Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #39: GotW #30 - wybór gramsajta tygodnia. Oddaj głos na swojego faworyta!

12 postów w tym temacie

Mój głos idzie do Zadymka. Jest to jeden z moich najlepszych gramsajtowych znajomych. Jego wpisy są dla mnie źródłem informacji o wielu grach. Pisze ciekawie i potrafi tak napisać recke aby się ją dobrze czytało. : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno było mi podjąć decyzję, a to dlatego, że poziom w 30 Gramsajt of the Week był wyrównany. Jednak po krótkich przemyśleniach postanowiłem oddać głos na... czaja24!<fanfary> Cóż mnie do tego skłoniło? Od jakiegoś czasu jest tatą! Kiedyś wejdzie taki pusi pusi na gram.pl i zobaczy, że GS ojca otrzymał tytuł GotW. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadymek ioczywiście, a uzasadniam wybór wypowiedziami poprzedników i następników(następców) oraz tym ,że to spoko ziom, jak to mówi młodzież. :P

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybór w moim przypadku był dość prosty.
Nie po to wysyłałem zgłoszenie gsa czai, żeby teraz na niego nie głosować ;).

To, co moim zdaniem jest interesującego w tym sajcie to wpisy, które poruszają tematykę niemalże niewidoczną na innych blogach gramu. Rowery, fotografia cyfrowa, opisy sprzętu dźwiękowego niemal audiofilskiej jakości... Bardzo miła odmiana od kolejnych recenzji tych samych gier.
Owszem, lay może nie zachwycić dzisiejszego odbiorcy, ale wyraźnie wskazuje na to, co jest najważniejsze na stronie - treść. I to za treść moim zdaniem należy się czai znaczek "gramsajt tygodnia" :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój ekstra głos oddam na Zadymka. Głównie z racji tego, że opisuje on gry zupełnie inaczej niż większość, a przeczytanie takowego pozwala nam dosyć dokładnie poznać różne aspekty danego tytułu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadymek mysli w bardziej realistycznych kategoriach niz reszta, co sprawia ze jego opisy i stwierdzenia na temat gier i nie tylko, sa bardzo przyswajalne i naprawde pomagaja!
Chociaz wszyscy sa naprawde niezli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować