Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

„Weekendowy offtop”– Prodigy na gram.pl!

31 postów w tym temacie

Jak byłem mniejszy podobało mi się The Prodigy, teraz przerzuciłem się na bardziej ekstremalne gatunki (znajdźcie coś z podgatunkiem "drone doom" :P). Ale cała ta akcja z s2o nie jest zła (przynajmniej nie taka dziadowa jakość jak w YouTubie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że wśród programów nie ma serii "Naznaczeni", a są dziadostwa w stylu Paris Hilton cośtam. Co prawda można ich na zagranicznej stronie MTV obejrzeć, tylko po obejrzeniu po raz setny reklamy US Army człowiekowi powoli zaczyna odbijać (żeby obejrzeć odcinek, trzeba zobaczyć 4-5reklam, z czego ok40% reklam to właśnie US Army).
I czemu nie ma tutaj linka do jednego z najlepszych teledysków Prodigy - Smack my bitch up ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The Prodigy zawsze było The Prodigy. Na okładkach dwóch płyt zabrakło "the" ze względu na design logo.

" Neko: Ive got a fan question from James Jupiter for you . Why the name change from The Prodigy, to Prodigy and then back to The Prodigy?

LH: (laughs)

Do you know what? I have no actual explanation for that!

I really have no explanation. All I can say is, right, its to do with the logo, ha ha, it wouldnt have fit in properly. Honestly, thats the truth.

Because when we had like Prodigy when we were in the BGAT period it was like a square, so there was no space for the the, it was something as fucking stupid as that. But it always has been The Prodigy in my head."

Źródło: http://www.nekozine.co.uk/prodigy/interviews/liam.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej, to <klip w newsie> nie jest takie złe ;)

The Prodigy to bliżej nieznana mi kapela, ale jako że od święta nie stronię też od elektroniki, to koduję sobie w głowie, żeby w wolnej chwili zapoznać się z nimi bliżej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 11:18, LuWan napisał:

The Prodigy zawsze było The Prodigy. Na okładkach dwóch płyt zabrakło "the" ze względu
na design logo.

" Neko: Ive got a fan question from James Jupiter for you . Why the name change from
The Prodigy, to Prodigy and then back to The Prodigy?


LH: (laughs)

Do you know what? I have no actual explanation for that!

I really have no explanation. All I can say is, right, its to do with the logo, ha ha,
it wouldnt have fit in properly. Honestly, thats the truth.

Because when we had like Prodigy when we were in the BGAT period it was like a square,
so there was no space for the the, it was something as fucking stupid as that. But it
always has been The Prodigy in my head."

Źródło: http://www.nekozine.co.uk/prodigy/interviews/liam.html


LuWanie, dzięki za linkacza do tego wywiadu, Liam zawsze ciekawie gada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie nie słucham niczego w tym stylu.
Na co dzień Hardcore, Crust czy Grindcore
ale lubię sobie czasem puścić właśnie The Prodigy
a ostatnio Sound Track z zaje***tej serii Ghost in the Shell.
Masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogliby więcej programów z CC dorzucić, bo niektóre seriale (vide Scrubs czy According to Jim) są mistrzowskie. Chociaż podobno od poniedziałku ma być Camera Cafe, przynajmniej w zajawce na CC tak jest napisane (od 16 marca na Comedy Central i s2o.tv)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie taki partner nie pasuje do gram.pl. I co? Teraz będzie nowa zakładka "muzyka"? Ja muzyką mało się interesuję więc może odbieram to inaczej niż inni. Zresztą ja i tak zawsze inaczej wszystko odbieram niż wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować