Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rekordowy Lost and Damned

27 postów w tym temacie

Fajnie, już jest dodatek na konsole, a na PC optymalizacja ciągle leży, pomimo kilku patchy, które śmiesznie mało rzeczy poprawiają..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Racja, lepiej by było gdyby dali to jako samodzielną grę lub dodatek, bo przecież jest dłuższa od wielu pełnych wersji gier, no i wtedy by było można kupić w opakowaniu i było by więcej GS do zarobienia i aczików do zrobienia :)

Ja jako posiadacz X''b czekam na kolejny dodatek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kolejny dodatek ROWNIEZ NA X ??? co za gowno przepraszam za wyrazenie...nie po to kupiłem Playstation3 specjalnie dla GTA 4 zeby patrzec jak 2x tansza konsola ktora jest 3x gorsza zbierala laury....no sorry, nie jestem jakims tam fanboyem pleja, ale jak to widze to az mnie krew zalewa.... :C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 17:01, MadeinHell napisał:

Och ludzie przestańcie już biadolić z tym swoim "a dlaczego nie ma na ps3 :(". Nie ma
bo Microsoft zapłacił kupę kasy za dodatek na wyłączność. Między innymi dlatego sprzedaż
GTA4 na 360 przewyższyła tą z PS3. O ile istnieje maciupeńki cień szansy na to że na
koniec roku dodatek pojawi się na pc w jakimś "game of the year" ediszyn to na wydanie
TEGO dlc na PS3 nie ma co liczyć. Może kolejny.


Nie wiem czy dokladnie czytales newsa.....

>Nie ma bo Microsoft zapłacił kupę kasy za dodatek na wyłączność.

Jak sam slusznie zauwazyles zaplacił za dodat"EK'' -- 1 dodatek. Wiec jak wytlumaczysz kolejny dlc wylacznie na x?

Dnia 28.02.2009 o 17:01, MadeinHell napisał:

TEGO dlc na PS3 nie ma co liczyć. Może kolejny.


NIE bedzie, bo na końcu newsa jest wyraznie napisane ze 2 dodatek bedzie takze tylko i wylącznie na x.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować