Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Przecież chyba we wrześniu ma wyjść Ultimate Edition z dodatkami + Battlefield 1943. Ale to na konsole, nie wiem czy na PC też. W Polsce nie będzie, ale zawsze można ściągnąć z UK czy USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie odnośnie pewnej dziwnej rzeczy którą spotkałem. Jak gram sobie na jakimś serwerze, to czasami po niektórych rundach na serwerze zostaje tylko kilka osób. WTF? Dlaczego ludzie tak robią?
Niestety przyzwyczaiłem się, że w BF2 serwery są cały czas pelne i trochę mnie to denerwuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2010 o 18:34, Aedrin napisał:

Witam, mam pytanie odnośnie pewnej dziwnej rzeczy którą spotkałem. Jak gram sobie na
jakimś serwerze, to czasami po niektórych rundach na serwerze zostaje tylko kilka osób.
WTF? Dlaczego ludzie tak robią?
Niestety przyzwyczaiłem się, że w BF2 serwery są cały czas pelne i trochę mnie to denerwuje...

Może nie podoba im się z kim grają ,brak połączenia z EA , nuda , PB albo dlatego że przegrywają .Graj na serwerach G4G , te zawsze są pełne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2010 o 18:34, Aedrin napisał:

Witam, mam pytanie odnośnie pewnej dziwnej rzeczy którą spotkałem. Jak gram sobie na
jakimś serwerze, to czasami po niektórych rundach na serwerze zostaje tylko kilka osób.
WTF? Dlaczego ludzie tak robią?
Niestety przyzwyczaiłem się, że w BF2 serwery są cały czas pelne i trochę mnie to denerwuje...

Może mają życiowe plany do zrealizowania xD nie będą cały czas napi***alać w BFA :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2010 o 18:34, Aedrin napisał:

Witam, mam pytanie odnośnie pewnej dziwnej rzeczy którą spotkałem. Jak gram sobie na
jakimś serwerze, to czasami po niektórych rundach na serwerze zostaje tylko kilka osób.
WTF? Dlaczego ludzie tak robią?
Niestety przyzwyczaiłem się, że w BF2 serwery są cały czas pelne i trochę mnie to denerwuje...


przyklad z zycia wziety: zaczynam gre solo, dolaczy pare osob z czasem i juz jest nas 6-7 na jednym obcym serverze - jak juz jest nas tylu to idziemy rozkrecac nasz i wszyscy wychodza po mapce :]

moze jest pozno ? Tak przed polnoca w tygodniu juz roznie bywa ;) w jeden loading potrafi polowa wyjsc, niektorzy pracuja na rano

A i jeszcze cos siebie: gram czasami na serverach mixed (wchodze tam gdzie jest rush akutalnie, ale server ma mieszana rotacje) to prawie zawsze wychodze na conquesta ;) Bardzo nudny tryb - i nie jestem w mojej opini ostamotniony ;) Jak ktos wchodzi na rusha a tu mu sie nastepna mapka conquest pokazuje to nie jest fajnie i trzeba szukac innego servera.

no i jeszcze jedna mozliwosc: masz niefart :] Jeden poszedl do sklepu, drugi do klopa, trzeci polozyc dzieci spac, czwarty na fajke itd ;) Bardzo mozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Insynuujesz, ze nie lubią ze mną grać? :/

@Largooo
Mam małe pytanie. Co to jest "życie"? Jakaś gra?

@EmperorKaligula
Ja gram na Rush Only od Timeless Gaming. Rush wymiata, nikt ci zazwyczaj nie wbija noża w plecy albo nie strzela w tył głowy...
A co do pecha... to fakt, zawsze miałem.
hehe, chce ktoś nieużywany klucz do bety BC2? Wygrałem kiedyś, ale nie chciało mi się grać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2010 o 21:57, Aedrin napisał:

hehe, chce ktoś nieużywany klucz do bety BC2? Wygrałem kiedyś, ale nie chciało mi się
grać :p


Po co on komu jak beta już dawno nie działa, no chyba że chce zostać woźnym i kolekcjonuje klucze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2010 o 10:29, Michu94x napisał:


jak ja gardze takimi graczami... dorzuci sobie specialne dodatki do shotguna i "snajper wielki"... noobem filmik na kilometr jedzie. Powinni to poprawic w patchu bo "amatorow snajpienia shotgunami" robi sie coraz wiecej... zabijaja ta gre - niech sobie porobia "sniping shotguns only" servery i tam kozacza... no ale coz zrobic... jak sie nie ma skilla to trzeba walic z tego co jest kompletnie nie zbalansowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2010 o 22:27, Largooo napisał:

Panowie o co chodzi z tym vipem? Kupiłem grę, w wersji normalnej na PC bez tych broni
z II Wojny Światowej. To jestem vipem czy nie?


Musisz wykupić Vip kartę (do nabycia w najbliższym Tesco)...

Ale srls Vip jest tylko na konsolach- pierwszy wlasciciel jest vipem, na PC Vipami są wszyscy (bo grę od razu się przypisuje do konta i nie można jej odsprzedać bez niego -.- ). M1 (i tylko go, reszta do zdobycia normalnie) dostajesz za osiągnięcie statusu Veterana, który można dostać przez zarejestrowanie jakiegokolwiek innego BF na tym samym koncie co BC2 (nawet darmowego BF: Heroes).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadziwia mnie ta gra... nie gram regularnie ale co najdzie mnie ochota aby w nią zagrać to muszę pobierać aktualizację... Czy można przerwać ściąganie i kontynuować za jakiś czas? Bo od wczoraj ściągam i albo to ściąganie za każdym razem zaczynam od nowa albo tak dużo ta łatka zajmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2010 o 20:51, crash807 napisał:

Zadziwia mnie ta gra... nie gram regularnie ale co najdzie mnie ochota aby w nią zagrać
to muszę pobierać aktualizację... Czy można przerwać ściąganie i kontynuować za jakiś
czas? Bo od wczoraj ściągam i albo to ściąganie za każdym razem zaczynam od nowa albo
tak dużo ta łatka zajmuje.

za każdym razem od nowa sie zaczyna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2010 o 21:03, Lisun napisał:

Od siebie dodam, że gardzę ludźmi z AN94.


Podaj argumenty dlaczego ? Najlepiej podaj nam ksywkę na jakiej grasz w BF to sobie zobaczymy jakimi pro broń-mi grasz. O siebie dodam że mnie wkurzają ludzie używający CG jako broń podstawową. Reszta jest w porządku. I wkurzają mnie 16 i młodsze dzieci grające w grę, która dedykowana jest osobą pełnoletnim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować