Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z grą BattleForge - dzień pierwszy

7 postów w tym temacie

Gra jest super, gram od kilku tygodni w bete. I tak jak SpellForce łączył kilka gatunków (trzeba zaznaczyć, że dobrze łączył) tak i BattleForge wprowadza pewien powiew świeżości do RTS''ów. Szkoda tylko, że do gry kupuję BattlePointy za realną kasę (nawet w sklep.gram.pl jest już) i w pewien sposób może to popsuć rozgrywkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wrażenia z bety mam bardzo pozytywne . Tak mi się spodobała , że nie dostrzegłem żadnych minusów . Wyważona rozgrywka , ciekawy gameplay . A nie - jest jeden minus - grafika nieproporcjonalna do wymagań sprzętowych . Na Atholnie 64 X2 2,6 Ghz , 2 GB RAM , HD 4670 512 MB gra potrafiła porządnie przyciąć nawet na niskich ustawieniach graficznych ;\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2009 o 20:50, Ramonek napisał:

Ja bety jakos nie potrafie wloncyc , serwery mi nie chca sie wloncyc a mam 3mb


Beta zakończyła się wczoraj.

Hmmm ciekawe kiedy kurier dostarczy moją paczuszkę z BF ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też se zamówiłem Battleforga :D mam nadzieje, że swojego w piątek dostane już i mam nadzieje, że trafią mi się też tak samo dobre (albo i lepsze) karty jak w becie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

podszedłem do bety z pewną dozą nieśmiałości no i mnie wgniotło w fotel - gra jest naprawdę bardzo udana i ciężko się od niej oderwać - przyciąga zarówno aspekt RTS jak i sam etap składania decka i kolekcjonowania kart. Mam nadzieję, że wytworzy się silna polska społeczność w tej grze i że chociaż między nami polakami będzie się można dogadać w sprawie wymiany karta za kartę. Ludzi których spotkałem podczas gry w betę bardzo miło wspominam. To będzie bardzo dobra pozycja która zapisze się na długo silnymi zgłoskami w świecie gier. Pozdrawiam i do zobaczenia na polu bitwy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować