Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Dnia 11.06.2011 o 14:31, slipknotslayersoad napisał:

A czy opłaca się kupować battlefielda bad company 2??? Ogólnie nie myślę o czekaniu na
BF 3bo na moim kompie to raczej nie ruszy. Czy dużo ludzi gra w BFBC2, i jak ogólnie
oceniacie tą grę?



Sam niedawno kupiłem i nie żałuję. Nie mogę się oderwać od tego tytułu. Polecam jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2011 o 17:02, slipknotslayersoad napisał:

A wiecie może, czy jak wyjdzie BF 3 nadal dużo ludzi będzie grało w BC 2?????

Może wyniki lotto do tego? Na pewno ludzie będą grać, bo do tej pory jest sporo ludzi grających w BF2 czy 1942 i 2142. Ale z pewnością się trochę przerzedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2011 o 17:02, slipknotslayersoad napisał:

A wiecie może, czy jak wyjdzie BF 3 nadal dużo ludzi będzie grało w BC 2?????

Nie jestem wróżką, ale myślę że dość sporo ludzi będzie dalej w BC2 grało chociaż by z tego samego powodu co ja - mam za słaby sprzęt, aby płynnie grać w BF3, do tego dochodzi fakt, że w BC2 gram od niedawna i ani mi się śni żeby ta gra mi się wraz z premierą kolejnej części znudziła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2011 o 17:02, slipknotslayersoad napisał:

A wiecie może, czy jak wyjdzie BF 3 nadal dużo ludzi będzie grało w BC 2?????


Zadałeś pytanie na które naprawdę nie da się udzielić sensownej odpowiedzi. Jeśli coś Ci to pomoże to napiszę, że w podstawkę BF2 wciąż gra dużo osób. BF2 wyszedł 6 lat temu, doczekał się dodatków, a po nim ukazał się jeszcze BF2142 i BC2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie tego Bf ale teraz mam problem natury technicznej związanej z aktualizatorem, podczas uruchamiania gry nacisnąłem aby została zaktualizowana do najnowszej wersji, jednak przy instalowaniu tych aktualizacji zatrzymało sie wszystko na :"ingame-00.fbrb".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2011 o 01:01, slipknotslayersoad napisał:

Kupiłem sobie tego Bf ale teraz mam problem natury technicznej związanej z aktualizatorem,
podczas uruchamiania gry nacisnąłem aby została zaktualizowana do najnowszej wersji,
jednak przy instalowaniu tych aktualizacji zatrzymało sie wszystko na :"ingame-00.fbrb".

A ile trwa to zatrzymanie i jakiego masz neta ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2011 o 10:12, MiSiU3112 napisał:

> Kupiłem sobie tego Bf ale teraz mam problem natury technicznej związanej z aktualizatorem,

> podczas uruchamiania gry nacisnąłem aby została zaktualizowana do najnowszej wersji,

> jednak przy instalowaniu tych aktualizacji zatrzymało sie wszystko na :"ingame-00.fbrb".

A ile trwa to zatrzymanie i jakiego masz neta ??


Ten post jest już nie aktualny, zostawiłem komputer na noc a rano wszystko było zainstalowane. Tym razem mam inny problem, otóż na napisach początkowych,kiedy startuje kampanię gra wywala mnie do Windowsa, inni ludzie tez mają taki problem jednak nie podają żadnego konkretnego rozwiązania. Proszę o pomoc, sterowniki zaktualizowane i mam service packa 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2011 o 13:55, Sand_Ghost napisał:

Jeśli patche są ściągane przez aktualizator to do którego folderu się zapisują?

Zapisują się w folderze z grą tylko podczas aktualizacji. Po aktualizacji są automatycznie usuwane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Niedawno kupiłem Bf Bad Company 2 i zacząłem grać w multiplayer. Moim problemem jest brak znajomości serwerów, na których mógłbym grać. W internecie znalazłem dotąd jedynie grupę serwerów o nazwie 4B4.pl. Czy moglibyście podać mi inne nazwy, o ile to możliwe. Proszę o jak najszybszą odpowiedź i z góry dziękuję.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paaaaanowie kurde. Usunąłem ostatnio BF''a zainstalowałem znowu i mi laguje na średnich i minimalnych ustawieniach. A przed kasowaniem chodził na średnich bez problemowo. Nie wiem co się dziejeee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem.Pobrałem patch R10 manualnie i zainstalowałem grę i gdy zostaje ćwierć instalacji patch to pisze:some instalation files are corupt.Please download a fresh copy and retry the instalation.Jak to naprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2011 o 14:47, matis9988 napisał:

Mam problem.Pobrałem patch R10 manualnie i zainstalowałem grę i gdy zostaje ćwierć instalacji
patch to pisze:some instalation files are corupt.Please download a fresh copy and retry
the instalation.Jak to naprawić?


Pomoże ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować