Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GotW #29, czyli gramsajt of the Week, czyli gramsajt tygodnia

94 postów w tym temacie

Dnia 01.02.2009 o 12:32, Arachnos napisał:

> Na pewno ^^ Nie mówię, że jesteście źli (jesteście okropni ^^), po prostu zamiast
jakoś
> wyluzować ciągle na niego naskakujecie.
to akurat nasza narodowa natura się odzywa :P swoją drogą popieram. Wyluzujcie trochę,
machnijmy łapką na całą sprawę i zabijmy GotW śmiechem wychodząc z tego interesu :)


Aha, czyli coś co kiedyś było praworządnością teraz jest narodową naturą. Fajnie, szkoda, że świat się nam stacza :/ Machajmy sobie ręką, co nam oszustwa przeszkadzają, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że wszyscy przesadzacie. Porównujecie winnego do rządzących (którzy mają wpływ na nasze życie), do kradzieży matury.... Zbyt poważnie podchodzicie do całej sprawy. Skoro "władze" konkursu olały sprawę, to nasz puste gadanie tutaj nic nie da. Trzeba podjąć stosowne kroki w tamtą stronę skoro to dla was sprawa tak ogromnej wagi. Na forum możemy sobie jęczeć jak z akcją wycofania sklepsajtu z top 50. Ja to wszystko traktuję jak zabawę, proponuję trochę dystansu, bo wrzody was kiedyś zjedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak inni ale, ja podchodzę do tego dość luźno. Wiem że moje gadanie nic nie da, co jednak nie przeszkadza mi w wywlekaniu takich spraw na światło dzienne i pokazywanie że, ktoś tu bardzo olewająco podchodzi do pewnych spraw ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że ja jestem się w stanie poważnie przejąć jakimś GotW?:d Po prostu nie podoba mi się co tutaj zaszło i o tym mówię, koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 12:32, Arachnos napisał:

> Na pewno ^^ Nie mówię, że jesteście źli (jesteście okropni ^^), po prostu zamiast
> jakoś wyluzować ciągle na niego naskakujecie.
to akurat nasza narodowa natura się odzywa :P


Mylisz się po stokroć. Tym, co trawi polskie społeczeństwo, jest znieczulica na krzywdę i niszczenie mienia. Co z tego, że ktoś bazgrze po świeżo odremontowanej XIX-wiecznej kamienicy - przecież nie jest moja? Co z tego, że ktoś rysuje gwoździem szybę w tramwaju - przecież nie jest mój. Po co mam się odzywać, jeszcze ktoś mnie sfluga albo po gębie dostanę. I to jest właśnie myślenie tego typu. Zrozum, tylko postawa obywatelska sprawi, że wszystkim będzie się żyć lepiej - bezpieczniej i optymistyczniej. Nie liczy się tylko WOŚP i jednodniowe inicjatywy - liczy się codzienność i to jak traktujemy występki. Nie może być przyzwolenia nawet na śmiecenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 13:27, Vojtas napisał:

Mylisz się po stokroć. Tym, co trawi polskie społeczeństwo, jest znieczulica na krzywdę
i niszczenie mienia. Co z tego, że ktoś bazgrze po świeżo odremontowanej XIX-wiecznej
kamienicy - przecież nie jest moja? Co z tego, że ktoś rysuje gwoździem szybę w tramwaju
- przecież nie jest mój. Po co mam się odzywać, jeszcze ktoś mnie sfluga albo po gębie
dostanę
. I to jest właśnie myślenie tego typu. Zrozum, tylko postawa obywatelska
sprawi, że wszystkim będzie się żyć lepiej - bezpieczniej i optymistyczniej. Nie liczy
się tylko WOŚP i jednodniowe inicjatywy - liczy się codzienność i to jak traktujemy występki.
Nie może być przyzwolenia nawet na śmiecenie.

Oj, oj, nie tak poważnie. Jak już mówiłem odrobinę dystansu. Nie róbmy ze sprzeczki w piaskownicy sprawy wagi narodowej. Jesteś kolejną osobą podającą jakąś dziwną analogię. W podanych przez Ciebie przykładach wyraźnie widac, że są wyrządzane szkody, których naprawienie kosztuje. Tutaj sprawa jest tylko konkursem popularności.... nie przesadzajmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 14:01, Arachnos napisał:

ale on kokosy zbija na tym mieniu, Matko Boska, chyba zacznę robić tak samo i zostanę milionerem.


"Mylisz się po stokroć. Tym, co trawi polskie społeczeństwo, jest znieczulica na krzywdę i niszczenie mienia. Co z tego, że ktoś bazgrze po świeżo odremontowanej XIX-wiecznej kamienicy - przecież nie jest moja? Co z tego, że ktoś rysuje gwoździem szybę w tramwaju - przecież nie jest mój. Po co mam się odzywać, jeszcze ktoś mnie sfluga albo po gębie dostanę. I to jest właśnie myślenie tego typu. Zrozum, tylko postawa obywatelska sprawi, że wszystkim będzie się żyć lepiej - bezpieczniej i optymistyczniej. Nie liczy się tylko WOŚP i jednodniowe inicjatywy - liczy się codzienność i to jak traktujemy występki. Nie może być przyzwolenia nawet na śmiecenie."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 14:07, Arachnos napisał:

oj idę stąd, bo mnie zaraz na stosie spalicie za to, że nie chcę się przyłączyć do inkwizycji.


Typowe podejscie :).
"Wyluzuj, nic sie nie stalo. Ktos Cie okradl? Nic sie nie stalo. Ktos Cie okradl i nic z tego nie ma? Nic sie nie stalo. Ktos Cie pobil? Nic sie nie stalo. Sprzatales caly dzien chodnik, a banda pijakow go zarzygala w nocy? Nic sie nie stalo. Nic sie nie stalo, a teraz idz to rob raz jeszcze, albo wyluzuj i p*^^%$ to, tak jak my."

Po co sie meczyc, probowac cos robic, znajdzmy lepiej innych frajerow, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 14:01, Arachnos napisał:

ale on kokosy zbija na tym mieniu, Matko Boska, chyba zacznę robić tak samo i zostanę
milionerem.


Chciałem Ci tylko pokazać, że od nielegalnego skopiowania tekstu do nielegalnego skopiowania programu droga niedaleka. Ba, nawet bardzo bliska. I jak tu wykorzenić piractwo, skoro przecież nic się nie staUo?

Jest super, jest super, więc o co ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Nie cieszę się z wygranej, bo zobaczeniu wszystkich tych komentarzy...I chciałbym wytłumaczyć spraw kilka...Po pierwsze, kopiowałem wpisy, nie wszystkie, bo około 4-5, zmieniając nieco ich treść, tj. usuwając kilka zdań, i dodając kilka swoich. Wiem, że to przyznanie się, za wiele nie da, bo i tak wszyscy mają mnie za plagiatora ;f. Po drugie, i ostatnie, rozumiem niektórych, którzy się o to czepiają, bo są naprawdę uczciwi...Ale zachowujcie się trochę jak ludzie, nie jak ,,Dziki" (Tak, tu jest przenośnia do jego komentarza). I chciałbym podziękować Jaki Ganh1, za to, co tutaj pisał, jak starał się mnie bronić przed wszystkimi. Dzięki, i przepraszam, za całą aferę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 16:04, Baluk25 napisał:

Po pierwsze, kopiowałem wpisy, nie wszystkie, bo około 4-5,
zmieniając nieco ich treść, tj. usuwając kilka zdań, i dodając kilka swoich.


No i co nas to,że zmieniałeś zdania czy je dodawałeś ? To tak jakby spiracić 4-5 gier, zmienić w kodzie źródłowym parę pierdół i sygnować swoim pseudonimem.


A co do artykułu. Uśmiałem się - nie ma co. Ciekawe i nietuzinkowe wpisy. Brak słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 12:14, Jaki Ganh1 napisał:

Ale patrz, Jezus wybaczył Judaszowi! A ten chciał go zabić.


Fajnie a kto to Jezus i Judasz ? I jaki morał z tego ?

>A ty nie możesz wybaczyć

Dnia 01.02.2009 o 12:14, Jaki Ganh1 napisał:

Balukowi, że nic Ci nie zrobił, tylko komuś innemu.


Hmm jak mordują to też innych a jakoś wybaczyć niektórych zbrodni nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować