Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Użytkownicy Killzone`a 2 aktywni w sieci

31 postów w tym temacie

Moim zdaniem to totalna bzdura. Jeszcze 2 tygodnie przed premierą sami napisaliście newsa, że samych preorderów złożonych w europie jest ponad 1.5 mln ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu tutaj się dziwić. Ja tylko żałuję, że nie mam Ps3, bo gra mnie dosłownie zauroczyła od momentu kiedy ją po raz pierwszy zobaczyłem. Dzisiaj po wizycie w Empiku znów zacząłem myśleć sobie jak by to fajnie się grało w Killzone 2, ponieważ w tom''kultury była dodatkowa gazetka o nazwie "Witaj na Helghanie" poświęcona w całości K2. Świetne screeny, wdrożenie w fabułę wszystkich części, opis postaci i trybu multiplayer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra wiadomość dla Sony. PS 3 nie szło najlepiej w kwestii użytkowników grających na multi, ale dzięki takim tytułom ta tendencja może się zmienić. Grono to na pewno się powiększy, biorąc pod uwagę niedawny czas debiutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 14:15, reykan napisał:

Bardzo dobra wiadomość dla Sony. PS 3 nie szło najlepiej w kwestii użytkowników grających
na multi, ale dzięki takim tytułom ta tendencja może się zmienić. Grono to na pewno się
powiększy, biorąc pod uwagę niedawny czas debiutu.


Nie szlo najlepiej? A takie ostatnie 4 mln graczy ogolem na PSN to nic? ;] Co do K2 - tak musialo byc, sam gram jak glupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, gra stworzona do multi. Zamiast przechodzić po 7 razy kampanie w singlu lepiej poawansować i ustrzelić parę headów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już widzę uszczypliwości z przeciwnych obozów.

To bardzo dobra wiadomość sam się do tego przyczyniłem. I cieszy mnie fakt że ponad połowa która kupiła grę gra w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś ukończyłem kampanię i odpaliłem multi. Rzeczywiście gra ma prawdziwe bebechy dopiero w tym trybie. O ile single to 8/10 to multi daję 9,5/10. Ogromne mapy, zmienne cele, dobrze wyważone bronie, nie ma granatów na lewo i prawo jak w CoD4, system awansów i bonusów. Bardzo dobrze przemyślany system. To będzie online hit na PS3.

PS o dziwo zero lagów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 12:29, sobie¶ napisał:

Moim zdaniem to totalna bzdura. Jeszcze 2 tygodnie przed premierą sami napisaliście newsa,
że samych preorderów złożonych w europie jest ponad 1.5 mln ...

Tamte preordery były złożone przez sklepy, a nie graczy... I owszem sklepy dostały ponad milion sztuk KZ2, ale jak widać gracze nie rzucili się na ten tytuł tak jak niektórzy przewidywali... jak na takie zabiegi marketingowe KZ2 nie popisało się zbyt dobrą sprzedażą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 16:56, Resetti napisał:

> Moim zdaniem to totalna bzdura. Jeszcze 2 tygodnie przed premierą sami napisaliście
newsa,
> że samych preorderów złożonych w europie jest ponad 1.5 mln ...
Tamte preordery były złożone przez sklepy, a nie graczy... I owszem sklepy dostały ponad
milion sztuk KZ2, ale jak widać gracze nie rzucili się na ten tytuł tak jak niektórzy
przewidywali... jak na takie zabiegi marketingowe KZ2 nie popisało się zbyt dobrą sprzedażą...


Jaaasne, 1,5 miliona egzemplarzy w sklepach, z czego sprzedał się milion w ciągu tygodnia - to bardzo "słaby" wynik! Chyba bardzo chciałeś coś udowodnić, tylko się nie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 22:42, gctechs napisał:

Jaaasne, 1,5 miliona egzemplarzy w sklepach, z czego sprzedał się milion w ciągu tygodnia
- to bardzo "słaby" wynik! Chyba bardzo chciałeś coś udowodnić, tylko się nie udało.

GOW2 który nie mógł nawet śnić o takim marketingowym szumie jak KZ2, w ciągu tygodnia sprzedał się prawie dwukrotnie lepiej, więc jednak udowodniłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować