Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Deweloperzy męczą Sony o obniżkę cen PS3

33 postów w tym temacie

"Deweloperzy męczą Sony o obniżkę cen PS3"

W "środku" mamy jedynie cytat kolesia, który kiedyś pracował w Micro, obecnie w EA (z góry wiadomo, że PS3 nie pochwali).

Gdzie to męczenie ''deweloperów'' ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 15:53, Dekerinho6 napisał:

Co prawda PS3 sprzedaje się świetnie, ale gdyby obniżyli cenę jeszcze bardziej to by
może było jeszcze lepiej ... ;-D

Świetnie sprzedaje się Wii i w jakimś stopniu X360, ale PS3 do takich wyników bardzo daleko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 16:10, Resetti napisał:

> Co prawda PS3 sprzedaje się świetnie, ale gdyby obniżyli cenę jeszcze bardziej to
by
> może było jeszcze lepiej ... ;-D
Świetnie sprzedaje się Wii i w jakimś stopniu X360, ale PS3 do takich wyników bardzo
daleko...


No ale jakby obniżyli cenę ?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 15:41, mefiperes napisał:

Ja w zeszłym roku kupiłem za 1700 z GTA 4 i nie narzekam. ;) Ceny konsol są podobne.
:)

A ja kupiłem Wii w zeszłym roku z Wii Sports za 900 PLN i nie narzekam. Daleki jestem jednak od twierdzenia, że ceny konsol są podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popatrzyłem po cenach konsol obecnych, i troszkę się zdziwiłem - toż X0 Premium kosztuje praktycznie tyle co PS3, w zestawie z Halo 3 w zasadzie tyle samo. Mówimy o Premium, ale właśnie - w zestawie jest headset i kabel HDMI. Dokupienie tych rzeczy do PS3 będzie znacząco droższe (bo w zestawie ich nie ma).

To raz, dwa - nadal uważam BR za zbędny bajer. Dlaczego? Bo gry rosną w objętość, ale jakoś jakość rozgrywki nie wzrasta w takim samym stopniu. Co z tego że gra zajmuje 60 GB skoro gra się w nią średnio i więcej frajdy sprawia staroć zawarty w 30 megabajtach? A nieraz tak niestety jest obecnie... Developerzy najpierw powinni robić gry, z pomysłem i polotem. A potem ubierać je w formę odpowiednią dla treści. A nie odwrotnie. Z resztą - scenowcy potrafią w 64kb zmieścić paruminutowe demo z kupą efektów czy nawet grę FPP obsługującą najnowsze bajery graficzne... Czegoś to chyba dowodzi...

A brak wtyku Ethernet koło TV? Kabelek można tanio kupić, zarobić wtyczki, i puścić wzdłuż lub przez ścianę - będzie nawet lepiej działał niż WiFi. ;) Jak już pisałem - troszkę majsterkowania nie zaszkodzi. :}

A tak na marginesie do wypowiedzi hallasa - ja kupiłem Wii za podobną cenę, też w zeszłym roku, i uważam że jest tego warte, z wielu względów... ;) I wcale nie zgadzam się z twierdzeniem wielu, że o wartości konsoli decydują jej bebechy. Tylko ciekaw jestem, kiedy producenci to załapią. I tak - Wii sprzedaje się najlepiej i ma miażdżącą przewagę nad PS3 i X0. Z tym, że nie w Polsce - u nas konsola Ninny ma taką a nie inną reputację, co smuci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że byłby to dobry krok, nawet dla Sony. Przy zapowiedzi wzrostu cen Wii, więcej graczy spostrzegłoby obniżkę PS3. Do tego producenci gier chętniej tworzyliby produkcje na tę konsolę co też przyciągnęłoby konsumentów. Oby nie trzeba było długo czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 16:25, reykan napisał:

Myślę, że byłby to dobry krok, nawet dla Sony. Przy zapowiedzi wzrostu cen Wii,

Nie słyszałem o takich jeśli chodzi o globalną sytuację. Niedawne newsy z gram.pl dotyczą tylko i wyłącznie Wielkiej Brytanii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować