)
Mowa o tu o kimś kto jest...noooo...Ojcem, kimś nadrzędnym w polskim hiphopie;)
ko?nik
To kończymy. Mam do Ciebie gościu szacunek, bo potrafisz uzasadnić to co mówisz;)To mi się podoba;)
Aloha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować