Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Dnia 03.02.2010 o 23:22, Markush napisał:

Czyli jestem jednym z niewielu, który naraża swoje dupsko, żeby razić prądem nieudolnych
snajperów z mojej drużyny? Fajnie.

Chyba źle odebrałeś wypowiedź Diverso. Chyba mu chodziło o ogólną współprace i wzajemną pomoc między graczami. Jak razem graliśmy medykami to ożywialiśmy każdego kogo się dało i podrzucaliśmy apteczki potrzebującym. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol, wiedziałem, że zbytnio uogólniłem, ale nie chciało mi się edytować. Ale tak, przynajmniej z tego co zaobserwowałem jesteś jednym z niewielu, który (jak to ująłeś) razi prądem nieudolnych snajperów ze swojej drużyny. Naprawdę, mnie wkurza gdy w punkcie A czy B stoi 3 medyków, dostaniesz, i żaden Cię nie podniesie. Ale spokojnie, dadzą achievementa "Revive 200 soldiers" to wtedy każdy zmieni się w Matkę Teresę.

Dziś spotkałem się ze snajperami o wysokim skillu. Większość stoi/kuca w miejscu, a Ci zasuwali w prawo i lewo, a na dodatek wszystko trafiali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, jak dla Was układa się balans uzbrojenia? Jak dla mnie to wygląda tak (tylko assault chwilowo)
1.Saiga
2.XM8
3.Kałasz
4.f2000
5.strzelba
6.thompson

No i 4x scope dla meda, kurde, ja nadal nie umiem tego zrobić, a nie chce mi się grać snajperem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2010 o 23:22, Markush napisał:


> że wszyscy będą biegać medykami i leczyć, a prawda jest
> taka, że każdy dba o własne dupsko.

Czyli jestem jednym z niewielu, który naraża swoje dupsko, żeby razić prądem nieudolnych
snajperów z mojej drużyny? Fajnie.

nie mart się ja też się narażam , ponieważ jak widze kolesia na mini mapie to sobie mówię , że jestem lekarzem więc MUSZĘ go uratować jeśli mnie nie zabiją po drodze potem wpada 40 revivow na gre :P zaczynajac od 3 i 4 stacji


a co do kolegi nademną to wystarczy nie ustawić w żadnej klasie dodatku w tym miejscu co jest celownik jedynie u snajpera zaznaczyć ten celownik i masz go na medzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć jaką PC ma mapę w becie??

Ja dzisiaj ściągnąłem na PS3 demo. Mamy tą mapę w śniegu Port Valdez, mapa ta już kiedyś na targach w 2009 była prezentowana więc żadna nowość.

Ogólnie fajnie tylko widać że to też wczesna wersja. To jest ten sam kawałek kodu co te amatorskie nagrania z targów z gameplayów. Czyli grafice i całej oprawie nie ma co wystawiać oceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Standardowo jak się trafi do głupiej drużyny, to trzeba szukać kolejnego serwera. Zamiast bronić punktów siedzą pochowani i strzelają ze snajperek... nie rozumiem takich ludzi, niech sobie grają w deer huntera a nie bfbc2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2010 o 17:02, Slappy napisał:

Może mi ktoś powiedzieć jaką PC ma mapę w becie??

Ja dzisiaj ściągnąłem na PS3 demo. Mamy tą mapę w śniegu Port Valdez, mapa ta już kiedyś
na targach w 2009 była prezentowana więc żadna nowość.

Ogólnie fajnie tylko widać że to też wczesna wersja. To jest ten sam kawałek kodu co
te amatorskie nagrania z targów z gameplayów. Czyli grafice i całej oprawie nie ma co
wystawiać oceny.

