Zaloguj się, aby obserwować  
TTBoS

WarCraft 3: Frozen Throne (temat ogólny)

4255 postów w tym temacie

Dnia 19.07.2006 o 17:14, Mistrz Magii napisał:

4 wispy do kopalni. 1 wisp robi ołtarz. Drzewko robi 3-4 wispy. Pierwszy robi moon well, drugi
drzewko wojny.
kolejny wisp do kopalni. I teraz drzewko życia produkuje dużo wispów do drewna. Na ołtarzu
biorę łowcę demonów, a wispa posyłam do drewna. Gdy studnia zostanie skonczona posyłam wispa
do robienia kolejnej lub jesli brakuje mi drewna to chwilowo do drzew az będzie wystarczyć.
Przez cały czas robimy archerki do ilości 6, a moon welle do ilości 4. Wszystkich wispów wydobywających
drewno powinno być około 10. W tym czasie posyłam bohatera i archerki na wroga/ do zniszczenia
stworów przy jakiejś kopalni, by zacząć ekspansję.


Może ktoś da opinię na temat tej strategii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 21:48, Mistrz Magii napisał:

Może ktoś da opinię na temat tej strategii?


No mam taka drgobna uwage, bo z tej strategii wynika jedna fajna rzecz dla przeciwnika... otoz wystarzy, ze przyjdzie mala grupka, arcymag dwa razy rzuci zamiec sniezna na kopalnie, zolnieze ja zniszcza i masz wstrzymane fundusze. Pomysl o jakims poczatkowym zabezpieczeniu bazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 21:48, Mistrz Magii napisał:

> 4 wispy do kopalni. 1 wisp robi ołtarz. Drzewko robi 3-4 wispy. Pierwszy robi moon well,
drugi
> drzewko wojny.
> kolejny wisp do kopalni. I teraz drzewko życia produkuje dużo wispów do drewna. Na ołtarzu

> biorę łowcę demonów, a wispa posyłam do drewna. Gdy studnia zostanie skonczona posyłam
wispa
> do robienia kolejnej lub jesli brakuje mi drewna to chwilowo do drzew az będzie wystarczyć.

> Przez cały czas robimy archerki do ilości 6, a moon welle do ilości 4. Wszystkich wispów
wydobywających
> drewno powinno być około 10. W tym czasie posyłam bohatera i archerki na wroga/ do zniszczenia

> stworów przy jakiejś kopalni, by zacząć ekspansję.

Może ktoś da opinię na temat tej strategii?

Wiesz ja nie gram elfami ale strategia niezła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 21:58, skubsa napisał:

Wiesz ja nie gram elfami ale strategia niezła :-)


Dzięki. Nauczyłem się tego oglądając powtórki i udoskolonając podpatrzoną taktykę.(ulepszułem na przykład ilość budynków produkujących jednostki, tzn jesli robi dryady to robie conajmniej 4 drzewce wiedzy, albo jak acherki na hipogryfach to 3 drzewce wojny i 4 wiatru, ale gdy robie "na chimery to robię zawsze 6 ich gniazd)
Troche długi ten nawias.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2006 o 12:21, Wojman napisał:

A nie lepiej zglosic sie z tym problemem do pomocy technicznej CD Projekt? Pod tym adresem:
http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=165 jest nawet wyjasnione dlaczego sa klopoty z filmikami...

Ale niestety nie mam tam odpowiedzi na mój problem. Mój problem polega na tym, że filmy są wybielone, a nie mam różowej poświaty. Nie mam też karty z serii GF FX tylko GF 7900. No nic, najwyżej może zrobię tak jak radzisz i napiszę tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 22:15, Mistrz Magii napisał:

Dzięki. Nauczyłem się tego oglądając powtórki i udoskolonając podpatrzoną taktykę.(ulepszułem
na przykład ilość budynków produkujących jednostki, tzn jesli robi dryady to robie conajmniej
4 drzewce wiedzy, albo jak acherki na hipogryfach to 3 drzewce wojny i 4 wiatru, ale gdy robie
"na chimery to robię zawsze 6 ich gniazd)


Podziwiam. Ogladalem duzo replayow i zwykle ktos mial max 2 (w wyjatkowych sytuacjach 3) budynki do produkcji zolnierzy, ale zeby 6 to jeszcze nie widzialem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przesylka przyszla no ale ... we 2 pudelkach nawiasy na instrukce polamane:]
a w jednym plyta latala i wygladala jakby zalana(takie plamy pod spodem) wogulew dziwie sie ze dzialala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2006 o 18:16, Volvox napisał:

Podziwiam. Ogladalem duzo replayow i zwykle ktos mial max 2 (w wyjatkowych sytuacjach 3) budynki
do produkcji zolnierzy, ale zeby 6 to jeszcze nie widzialem :)


W ten sposób jestem w stanie szybko wyprodukowac armię chimer w stosunkowo krótkim czasie. Niestety, aby móc szybko je tworzyć i nie baczyć na straty jednego oddziału trzeba mieć 1-2 ekspansje. W ten sposób można mieć 12 chimer w czasie tworzenia 2. warto też mieć 3 drzewce wiatru aby za chimerami podążały hipogryfy w razie zaatakowania chimer przez inne unity latające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja troszke z innej beczki.
Mam zainstalowanego Warcrafta na jedym profilu w WinXP.
Gdy probuje go uruchomic z innego profilu to wlacza sie instalator i twierdzi, ze musze zainstalowac gre.
Czy jest jakis sposob zeby uruchomic gre na obu profilech bez reinstalacji gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2006 o 19:23, Mistrz Magii napisał:

