Zaloguj się, aby obserwować  
TTBoS

WarCraft 3: Frozen Throne (temat ogólny)

4255 postów w tym temacie

Dnia 25.07.2006 o 21:15, DevilQ napisał:

Właśnie sprawdziłem mam 2 akty pierwszy i drugi a jak je ukończe pisze dalszy ciąg nastąpi
pisze tesz żer są dwa następne akty do sciągnięcia na stronie bizzarda no i podane ich tyttuły
Cień przeszłości i W blasku chwały


Juz chyba wiem czemu tak masz. Jak przejdziesz pierwszy akt faktycznie sie pojawiaja takie napisy jak mowisz w swoim poscie. Teraz kliknij na akcie drugim powinienes go zaczac. Akt III bedzie aktywny jak ukonczysz akt II. Bo to jest tak jak z misjami w innych kampaniach, ze przed ukonczeniem poprzedniej nie masz dostepu do nastepnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Informacje o instalacji znajdują się w rejestrze w dziale HKEY_CURRENT_USER czyli dla konkretnego użytkownika/profilu. Musisz eksportować wpisy dotyczące WarCraft''a 3 i wkleić je na innym profilu do rejestru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2006 o 13:46, DoomnY napisał:

Po zainstalowaniu najnowszego patcha na pewno masz wszystkie akty tej kampanii. Jeśli nie jest
dostępna z ekranu wyboru misji to załaduj ją kodami.

Wielkie dzięki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja mam problem. W kampanii nieumarłych "Ścieżka Potępionych" w rozdziale siódmym, część trzecia trzeba wydostać się z walących tuneli. Dochodzę do tej bramy, pokonuje beztwarzowych i nic! Tej bramy nie idzie zniszczyć, nie wiem jak ją otworzyć. Czas mi się kończy i pokazuje komunikat, że Misja wykonana, ale później zamiast okienka z opcją "Kontynuuj" pokazuje się "Klęska!". Mam Oryginalną grę, uaktualnioną do wersji 1.16 i z łatką, dzięki której gra chodzi bez płyty.

Proszę, pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w wcześniejszym poście napisałęś że czas ci sie skończył i może dlategopisze żeby odnowa a,że pokazuje misja wykonana no to może bug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2006 o 22:24, marcinek100 napisał:

Zaaktualizowałem i dalej to samo. Poradnik znalazłem tylko po angielsku, a ja nie jestem z
niego zbyt dobry... Daje screen, żeby przybliżyć moją sytuację.


Na mapie zauważyłem, że jedna z twoich jednostek trzyma się z dala od grupy - może ściągnięcie jej pomoże (bo może to jest Anub''arak)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2006 o 22:35, Vel Grozny napisał:

Na mapie zauważyłem, że jedna z twoich jednostek trzyma się z dala od grupy - może ściągnięcie
jej pomoże (bo może to jest Anub''arak)

Nie, to nie jest Anub''arak, ale dzięki, spróbuję. Jutro^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało się! Zacząłem od nowa, pozbierałem te wszystkie monety, rozwaliłem tych oprzy wejściu i brama się otworzyła. Dzięki za dobre chęci;) Teraz mam misję z tymi obeliskami, muszę poczytać trochę o tym, bo widziałem, że ten temat był już poruszany^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej niedawno ściągnąłem bonus map w blizzard.com Bomber Commander i chyba nie działa!!!
Jak tylko włączam tą minigierkę odrazu wyskakuje mi że wygrałem!!! Nie ma wogule przeciwników, nie mogęich ustawić albo sięnie da nie wiem!!! Jeśli ktoś już grał w Bomber Commander niech mnie oświeci!!! Help!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2006 o 13:42, poul12 napisał:

hej niedawno ściągnąłem bonus map w blizzard.com Bomber Commander i chyba nie działa!!!
Jak tylko włączam tą minigierkę odrazu wyskakuje mi że wygrałem!!! Nie ma wogule przeciwników,
nie mogęich ustawić albo sięnie da nie wiem!!! Jeśli ktoś już grał w Bomber Commander niech
mnie oświeci!!! Help!!!


Jesli na singla z kompami grasz to moze niema przeciwnikow ale na multi napewno sa jesli grasz z ludzmi, mapka jest bardziej przeznaczona do gry multiplayer jak se gralem na b.necie to wszystko dzialalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2006 o 13:42, poul12 napisał:

hej niedawno ściągnąłem bonus map w blizzard.com Bomber Commander i chyba nie działa!!!
Jak tylko włączam tą minigierkę odrazu wyskakuje mi że wygrałem!!! Nie ma wogule przeciwników,
nie mogęich ustawić albo sięnie da nie wiem!!! Jeśli ktoś już grał w Bomber Commander niech
mnie oświeci!!! Help!!!

----
wchodzisz tak:
siec lokalna>stworz gre, nastepnie wybierasz mapke i w oknie startowym gry dodajesz kilku przeciwników (Otwarte>Komputer....) i grasz. Tyle, ze moze sie okazac, ze przeciwnicy komputerowi nie beda mieli pojecia ocb w grze, bo nie beda mieli skryptu. Z tym nic nie poradzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2006 o 13:55, Shabranigdo napisał:

> hej niedawno ściągnąłem bonus map w blizzard.com Bomber Commander i chyba nie działa!!!

> Jak tylko włączam tą minigierkę odrazu wyskakuje mi że wygrałem!!! Nie ma wogule przeciwników,

> nie mogęich ustawić albo sięnie da nie wiem!!! Jeśli ktoś już grał w Bomber Commander
niech
> mnie oświeci!!! Help!!!

Jesli na singla z kompami grasz to moze niema przeciwnikow ale na multi napewno sa jesli grasz
z ludzmi, mapka jest bardziej przeznaczona do gry multiplayer jak se gralem na b.necie to wszystko
dzialalo
hej a da się pograćna multi mając tylko frozen throna oryginała??


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 02.08.2006 o 14:52, poul12 napisał:

hej a da się pograćna multi mając tylko frozen throna oryginała??


A z kąd wziołeś podstawke :/ ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2006 o 14:52, poul12 napisał:

> hej a da się pograćna multi mając tylko frozen throna oryginała??


No tak da sie jak masz orginala Frozen Throna to czemu mialo by sie niedac, no chyba ze niemasz zainstalowanego Region of Chaos ale raczej skoro w FT grasz to RoCh musisz miec zainstalowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2006 o 17:19, BuuBuu napisał:



> hej a da się pograćna multi mając tylko frozen throna oryginała??

A z kąd wziołeś podstawke :/ ??

podstawkę mam od kumpla pirata !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2006 o 18:08, Shabranigdo napisał:

> > hej a da się pograćna multi mając tylko frozen throna oryginała??

No tak da sie jak masz orginala Frozen Throna to czemu mialo by sie niedac, no chyba ze niemasz
zainstalowanego Region of Chaos ale raczej skoro w FT grasz to RoCh musisz miec zainstalowane

to sie da czy nie??? Przypominam na dysku zainstalowany reing of chaos ---> pirat (piracki cd-key), i zainstalowany dodatek FT oryginał (oryginalny cd0key)!!! Pytanie (konkretne) czy da się połączyć z battle.net''em mając tylko jeden oryginalny cd-key?? (ten z dodatku)??? Jeszcze bardziej konkretnej ---> czy jest w sieci cd-key na którym chodził by multi???(badz program czy hack czy cokolwiek)??? O to mi chodzi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować