Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Wyborazic sobie mozemy. Niektorzy jednak nie wyobrazaja sobie by korzystac z telefonu gdy zostal zalany. