Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

właśnie dowiedziałem się że mój k510i nadaje się tylko po tramwaj, chciałbym kupić niedrogo nowy telefon, moglibyście polecić jakiś fonik z klapką i dzwonkami mp3 najlepiej Nokia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 17:25, st-Luke napisał:

właśnie dowiedziałem się że mój k510i nadaje się tylko po tramwaj, chciałbym kupić niedrogo nowy telefon, moglibyście polecić jakiś fonik z klapką i dzwonkami mp3 najlepiej Nokia


Polecam Nokię 6131:
http://www1.era.pl/phones/phone_details.php?type=0&subtype=0&id_phone=352
http://www.telepolis.pl/telefony.php?id=902

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o SE W810i?? http://www1.era.pl/phones/phone_details.php?type=0&subtype=0&id_phone=322
Ceny nie bierzcie pod uwagę, bo i tak biorę na abonament- powiedzcie po prostu co sądzicie o telefonie. No i pytanko: czy ta pół-gigowa karta jest w zestawie, czy trzeba ją dokupić?? Ile ona może kosztować?? Co ze słuchawkami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszystko śmiga tylko jakim programem zmniejszyć rozmiar mp3 i gdy wrzucam na kartę pamięci mp3 to póżniej jak mam to odtworzyć w telefonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem sobie Nokie N70 ostatnio od swojego ukochanego operatora. Dobrze zrobiłem :)? Nie ukrywam, że na komórkach znam się raczej średnio - wybierałem głównie pod względem tego, co mi ten telefon zaoferuje, ale będę wdzięczny np za uwagi odnośnie tego na ile jest ten telefon wytrzymały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad zakupem SE W200i z mix plusa, czy to dobry telefon i opłaca sie go kupic jesli nie to podajcie jakies inne godne polecenia ale tylko z mixa w plusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 21:57, Flimi napisał:

Zastanawiam się nad zakupem SE W200i z mix plusa, czy to dobry telefon i opłaca sie go kupic jesli nie to podajcie jakies inne godne polecenia ale tylko z mixa w plusie


Opłaca się, ale dla porównania możesz sprawdzić sobie jak wychodzi przy nim Sagem MY411X tutaj: http://www.telepolis.pl/porownanie.php?akcja=porownaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 20:12, Keroth napisał:

Zamówiłem sobie Nokie N70 ostatnio od swojego ukochanego operatora. Dobrze zrobiłem :)? Nie ukrywam, że na komórkach znam się raczej średnio - wybierałem głównie pod względem tego, co mi ten telefon zaoferuje, ale będę wdzięczny np za uwagi odnośnie tego na ile jest ten telefon wytrzymały.


Telefon jest w miarę z wyższej półki i powiem, że ogólnie seria N jest bardzo wytrzymała sam miałem N80, N73 i sprawdzałem N95 i wszystkie bardzo dobre. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2007 o 11:16, stiffyone napisał:

Telefon jest w miarę z wyższej półki i powiem, że ogólnie seria N jest bardzo wytrzymała sam
miałem N80, N73 i sprawdzałem N95 i wszystkie bardzo dobre. Polecam!


Czyli raczej dobrze wybrałem :). Dzięki wielkie za informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 21:57, Flimi napisał:

Zastanawiam się nad zakupem SE W200i z mix plusa, czy to dobry telefon i opłaca sie go kupic
jesli nie to podajcie jakies inne godne polecenia ale tylko z mixa w plusie


Ja mam W200i z MixPlusa i nie narzekam. Bardzo dobrze wykonany, ciekawy i trochę normalny, dla tych, którzy lubią nienarzucające się telefony. Minusem jest wejście kart Memory Stick Micro i bateria, która (przynajmniej mnie) przy mocnym używaniu "siada" pod góra dwóch dniach. A Sagema MY411X polecam przetestować - nie znam tego telefonu, a jeśli chodzi Ci o telefon z mp3, to Sony Ericsson W200i jest bezkonkurencyjny w takim zestawieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 13:09, Budyn napisał:

LOL, Nokia 6030 nie ma aparatu cyfrowego :P


Sorry, błąd w numeracji. Chodziło mi (rzecz jasna) o Nokię 6020 lub 6070. Nie są wcale droższe od twego, wyżej wymienionego. Sczególnie polecam, byś przypatrzył się 6070 - na Nokia.pl kosztuje 395 zł, zaś Nokia 6030 około 350 zł. Różnica jest więc praktycznie znikoma, panie Donald. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 22:50, michas95 napisał:

pszepraszam bardzo ale obydwa telefony mają sloty na kartę memory stick micro:)


Sorry za niedopatrzenie. Który z serii Walkman ma gniazdo MS Pro Duo? Istnieje jakikolwiek taki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawę mam. Teraz mnie tak naszło, bo operatora zmieniam na... tę na P! :-D. Szukałem po sieci wszystkich i są one wręcz identyczne, jeśli chodzi o specyfikację sprzętową. Muszę więc się spytać - który telefon jest najlepszy?

- Samsung SGH-Z170
- Samsung SGH-Z370
- Samsung SGH-Z400
- LG KU250
- LG KU311
- Nokia 6151

Kryteria wyboru są proste: ma być prosty w obsłudze, wygodna klawiatura i mocna obudowa. Niemnieij ważny jest standard kart pamięci, które mają być jak najtańsze. Dla bycia bardziej wścibskim powiem, że kolor ma być najlepiej ciemny. Liczę, że nie pozostaniecie głusi na mą prośbę i pomożecie. Dziękuję za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 17:42, Damian14BO napisał:

A co sądzicie o SE W810i?? http://www1.era.pl/phones/phone_details.php?type=0&subtype=0&id_phone=322
Ceny nie bierzcie pod uwagę, bo i tak biorę na abonament- powiedzcie po prostu co sądzicie
o telefonie. No i pytanko: czy ta pół-gigowa karta jest w zestawie, czy trzeba ją dokupić??
Ile ona może kosztować?? Co ze słuchawkami??


Karta jest w zestawie. Słuchawki dołączone do telefonu na Allegro idą po 70-100 zł - myślę, że to mówi samo za siebie. ;)
Telefon bardzo fajny, jest ładny, z miłego plastiku w dotyku. Z softem to jest ciekawa sprawa, gdyż jest on nowszy niż w K750 - W800(ma zakładkę kart w menadżerze, nowszy VideoDJ i parę innych), ale starszy niż w tych najnowszych, mimo iż tańszych(nowsze mają ładniejszą czcionkę... i to chyba wszystko). Po wgraniu softu masz możliwość ustawienia motywu flash - zmienia tapetkę i ramki, ale także całe menu główne i jego kompozycję!
Poza tym świetny ekran(o wiele lepszy, niż mleczny w K750), czujnik światła(oszczędza baterię, zapala podświetlenie klawiatury, gdy jest ciemno, niezły bajer i szpan ;)). Jeśli masz jeszcze jakieś pytania - pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2007 o 20:40, Wieśniakoo napisał:

Sprawę mam. Teraz mnie tak naszło, bo operatora zmieniam na... tę na P! :-D. Szukałem po sieci
wszystkich i są one wręcz identyczne, jeśli chodzi o specyfikację sprzętową. Muszę więc się
spytać - który telefon jest najlepszy?

- Samsung SGH-Z170
- Samsung SGH-Z370
- Samsung SGH-Z400
- LG KU250
- LG KU311
- Nokia 6151

Kryteria wyboru są proste: ma być prosty w obsłudze, wygodna klawiatura i mocna obudowa. Niemnieij
ważny jest standard kart pamięci, które mają być jak najtańsze. Dla bycia bardziej wścibskim
powiem, że kolor ma być najlepiej ciemny. Liczę, że nie pozostaniecie głusi na mą prośbę i
pomożecie. Dziękuję za pomoc!



parametry za bardzo się nie różnią, ale Nokia ma jedne z lepszych baterii, a mi osobiście przypadł do gustu LG KU311 (bo ma klapkę :p) jeśli dla ciebie nie ma różnicy to polecam Nokie (pewniejsza w/g mnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2007 o 20:40, Wieśniakoo napisał:

Sprawę mam. Teraz mnie tak naszło, bo operatora zmieniam na... tę na P! :-D. Szukałem po sieci
wszystkich i są one wręcz identyczne, jeśli chodzi o specyfikację sprzętową. Muszę więc się
spytać - który telefon jest najlepszy?

- Samsung SGH-Z170
- Samsung SGH-Z370
- Samsung SGH-Z400
- LG KU250
- LG KU311
- Nokia 6151

Kryteria wyboru są proste: ma być prosty w obsłudze, wygodna klawiatura i mocna obudowa. Niemnieij
ważny jest standard kart pamięci, które mają być jak najtańsze. Dla bycia bardziej wścibskim
powiem, że kolor ma być najlepiej ciemny. Liczę, że nie pozostaniecie głusi na mą prośbę i
pomożecie. Dziękuję za pomoc!


Wydaje mi się, że Nokia. Zawsze uchodziły za ''pancerne'' telefony, dobry wyświetlacz, oraz czytnik MicroSD, które są śmiesznie tanie. Chociaż LG KU250 ma fajne klawisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 21:37, seru92 napisał:

Jak sadzicie co lepsze obi zdjęcia zwykła motorola V3 czy nokia N70?????????????????????

K800i . Jeśli chcesz mieć koniecznie aparat w telefonie to nie warto bawić się w półśrodki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się