Na PC też dali Port Valdez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2010 o 17:08, Laid_back napisał:

Standardowo jak się trafi do głupiej drużyny, to trzeba szukać kolejnego serwera. Zamiast
bronić punktów siedzą pochowani i strzelają ze snajperek... nie rozumiem takich ludzi,
niech sobie grają w deer huntera a nie bfbc2


A kogo to nie wkurza, powinni zrobić limit używanych aktualnie klas w stosunku do liczby graczy w danym zespole czyli... np. jeżeli w jednej drużynie jest 10 ludzi to tylko pierwsze naprzykład trzy osoby mogą się załapać na daną klasę a reszta wypad do innych, tak jak to było w porządnym Enemy territory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.02.2010 o 17:08, Laid_back napisał:

nie rozumiem takich ludzi,
niech sobie grają w deer huntera a nie bfbc2


Snajperzy są bardzo przydatni, oczywiście tylko ci dobrzy. Bo kiedy ktoś sobie biegnie zajać punkt to ten go w kazdej chwili moze zdjąć kiedy np. nie ma nikogo innego w pobliżu. Albo walnąć mortar strike w grupkę napastników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

recon to nie tylko i wyłącznie snajper zapamiętajcie to.
często biegam reconem z thompsonem i przejmuję punkty bardzo szybko je wysadzając, źle? no nie do końca bo nie raz takim ninja atakiem wygraliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie gram w demo na xboxie..i powiem jedno...ZACZEPIOZA!!! chociarz mapka nieciekawa....ale i tak super zapraszam do wspólnej gry (xbox live : ShiftPolska) !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2010 o 17:41, Onybic napisał:

thompsonem


Co do Thomsona, jak go zdobyć? On nie jest przypadkiem na lvlu, którego w becie zdobyć sie nie da?

A co do ninja ataków, wczoraj miałem tak świetną drużynę, że połowa przeciwników nie zdążyła sobie broni dobrać i nie mieli juz punktów do obrony na pierwszym terenie. Fajna taka gra, kiedy snajper biega po całej mapie i rozwala wszystkich ze snajpy w biegu. :}

@up
Lol? Jak zamówiłeś pre-order to jeden egzemplarz jest zarezerwowany dla Ciebie, nie bój nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2010 o 17:50, Markush napisał:

Co do Thomsona, jak go zdobyć? On nie jest przypadkiem na lvlu, którego w becie zdobyć
sie nie da?


Teoretycznie tak, bo wedle opisu wymaga bodajże 19 lvl''u a w becie maksymalny to 11. O dziwo, wbrew temu co jest napisane, odblokowuje się na 10 lvl''u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś ma na zbyciu kod do bety to bardzo bym prosił. Co prawda kumpel użycza mi swego konta... Ale nagłe przerywanie w połowie meczu nie jest fajne. Z góry dzięki

Sipso2008@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2010 o 17:50, Markush napisał:

> thompsonem

Co do Thomsona, jak go zdobyć? On nie jest przypadkiem na lvlu, którego w becie zdobyć
sie nie da?

A co do ninja ataków, wczoraj miałem tak świetną drużynę, że połowa przeciwników nie
zdążyła sobie broni dobrać i nie mieli juz punktów do obrony na pierwszym terenie. Fajna
taka gra, kiedy snajper biega po całej mapie i rozwala wszystkich ze snajpy w biegu.
:}

@up
Lol? Jak zamówiłeś pre-order to jeden egzemplarz jest zarezerwowany dla Ciebie, nie bój
nic.


Tomson to lipa, jeszcze raz powtarzam, ma znikomą celność i zły celownik, bierz SAIGĘ, recon z SAIGą i upem do magazynka kosi wszystko, typowy rambo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.02.2010 o 18:33, Slova napisał:

Tomson to lipa, jeszcze raz powtarzam, ma znikomą celność i zły celownik, bierz SAIGĘ,
recon z SAIGą i upem do magazynka kosi wszystko, typowy rambo.


nie mogę się z tym zgodzić.. w żadnym wypadku. Tym trzeba po prostu mieć strzelać ;) ja nie narzekam na celność thompsona, ba, jest bardzo dobra, tylko trzeba wyczuć ten karabinek. Jak go opanujesz to w bliskim starciu jest przekozak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować