Zaloguj się, aby obserwować  
michciu237

Fight Night Round 4

14 postów w tym temacie

Jak myślicie? Co wyjdzie z tej gry? Dla mnie zapowiada sie świetnie. No i bedzie Tomasz Adamek :)
Jeżeli jest taki temat to przepraszam, bo nie znalazłem.

20090325162418

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak to będzie boks. Piszę tutaj bo edycja mi się skonczyła. Jest to czwarta odsłona gry sportowej o tematyce boksu od EA. W grze będziemy mogli zagrac najlepszymi pięściarzami świata jak np. Mike Tyson i Sergio Mora, ale w tej części pojawią się też legendy boksu jak chocby Muhamad Ali. Wszystko na licencjach federacji. Premiera latem tego roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza bijatyka. Chociaż bijatyki są dwie kategorie. Takie z super mocami jak Tekken, Street Fighter. I takie normalne jak właśnie Fight Night czy Def Jam Icon który swoją drogą jest również super.

Będzie demo to można przetestować. Ale gra się SUPER zapowiada. WSZYSTKO LICENCJONOWANE. To mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA Sports ujawniła wstepną listę bokserów. Jak narazie brak Adamka, ale mam nadzieję, że to się wkrótce zmieni.
A oto lista:
* Arturo Gatti
* Bernard Hopkins
* Emanuel Augustus
* Floyd Patterson
* George Foreman
* Jermain Taylor
* Joe Frazier
* Julio César Chávez
* Larry Holmes
* Lennox Lewis
* Manny Pacquiao
* Mike Tyson
* Muhammad Ali
* Ricky Hatton
* Rocky Marciano
* Roy Jones, Jr.
* Shane Mosley
* Sergio Mora
* Sugar Ray Leonard
* Thomas Hearns
* Tommy Morrison
* Victor Ortíz
* Vinny Pazienza
* Winky Wright
Aha i demo ma sie pojawic na przełomie maja i czerwca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 15:30, witkab napisał:

Będzie wersja na PC?

Raczej nie, głównym mankamentem jest chyba sterowanie. Do takiej gry potrzeba by małpiej zręczności. Chociaż kto wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej mam tą grę i nie wiem jak zacząć grę mode bo robię postać i na końcu jak klikam done to mi wybija

apply changes and continue legacy mode discard changes and retrum to previous screen


Co ma zrobić bo nie wiem ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc , słuchajcie mam ps3 i podłączyłem niedawno neta do konsoli . I Chciałbym zagrac z innymi uzytkownikami w multiplayer . Jaką musze wybrac opcje żeby zagrac z jakims nienzajomym ? . Zrobilem juz swojego zawodnika zapisalem go , ale niewiem co mam zrobic zeby walczyc przez multiplayer . Wiem ze do wyboru mam Online i My corner co mam nacisnac ? prosze was o wskazówki , bede wdzieczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie moge znalezc na stronie EA miejsca gdzie wgrac swoje zdjęcie by potem go użyc do stworzenia boksera na podstawie photo. HELP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować