Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #54: Czy kupujesz wydania kolekcjonerskie gier?

32 postów w tym temacie

Mam tylko jedną EK. A mianowicie Gears of War 2. Ale muszę do tego kupić EK pierwszej części ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2009 o 17:33, Pile napisał:

Mam tylko jedną EK. A mianowicie Gears of War 2.


Nawet mi nie przypominaj - brak kodów na dodatkowe mapy do multi i złotego lancera. Ech... do dzisiaj mnie trzyma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AKtualnie mam na celowniku EK Bioshocka i big daadym i company of heroes w ammoboxie, a mam już world in conflict cccp, mass effect, neverwintera kol. wszechczasów, jakby sie wiedxmina tanio trafiła też bym się ucieszył :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że kupuje wydania kolekcjonerskie, to jest dla gracza taka przyjemność, jak dla kolekcjonera dzieł sztuki zdobycie jakiegoś cacka.

Oczywiście kupuje tylko wydania kolekcjnerskie gier, które mnie interesują, naprzykład mam w swojej kolekcji dwa wydania kolekcjonerskie Mass effecta ( xbox i pc), mam wydania koleckjonerskie warcrafta i jeszcze parę innych gier.


Szkoda tylko, ze jest tak mało wersji kolekcjonerskich, jest wiele, gier które nigdy nie doczekały się takich wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm...Dla mnie owe gadżety są zbędne, czyli nie kupuję kolekcjonerek. Jedną, jaką chciałem kupić to EK Wiedźmina, ale po tygodniu przyszły święta i dostałem zwykłą :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ek Medieval II (SUPER) . Miałem wielkie nadzieje związane z ek Empire Total War,ale w sumie takowej nie ma. Doborowe jednostki nie są traktowane jako ek... Nie zrobić ek TAKIEJ gry? Tego sie nie spodziewałem... (niektórzy uważają doborowe jednostki za ek,ale to jeszcze bardziej pogrąża całą sprawe bo... TO WYDANIE JEST ŻAŁOSNE,i aż sie przykro robi jak sie widzi jak oni olali tą gre!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Cie popieram Piter 15001900!
Poprzednia (genialna) część ma tak rozbudowaną EK. A Empire??? Patrząc na tą edycje to śmiać się chce i rzygać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee tam ja nie posiadam żadnej EK bo po co mi gadżety? Zastanawaiłem sie nad Wrath of the Lich King EK ale postanowiłem zakupić samą gre po po co mi więcej. A z resztą to nie mam zabadzo kasy, żeby tracić na takie zabawczeki ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niektórzy pytają odpowiadają po ch.. mi takie gadżety, muszę podjac ten problem.

Może i rzeczywiśie, wiele rzeczy jest zbednych, szczególnie po co ma kupowac ktoś wersje kolekcjonerską gry która go nie interesuje, albo interesuje ale jest typem człowieka, który gra dla samego grania i nic więcej.

Ale jak naprzykład ktoś jest fanem snowboardu, albo fanem jakiegoś wykonawcy muzycznego, czy nie kupujecie wtedy wydań koleckjonerskich, czy nie kupujecie wszystkiego co jest z tym związane?

Czy kiedy nastała era dragonballa czy fani tego anime, nie kupowali, wszystkich gadżetów dostepnych na rynku?
(właściwie nadal kupują)

prawda jest taka, że jeśli czymś się bardzo jaramy xD, to zrobimy wszystko dla tego czegoś.

I tak jest z grami, mnie się naprzykład tak spodobał Mass effect, że musiał mieć wszystko co z tmy związane, a wersja kolekcjonerska dawała całkiem niezłe wyposarzenie, szczególnie interesował mnie Art book.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować