Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Beta HoMM V - nowe klucze w serwisie Fileplanet

55 postów w tym temacie

Dnia 09.02.2006 o 15:31, Lex napisał:

chyba sobie jaja robisz ja ściągam gdzieś z godzinke i jeszcze tylko zostało ze 250 MB


:( Nie mi sie sciaga z predkoscią okolo 30kb/s tylko sie rozpłakac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

klucze są napisane nad ikonką "download beta" zanim ściągniecie przepiszcie sobie go na karteczke albo skopiujcie do notatnika a potem podczas instalacji go wpiszcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak komus sie pojawia tylko czarny ekran z napisem Subscribe Now! to niech jedzie myszka od wyrazu Now w gore az trafi na niewidzialny link :) Ew. ponoc po jakims czasie strona sie doczytuje, wiec mozna tez poczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2006 o 16:01, przetalent napisał:

klucze są napisane nad ikonką "download beta" zanim ściągniecie przepiszcie sobie go na karteczke
albo skopiujcie do notatnika a potem podczas instalacji go wpiszcie !

Pdaj jak mozesz link do tej stronki co pisze: "download beta"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomóżcie jesli ktos wie jak to zrobic, bo mi nic nie wychodzi po wcisnieciu na stronie glownej FilePlanet odnosnika do Exlusive Beta pojawia sie czarny ekran i nic sie nie pojawia. Clienta juz sciagnolem i zainstalowalem ale nie moge uruchomic bo nie mam tego Keya. Jak ktos ma to w miare mozliwosci niech sie podzieli albo wyjasni jak samemu go uzyskac. Plissssssssssss!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli ściąnąłeś i nie masz klucza to przerąbane ! każdy egzemplaż gry ma własny klucz i teraz już zabardzo nie da uda ci się go zdobyć !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2006 o 17:43, Patrick Connor napisał:

> Dostałem klucz i czekam w kolejce na ściągnięcie:D
Jak go uzyskales prosze opisz mi dokladnie

Kliknąłem w sign up. POtem w download heroes V beta ale kazali mi się zarejestrować. Wypełniłem ankiete (tą po prawej) i musiałem wpisac taki kod z bitmapy jak przy wysyłani smsa z Orange. Po tym przeniosło mnie na strone gdzie był CD-Key (niezbyt widoczny na ciemnym tle i link Dowmlowad now. Po ty przeniosło mnie na strone z serwerami wybrałem na dole jakiś darmowy (nie mam 5 dolorów aby zapłacić za premium kono). I tak czekam w kolejce:) Wyskokich transferów

P.S
Po drodze zaproponowali mi zapłacenie za premiuma (bodajże po rejestracji) dałem no thanks i wszysto OK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sieroty... poradzic sobie z czyms takim nie umieja, a betatestowac chca...

tylko sie nie rozczarujcie ta gra ma porypane wymagania... na sempronie 1,8ghz + radeon 8500 pro 128 na minimum detali bitwy sie nie da ogladac... ogladamy co 60 klatke... czyli fps 0,5

pozatym grac sie da tylko w sieci przeciwko zywym przeciwnikom.. a to zazwyczaj konczy sie tym ze wszystkim klatkuje popatrza 10 minut na gre i sobie ida....

powiem tylko tak... grafika piekna, wszystko sie rusza... cala masa detali i fpsy w doool...
ludzie nawet z 6800 gt narzekali wiec... tylko 7800 GTX albo radeon 1900 XTX zeby pograc na max detali ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować