Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Markush - w sumie masz rację. BC 2 to mój pierwszy (nie licząc battlefield heroes) battlefield a jakoś sobie radzę i nie odczuwam tej "hardkorowości". Recenzent trochę przesadzil :D BC 2 będzie naprawdę świetną grą i tyle. o wiele lepszą od MW 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2010 o 19:25, Markush napisał:


> BTW. 8+ to nie jest zła ocena...

No dobra, ale żeby obniżać ocenę za to, że recenzent nie umie w nią grać w multi... oł
kamon.


Fakt. IMO - ta gra jest znacznie prostsza niż stary Bf2 i chyba przez to się tak od niej odbiłem. Najbardziej wkurza mnie niski FOV i te nieszczęsne strzelanie... Nie dość, że strzelajac z biodra nikogo nie zabijemy, to broniom brakuje... nie wiem jak to określić, powera? Tak samo "battle medic" - to jest jakaś porażka o_O. Już w ET/Bf2 medyk to niezły rambo, ale tutaj to już "lekka" przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy recenzji Red Orchestry do zalet zaliczyli jej trudność, a teraz BF jest zbyt hardkorowy? LOL. CDA traci klimat. Poczekam na recenzję w N+ i PSX.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem medyk powinien miec pistolet maszynowy a inżynier CKM''a.

EDIT Diverso - w modern warfare 1 prawie każdy server jest w trybie hardcore i sami kamperzy grają i to też nie jest hardcore'owe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2010 o 19:29, Hell_Knight napisał:

Moim zdaniem medyk powinien miec pistolet maszynowy a inżynier CKM''a.

CKM jest lipny :P Wole karabinek szturmowy czy pistolet maszynowy.
@Lord_Polish http://forum.ea.com/eaforum/categories/show/31.page w dziale"Battlefield Bad Company 2 Feedback and Help" zgłaszamy błędy. PS. Google cie rozszarpie, zje, wypluje, zmiksuje i znowu zje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2010 o 19:32, donard napisał:

CKM jest lipny :P Wole karabinek szturmowy czy pistolet maszynowy.


No właśnie. I np. taki inżynier co ma świetny pistolet maszynowy, broń przeciwpancerną wymiata. A medyk? Przydałoby się więcej zbalansowania (zbalsamowania?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2010 o 19:36, Hell_Knight napisał:


> CKM jest lipny :P Wole karabinek szturmowy czy pistolet maszynowy.

No właśnie. I np. taki inżynier co ma świetny pistolet maszynowy, broń przeciwpancerną
wymiata. A taki medyk? Przydałoby się więcej zbalansowania (zbalsamowania?)

Ale medyk ma opcje leczenia innych za co jest sporo expa oraz może sobie sam przykampić położyć apteczke i tłuc wszystkich :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2010 o 19:37, donard napisał:

Ale medyk ma opcje leczenia innych za co jest sporo expa oraz może sobie sam przykampić
położyć apteczke i tłuc wszystkich :P


Raczej nieskuteczne bo próbowałem :D Co innego Asfalt. On ma skrzynie z ammo i to jest bardziej przydatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2010 o 19:39, Hell_Knight napisał:

Raczej nieskuteczne bo próbowałem :D Co innego Asfalt. On ma skrzynie z ammo i to jest
bardziej przydatne.


Rasista (asfalt...).

I ma n00b-tube''a ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem jeszcze dopisać parę słów o mojej ocenie dla gry...
Tryb "Rush" jest "taki se" - tzn. nie podoba mi się to rozbicie rozgrywki na mniejsze części, brak możliwości taktycznego działania, ataku od tyłu itp.
Brak możliwości czołgania - "oh noes bendzie wiencej kampienia!1" - no sorry, ale często jako PFI położenie się to twoja jedyna szansa na przeżycie - szczególnie, gdy nad twoją głowa krąży helikopter, poluje na ciebie snajper, albo ktoś próbuje Cię przejechać (w Bf2 dało się położyć pod czołgiem... choć ja raz udawałem martwego, i koleś z czołgu się nie skapnął :D).
System zniszczeń jest taki sobie, jeżeli chodzi o zabudowania - z niektórych domów zostają niezniszczalne szkielety.
Respienie się przy każdym z członków oddziału - w Bf2 trzeba było "dowódcy" osłaniać tyłek i był on bardzo wartościowy + mógł wydawać rozkazy dzieki czemu cały oddział wiedział co ma do roboty.
Grafika jest taka sobie, tzn. bez fajerwerków ze strony zniszczeń terenu ta gra była by po prostu... brzydka.

Gdybym miał wystawić ocenę na podstawie bety to może 7/10, w porywach do 7+/10. Fanboye (16/10 !11!1onetwo) mogą mnie zjeść :C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ziomki...każdy perk jest na inną sytuacje... leżenie jest nieprzydatne ponieważ wtedy dopiero nie znajdziemy snipera...tak jest OK . To zmiecie mw2 z powierzchni ziemi... XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2010 o 19:49, Hell_Knight napisał:

> Rasista (asfalt...).
> I ma n00b-tube''a ;D

Nie załapałem :)

To jest Assault czyli szturmowiec. To tak samo jakbyś na np. Bezimienny powiedział np. Bezik
Shift116 dopiero to odkryłeś(mowa o perkach/unlockach)
EDIT NT. LEŻENIA: wg. mnie dobrze że nie ma leżenia ponieważ i tak nie ma miejsc do kampienia z leżenia. Poza tym wyobrażacie sobie kogoś leżącego samymi ramionami ponieważ deska na której leży jest pochyła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.02.2010 o 19:57, donard napisał:

EDIT NT. LEŻENIA: wg. mnie dobrze że nie ma leżenia ponieważ i tak nie ma miejsc
do kampienia z leżenia. Poza tym wyobrażacie sobie kogoś leżącego samymi ramionami ponieważ
deska na której leży jest pochyła?


Albo snajpera leżącego w krzakach na serverze na którym nie ma killcam''a :D pogromca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Umiecie się zalogować na swoje konta w grze i grać?
Ja od przerwy rozpoczętej o 11, a zakończonej według naszej strefy czasowej chyba o 14 do tej pory nie mogę zagrać...
Jakieś pomysły/domysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2010 o 20:04, szmarcin napisał:

Umiecie się zalogować na swoje konta w grze i grać?
Ja od przerwy rozpoczętej o 11, a zakończonej według naszej strefy czasowej chyba o 14
do tej pory nie mogę zagrać...
Jakieś pomysły/domysły?


Może dodają jakąś nową mapkę ehh żeby (też nie mogę się zalogować)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2010 o 20:03, Hell_Knight napisał:


> EDIT NT. LEŻENIA: wg. mnie dobrze że nie ma leżenia ponieważ i tak nie ma
miejsc
> do kampienia z leżenia. Poza tym wyobrażacie sobie kogoś leżącego samymi ramionami
ponieważ
> deska na której leży jest pochyła?

Albo snajpera leżącego w krzakach na serverze na którym nie ma killcam''a :D pogromca

Właśnie mi przyszło na myśl że częściowo by się też przydał do np. wskakiwania przez okna. Ale daj dziecku palec a udziabie ci łape przy szyji. Poza tym rozgrywka wg. mnie nie była ba tak fajna gdyby było leżenie :P
EDIT: Ludzie nie możecie sie logować, bo część serverów konserwują między innymi do bety. PS. Nic nowego nie dodają. Bo BFH też nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować