Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 28.12.2007 o 21:18, bialas666 napisał:

Brać nokie e 51?? czy poczekać może coś nowego wyjdzie?? a możę k800i?? albo możę wy mi coś
polecicie???


Jak bym miał wybierać między E51 a K800i wybrał bym SE, dużo lepszy.

A napisz jaką kwotę chcesz przeznaczyć na telefon ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 20:09, czapla56 napisał:

/.../


A klawiaturka wygodna? Bo z tego co widziałem, przyciski do największych nie należą ;) No i kolejna bardzo ważna sprawa - jak długo trzyma bateria? Słyszałem już opinie, jakoby ta w 6300 wytrzymywała góra 2-3 dni. Mam nadzieję, że przesadzili i w rzeczywistości jest jednak lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 22:29, Frytkasis napisał:

> Brać nokie e 51?? czy poczekać może coś nowego wyjdzie?? a możę k800i?? albo możę wy mi
coś
> polecicie???

Jak bym miał wybierać między E51 a K800i wybrał bym SE, dużo lepszy.

A napisz jaką kwotę chcesz przeznaczyć na telefon ?

no właśnie coś max. do ceny e51

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 22:57, bialas666 napisał:

> A napisz jaką kwotę chcesz przeznaczyć na telefon ?
no właśnie coś max. do ceny e51


Za taką cenę, masz o niebo lepszego (według mnie) SE K810i takiego jak ja kupuje. Ma dużo lepszy aparat, nie ma tych chorych symbianów itp. Na Twoim miejscu brałbym albo K800i albo K810i ;) Ale to tylko moje zdanie. Moim zdaniem Nokii E51 się nie opłaca kupować bo za te same pieniądze, a nawet taniej można mieć porządniejszego SE np. K810i ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 11:47, michas95 napisał:

A właściwie czym sie rozni k800 od k810 przeciez one takie same sa...


Wyglądem... ? Innych różnic nie widziałem. No i jeszcze mogą się różnić aparatami, niby te same ale w K810i jest nowszy. Oprócz tego to jest to samo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 12:05, Radek Morrowind napisał:

a wogóle czy ktoś wie czy da się rozwiązać problem szybko marnującej się bateri w Nokii N95
? pytam z ciekawości


To zależy czy ona już tak od nowości czy po prostu ktoś "nadużywał" tej nokii tylko po to żeby np. bateria padła, słuchał muzyki, robił zdjęcia itp. Jeżeli to od nowości, nie wiem co z tym zrobić, a jeżeli nie to kupić nową baterię ;) Można także przyciemnić wyświetlacz, i zmniejszyć siłę głosu głośników, niby nic ale zawsze coś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazłem odpowiedniejszego tematu, więc zapytam tu. :)

Otóż, mam Simensa C75, niedawno kupiłem sobie do niego kabelek (od komórki do komputera, przez wejście USB). Zainstalowałem program, tylko, że mi nie wykrywa sprzętu... USB na pewno wsadzam w odpowiednie miejsce, oraz mam podłączony telefon, a mimo to cisza. W opcjach znalazłem możliwość aktualizacji sterownika, ale również nic nie dała, ponieważ nie wykryto nowszych patch''y (teraz mam z 2001 r. ...).
Programy Mobile Phone Manager oraz Phone Explorer są zainstalowane z płytki, która miałem w opakowaniu.

Ktoś moze coś doradzić?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 13:20, graczomaniak napisał:

Nie znalazłem odpowiedniejszego tematu, więc zapytam tu. :)

Otóż, mam Simensa C75, niedawno kupiłem sobie do niego kabelek (od komórki do komputera, przez
wejście USB). Zainstalowałem program, tylko, że mi nie wykrywa sprzętu... USB na pewno wsadzam
w odpowiednie miejsce, oraz mam podłączony telefon, a mimo to cisza. W opcjach znalazłem możliwość
aktualizacji sterownika, ale również nic nie dała, ponieważ nie wykryto nowszych patch''y (teraz
mam z 2001 r. ...).
Programy Mobile Phone Manager oraz Phone Explorer są zainstalowane z płytki, która miałem w
opakowaniu.

Ktoś moze coś doradzić?:)


Ja niestety Ci nie pomogę. Kompletnie się nie znam na Siemensach a w swoim życiu miałem tylko jednego to był chyba MT50. To było dawno temu, a w tamtych czasach nie było potrzeby kupowania kabla USB... nie było takich jeszcze do tego telefonu wiec nie korzystałem, służył on od dzwonienia i pisania smsów ;)

Jak coś znajdę odezwę się, a w tym czasie spróbuj z jakimiś innymi programami może, albo wsadź kabel do innego wejścia USB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 13:20, graczomaniak napisał:

/problem/

Hmm, nie wiem czy to może pomóc, w każdym razie miałem ten problem ostatnio z moim SE k750i. Wkładałem normalnie kabel USB i nic nie wykrywało. Potem przerzuciłem do innego gniazda USB i tylko ładowało, czyli normalnie samego sprzętu nie wykrywało. Co pomogło? Restart kompa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 22:29, Frytkasis napisał:

Jak bym miał wybierać między E51 a K800i wybrał bym SE, dużo lepszy.


Na jakiej podstawie tak twierdzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 16:12, Pingus napisał:

> Jak bym miał wybierać między E51 a K800i wybrał bym SE, dużo lepszy.

Na jakiej podstawie tak twierdzisz?


1. Lepszy aparat.
2. Nie ma symbiana (według mnie to plus aczkolwiek są także minusy)
3. Nie ma EDGE i HSDPA bo nikt praktycznie tego nie używa a to tylko sprawia, że bateria trzyma krócej.
4. Nie ma WiFi... no i tutaj już dla jednych to jest plus a dla jednych minus, dla mnie osobiście jest to minus.

wejdź sobie na www.mgsm.pl i wejdź w porównywarkę ;) a dowiesz się więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 21:18, bialas666 napisał:

Brać nokie e 51?? czy poczekać może coś nowego wyjdzie?? a możę k800i?? albo możę wy mi coś
polecicie???

Napisz do jakiej kwoty masz wybór?
Frytkasis ma rację Sony Ericsson K800i jest dużo lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 16:57, Roberto 7 napisał:

> Brać nokie e 51?? czy poczekać może coś nowego wyjdzie?? a możę k800i?? albo możę wy mi
coś
> polecicie???
Napisz do jakiej kwoty masz wybór?
Frytkasis ma rację Sony Ericsson K800i jest dużo lepszy.

ale baterie kiepsąką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 17:05, bialas666 napisał:

ale baterie kiepsąką

To fakt, ale zależy do czego będziesz go używał. Czy do zabawy chodzi o słuchanie muzyki, granie w gry itp. czy do
dzwonienia, pisania sms-ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się