Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

http://screenshot.xfire.com/screenshot/natural/baf224c195672de3ccecb71778c25f2d1538f5ea.png

:D Ostrzegam ktoś powie że jestem na cheatach to mu nie wiem co zrobie.

Oto jak tego dokonałem: miny lądowe przed pierwszą bazą jako obrońca. udało mi się zauważyć: 4 x double kill (lol), kilka asyst i normalnych zabójstw, zniszczenie pojazdu i 2 x uszkodzenie pojazdu... Chyba dwa na raz zniszczyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, krótka piłka - pójdzie na 8800 GT, 2gb RAM i AMD Athlon 4200+? Bo dochodzą mnie słuchy, że nawet na low nie odpali.
A jako, że takich pytań nie zadaję, to proszę o odpowiedź pełną zrozumienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2010 o 21:25, Gryczka napisał:

Panowie, krótka piłka - pójdzie na 8800 GT, 2gb RAM i AMD Athlon 4200+? Bo dochodzą mnie
słuchy, że nawet na low nie odpali.
A jako, że takich pytań nie zadaję, to proszę o odpowiedź pełną zrozumienia :)

ściągnij sobie betę i zobacz :P Poza tym grafika to jakieś medium easy, ramu starczy a procek załeży czy dualcore. Jak dual core to ci pójdzie. Ja mam 4200+ dual core 2 giga ramu i 9600 GT i chodzi na maxie. Ps. http://cyri.systemrequirementslab.com/cyri/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znana i lubiana stronka:
http://cyri.systemrequirementslab.com/cyri/

U mnie pokazuje że procesor nie wyrabia i wyrzuca komunikat "Minimum: Core 2 Duo @ 2.0 GHz You Have: Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2140 @ 1.60GHz". Tylko że nie wykrywa mi że procka mam podkręconego do 2,4 GHz.
Jadnak w betę sobie spokojnie gram, na low, ale to akurat z przyzwyczajania grania na low w shotersy po sieci.

edi.
Stronka jak widać 2 posty wyżej jest nawet bardzo znana i lubiana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2010 o 21:41, Markush napisał:

Znana głównie z tego, że wszystkie wymagania zawyża i nigdy nie pokazuje dobrze czy coś pójdzie czy nie.

Widać lubią niszczyć ludziom marzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2010 o 21:49, Szalony_Max napisał:

Widać lubią niszczyć ludziom marzenia :D

Po prostu nienawidzą ludzi, tak jak i ja. :-}

A tak w ogóle to się chciałbym zapytać co robi ta kulka recona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta kulka bodajże wybucha jak się zbliży do niej wróg, zabić nie zabije ale wykrywa wroga, dobre do obrony.
Przynajmniej ja takie zastosowanie dla niej znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie natury technicznej:
Czy jeśli sprzęt (9800GT) oraz oprogramowanie (Win 7) spełniają wymagania odnośnie DirectX10, to czy obsługa tej wersji bibliotek jest domyślnie włączana? Bo nie znalazłem nigdzie opcji odnośnie renderowania. Gram na ustawieniach średnio/wysokich z AAx2 i jest tak sobie (około 30fps), ale gra za to wygląda naprawdę świetnie.

Ja dziś się rozdziewiczyłem dopiero z tą grą i jako weteran multi MW2, wyczuwam ogromne zagrożenie ze strony BC2 wink_prosty.gif Ale faktem jest, że mało osób współpracuje ze swoimi teamami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jednak, mimo wcześniejszych założeń, gra ruszyła. Teraz wiem jedno - trzeba mieć niezłego potworka, aby tę grę odpalić w rozdziałce 1280x1024 z jakąś sensowną liczbą FPS ( 70-80 i wzwyż ) :D Jeśli chodzi o mnie, to gra haczy w 1024x768 i ustawieniami na low. Zdaję sobie sprawę, że to jest dopiero beta, ale ja do komfortowej gry potrzebuję ok.80 klatek, czego i tak na obecnym sprzęcie nie osiągnę. Zostaje mi zatem X360.
W każdym razie gra się świetnie.W BF''ach zawsze ceniłem ten teamwork, tak też jest w najnowszej odsłonie serii. Świetnie jest też oddany klimat pola walki - okrzyki, wybuchy itp., itd. Jakiś czas temu napisałem, że BC raczej nie przyćmi MW2. Cofam te słowa.
Grę na pewno kupię, chociaż jeszcze nie wiem na jaką platformę. To będzie trudnyi wybór ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jam mam kompa: Intel Coer 2 duo 1,80Ghz,Randeona HD 3600, 1GB ram. Beta chodzi mi ma medium przy rozdziałce 1360-coś tam. Lecz Beta przy ładowaniu zacina mi się wtedy wciskam klawisze alt+enter i gra się minimalizuje do okna i wtedy działa.Więc tu moje pytanie czy mogę spokojnie kupić pełną wersje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję, że chociaż na gram.pl uda mi się zgarnąć jednego cd-keya.

Widzę ludzie się rzucili na cd-action, benchmark.pl i gry-online.pl i poszło 3 tysiące kluczy.
Nie którzy pobrali po parę i na handel ;/
Już aukcje na allegro trwają. Tutaj zwykły człowiek chciałby obadać jak się prezentuje gra a tu typowy polak na darmowych kluczach musi zarobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję :P Gdyby ktoś miał na zbyciu jednego cd-keya...
tu e-mail jakby coś :P buried1987@gmail.com

Ja ściągam właśnie pliki bety i drze mi 800kB/s więc te 1,5gb szybko ściągnie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2010 o 10:05, buried napisał:

Gratuluję :P Gdyby ktoś miał na zbyciu jednego cd-keya...
tu e-mail jakby coś :P buried1987@gmail.com

Ja ściągam właśnie pliki bety i drze mi 800kB/s więc te 1,5gb szybko ściągnie ;p


Daj znać czy na gramie wygrasz. Jak nie wygrasz, a ja wygram to ci oddam :) Ewentualnie Fileplay ci zostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować