Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

ehhh...złośliwość rzeczy martwych. nic dalej. podczas podłączania kom. do kompa wyświetla się komunikat:
Jedno z urządzeń USB podłączonych do tego komputera ma awarię, ale system windows nie może go rozpoznać.
Aby uyskać pomoc w rozwiązaniu tego problemu, kliknij ten dumek"
kliknąłem, akutalizowałem sterownik i dalej nic. a co do sterownika to też ściągnąłem coś neta ze strony samsunga.
co mam zrobić? HELP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 23:05, ThoruS napisał:

czy jest porgram przeznaczony do sony ericssonow do zgrywania mp3 na karte, z konwertowaniem
(zmiejszaniem objetosci) plikow? wiem ze jest taki do nokii ktory sie super sprawuje. dzieki


Disc2Phone. Jest dołączany do telefonów, na płycie z oprogramowaniem. Powinien być gdzieś w Sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Disc2Phone, mam go na płytce z oprogramowaniem do mojego k750, pozwala na zmianę bitrate mp3 co przekłada sie bezpośrednio na objętość pliku, do tego ładnie układa mp3 na karcie tworząc foldery wykonawców i odpowiednio nazywając mp3 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś bawiłem się Nokią E65 mojego wujka, a w szczególności testowałem funkcje internetowe. Muszę przyznać, że prawdziwy internet w telefonie, to bardzo fajna rzecz... Wszedłem na gram.pl, napisałem posta, zobaczyłem co nowego - wszystko za pomocą telefonu. Korzystanie z sieci w takim modelu jest przyjemnością ze względu na duży ekran i 16 milionów kolorów. Po krótkim czasie doszedłem do wniosku, że muszę sobie sprawić coś, co zapewni mi stały dostęp do sieci - myślałem nad marką SPV, co sądzicie? Zdaje mi się, że to jest trafny wybór patrząc na ceny i możliwości takiego cacka... Poproszę, abyście przedstawili swoje propozycję do 400 zł, bo wszystkie wezmę pod uwagę :) Teraz druga sprawa - miesięczna opłata za korzystanie z internetu. Ile takie coś może kosztować i czy konieczne jest płacenie co miesiąc, czy tylko w razie potrzeb? Wybaczcie, ale w ofertach operatorów się nie łapię, bo dotychczas nic mnie w nich nie ciekawiło...

20070618055646

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz już kupować coś ze smartphonów SPV to wybrał bym C600 ze względu na to że posiada WindowsMobile 5.0. Co do kosztów to zależą od operatorów ja posiadam Heyah i tam płace 20gr za 50kb przesłanych ale w każdej chwili mogę wykupić pakiet 5mb za 5zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 23:07, młody grafik napisał:

ehhh...złośliwość rzeczy martwych. nic dalej. podczas podłączania kom. do kompa wyświetla
się komunikat:
Jedno z urządzeń USB podłączonych do tego komputera ma awarię, ale system windows nie może
go rozpoznać.
Aby uyskać pomoc w rozwiązaniu tego problemu, kliknij ten dumek"
kliknąłem, akutalizowałem sterownik i dalej nic. a co do sterownika to też ściągnąłem coś neta
ze strony samsunga.
co mam zrobić? HELP


No to nadal masz zły sterownik. Może przetestuj pozostałe ze strony Samsunga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.06.2007 o 21:12, stiffyone napisał:

A mi się podoba Nokia 3310, bo jest bardzo zasłużonym telefonem - heh ;D


Tak zasługuje na miano telefon klasyk - ma się z nim wspomnienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 07:43, Cafel napisał:

Jeżeli masz już kupować coś ze smartphonów SPV to wybrał bym C600 ze względu na to że posiada
WindowsMobile 5.0.


Cóż, na pewno zastanowię się nad tą propozycją, ale od mojego przyszłego telefonu wymagam tylko wielkiego ekranu o dość dużej rozdzielczości i rozbudowanych funkcji internetowych. Nie chcę wydawać na niego zbyt wiele pieniędzy ( jak mówiłem do 400 zł ), a aukcji z SPV C600 o takiej cenie jest zaledwie kilka... Teraz już muszę być stałe podłączony do internetu, więc muszę mieć odpowiednią maszynę :)

Dnia 18.06.2007 o 07:43, Cafel napisał:

Co do kosztów to zależą od operatorów ja posiadam Heyah i tam płace 20gr za 50kb przesłanych ale w każdej
chwili mogę wykupić pakiet 5mb za 5zł.


Mi chodzi o korzystanie stale z internetu nawet 24 godziny na dobę, ale płacenie cały czas tej samej miesięcznej składki w wysokości np: 40 zł - coś jak stałe łącze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz druga sprawa - miesięczna opłata za korzystanie z internetu.

Dnia 18.06.2007 o 05:56, igorinho napisał:

Ile takie coś może kosztować i czy konieczne jest płacenie co miesiąc, czy tylko w razie potrzeb?
Wybaczcie, ale w ofertach operatorów się nie łapię, bo dotychczas nic mnie w nich nie ciekawiło...


Jest możliwość zakupienia Simdaty w Plusie. Działa to na zasadzie podobenj do prepaida. Najpierw kupujesz kartę zdrapkę i używasz kiedy potrzebujesz. Oczywiście ta usługo przeznaczona jest do ukorzystania razem z laptopami bo minuta rozmowy z tej karty kosztuje około 1 zł :/ Możesz też wykupić pakiety na połączenia z netem. Np, w Orange nazywa się to Orange World i Internet. Ceny zaczynają się od 5 zł. W takim pakiecie płacisz 0,05 zł za 50 kB w pakietach za 5zł i 10 zł oraz 0,05 zł w pakietach za 25zł i 50 zł. Z tego co wiem to w Erze można wykupić pakiet 50 MB za 30 zł.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie problem, a mianowicie:
Od pewnego czasu (czyt, paru miesięcy) ściągając jakiś dzwonek czy tapetę na kamórkę po otrzymaniu Wapu próbuję się z nim połączyć ale po chwili wyskakuje mi komunikat ,,CSD błąd połączenia'''' czy ktoś wie czy jest to spowodowane? Bo nic nie mogę pobrać,żeby nie było mój telefon obsługuje to co chciałem ściągnąć (mam Siemensa CXT70 ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 08:56, BzyQacz napisał:

Siemka. Mam pytanie. Otóż szukam dla kumpla programu do PC... Telefon NEC E616.


Chodz tobie o oprogramowanie do Telefonu NEC E616 czy o kabel usb z programem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 07:51, tomfelton11 napisał:

chciałbym kupić do Nokii 3100 Słuchawki z raciem FM czy warto i za ile odp. plis.

Na aukcjach internetowych możesz znaleźć słuchawki do noki 3100 albo w dobrym sklepie GSM.
(chyba te na zdjeciu bede pasowaly do 3100 ;/ jesli chodz tobie o takie albo o inne ;/ )

20070618191442

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 19:01, Cafel napisał:

Może nie masz skonfigurowanego albo uaktywnionego Wapu ? Podaj jaką masz sieć to spróbuje pomóc
:)

Mam Orangę, tyle że kupiłem telefon wtedy jak Orange się łączył z Ideą i teraz mi piszę : Idea miłego dnia. Tak ma być?Ale wszystko było dobrze, a teraz to już nie wiem co się z tym fomen stalo ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się