W ten sposób jestem w stanie szybko wyprodukowac armię chimer w stosunkowo krótkim czasie.
Niestety, aby móc szybko je tworzyć i nie baczyć na straty jednego oddziału trzeba mieć 1-2
ekspansje. W ten sposób można mieć 12 chimer w czasie tworzenia 2. warto też mieć 3 drzewce
wiatru aby za chimerami podążały hipogryfy w razie zaatakowania chimer przez inne unity latające.


To nie wiem jak ty grasz (albo jak dziwnie przeciwnik gra) ze mozesz sobie pozwolic na wybudowanie takej armii (no a wczesneij budynkow w takiej ilosci)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem 1v1 z jakimś napkiem,już go mialem,a tu w nagrywarce płytka mi się rozwaliła:(:(:(A więc rozkręciłem nagrywarke,pozbierałem kawałki i wysłałem razem z płytką reign of chaos.Teraz na nówki czekam...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2006 o 22:26, Volvox napisał:

To nie wiem jak ty grasz (albo jak dziwnie przeciwnik gra) ze mozesz sobie pozwolic na wybudowanie
takej armii (no a wczesneij budynkow w takiej ilosci)


To proste. Buduję 6 obrońców do pomocy przy obronie.(przy okazji zawsze mam w zanadrzu 3 drzewce wojny do produkcji oddziałów obronnych) I zawsze trzymam przy sobie 1 bohatera z 3 miejskimi portalami, 5 łowczyń i 6 łuczniczek.(a tak na boku tez pare wyrzutni glewii, mniej więcej 6) A jak buduję 6 gniazd to posyłam do budowania odrazu 6 whispów i tak samo z resztą budowli, bynajmniej tych, których robie po kilka dla szybkiego make''u jednostek.

PS. Próbuję nauczyć się dobrze grać undeadami. Ktoś mógłby mi dać porady odnośnie taktyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie czy ktoś wie może coś na temat dalszych aktuw do dodatkowej kampani założenie Durotaru akty mają się zwać Cień przeszłości i W blasku chwały czy ktoś wie czy można już je gdzieś sciągnąć a jak nie to kiedy będzie można ? A jeszcze jedno do CDP Pytanko czemu niepodajecie informacji o ostatnim paczu do Warcrafta III na waszych stronach jako widnieje 1.20d a już od dłuższego czasu jest dostępny 1.20e ja wiem że to drobnostka ale niektuży filtrują tylko informacje pochodzące odwas Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy zainstalować jakiegoś nowszego patcha i kampanie będą już dostępne. Najlepiej kliknąć na battlenet i poczekać, aż komputer sam zrobi aktualizację, a wtedy po ponownym uruchomieniu dalsza część kampanii będzie dostępna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2006 o 20:59, Kukowsky napisał:

Wystarczy zainstalować jakiegoś nowszego patcha i kampanie będą już dostępne. Najlepiej kliknąć
na battlenet i poczekać, aż komputer sam zrobi aktualizację, a wtedy po ponownym uruchomieniu
dalsza część kampanii będzie dostępna.

Właśnie w tym problem że w paczach niema od dłuższego czasu dalszych częsci tej kampani ;-( pysze tylko że można je sciongnąć na batelnecie i stronie Bizzarda a tam ich niemoge znaleść;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2006 o 21:04, DevilQ napisał:

Właśnie w tym problem że w paczach niema od dłuższego czasu dalszych częsci tej kampani ;-(
pysze tylko że można je sciongnąć na batelnecie i stronie Bizzarda a tam ich niemoge znaleść;-(


Bo jeden z patchow dodal dwa dodatkowe akty, ktore koncza zaczarta historie w pierwszym akcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2006 o 21:14, Wojman napisał:

> Właśnie w tym problem że w paczach niema od dłuższego czasu dalszych częsci tej kampani
;-(
> pysze tylko że można je sciongnąć na batelnecie i stronie Bizzarda a tam ich niemoge znaleść;-(


Bo jeden z patchow dodal dwa dodatkowe akty, ktore koncza zaczarta historie w pierwszym akcie.

To wsumie są 3 akty ? tak wynika z twojej wypowiedzi a umie są tylko 2 akty kończy się jak lecą sterowcem na spotkanie z ludziami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2006 o 21:51, DevilQ napisał:

To wsumie są 3 akty ? tak wynika z twojej wypowiedzi a umie są tylko 2 akty kończy się jak
lecą sterowcem na spotkanie z ludziami ;-)


Tak sa 3 akty. I to bardzo dziwne, ze nie masz tego trzeciego aktu, bo zostal on wprowadzony rownoczesnie wraz z aktem drugim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sprawdziłem mam 2 akty pierwszy i drugi a jak je ukończe pisze dalszy ciąg nastąpi pisze tesz żer są dwa następne akty do sciągnięcia na stronie bizzarda no i podane ich tyttuły Cień przeszłości i W blasku chwały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować