Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

WoW uzależnia Szwedów

73 postów w tym temacie

Mattio uzależnienie psychiczne jest gorsze od fizycznego, ponieważ ci ludzie nie chcą się przyznać do tego, że potrzebują pomocy, ba wręcz nie wiedzą.

Khasim sam długo grałem w WoW''a ostatnio jeszcze próbowałem wrócić i mogę stwierdzić, że WoW jest teraz grą badziewną, teraz nawet zupełny noob po stuknięciu 80 zrobi end game w 2 tygodnie jak tylko się trochę weźmie w garść. Jak napisał Revan 666 dla europy zachodniej czy USA opłata za granie w WoW''a to grosze, a Azjaci mają zupełnie inny system płatności, więc ten argument jest dość śmieszny. I szczerze, wypisujesz idiotyzmy, że niby ludzie mają uciekać przed problemami w wirtualny świat? To żadne rozwiązanie, właśnie z ludzi zakompleksionych i nie potrafiących sobie radzić robią się największe nolife''y w mmo i to właśnie oni najczęściej giną z wycieńczenia przed kompem bo w prawdziwym świecie nie czeka na nich nikt ani nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też gram b. dużo w wowa i jakoś się z tym uzależnieniem specjalnie nie kryję. Na screenie podejrzewam undead warlock ew. mage na warsong gluch około 60 lvl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wieść o tym, że World of WarCraft uzależnia nie jest dla mnie nowiną. W każdym razie do produkcji tej jakoś specjalnie mnie nie ciągnie i może lepiej. Wystarczy, że gram w Guild Wars. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś prosi o taką (uzależnienie od WoWa czy cuś...) pomoc to oczywiście powinno mu się jej udzielić.
Jeżeli ktoś chce trwać w takiej egzystencji nie należy na siłę zmuszać do zaprzestania.

WoW jak WoW, można fajne popykać sobie ;)
Czy 10h tygodniowo, czy 60h, jak kto lubi, jak kto woli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, powiem więcej, WoW jest sporo lepszy od koki. Why? Dłużej działa, mniej DC i lagów, w razie zgonu jest Resurect.... no i przedawkować go dość trudno xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie można się dziwić, że WoW uzależnia, bo jes grą świetną. Sam nie przepadam za MMO, ale czytałem recencje WOWów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są przypadki, gdy od komputera kogoś oderwać trzeba granatem i to bez gadania. Co jak co, ale są sytuacje, gdy długie przesiadywanie przez kompem nie jest wcale już zabawne, a groźne i nawet ja, orędownik gier i ich dobrego wpływu na ludzką psychikę to stwierdzam :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/ciach!/

Całkiem dobry sposób przeciw uzależnieniom wymyślili panowie odpowiedzialni za ArchLorda. Codziennie ok. 14.00 jest restart serwerów, czyli są one wyłączane na ok. 30 minut. Czasem no-life''y się obrażają, że im akurat przerwało grę jak coś dobrego z mobka wyleciało i idą w cholerę, przynajmniej na parę godzin. Chociaż na pewnym etapie to nie pomaga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 20:34, daniobudyn napisał:

po miesiącu grania, znudził mi się ten Wow, niewiem co inni ludzie w nim widzą


Najwyraźniej to, czego ty nie? Hehe.

:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Questy? Nuuuuuuuuda... Raidowanie, arenki i battlegroundy -to jest to. Nie wbiłeś max. lvl, więc sie nie dziw, że nudno. Po za tym q w ostatnim dodatku nie są nudne. Prawdziwa gra zaczyna się na 80...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować