• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Kryst90

World of Warcraft - Problem

Pytanie

Mam pewien problem. Posiadam zestaw World of Warcraft Battle Chest. Zainstalowało się bez problemu. Po instalacji zacząłem aktualizować patche przez klienta było bez problemu aż do momentu instalacji patchu 2.4.3 to 3.0.2. Na końcu wyskakuje taki błąd: http://i40.tinypic.com/24689k2.jpg . Jeden z userów powiedział mi że ten mój klient nie działa. Mam wersję gry euGB i tutaj moje pytanie. Czy macie jakieś strony z patchami pod moją wersje gry albo czy umiecie coś poradzić na ten problem. Najlepiej pisać na moje gg: 3596865. Z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Może miejsce na dysku się skończyło? WoW ma dość duże potrzeby. Potrzebujesz miejsca na dysku na którym instalujesz grę jak i na dysku z Windowsem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Niestety to nie jest problem bo na dysku z windowsem mam 9 GB a na dysku z grą 10 GB. Może ktoś ma strony z pathcami do europejskiej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Instalujesz z poziomu konta admina? Problem był już dosyć często poruszany, ale nie wiem czy komuś udało się znaleźć solucję, dobrze tobie radzę pogooglować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jeśli masz dobre łącze, to ściągnij klienta ze strony Blizzarda. Znajomemu pomogło, a miał ten sam błąd co Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.03.2009 o 14:10, kryst90 napisał:

Admnistratorem jestem a mogła byś mi podać link do tego kilenta. Bo mi bardzo zalerzy.


Nom u mnie jest często z ty problem w 2 komputerze, a na tym co siedzę na gram.pl to PC nr.1 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ściągnąłem to wybrałem TBC zainstalowało się coś i wyskakuje okienko pisze Instaler TBC. To mam gre zainstalować?? Czy co to? I teraz wlączyłem to instaler coś znowu ści ąga a potem ma instalować. O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować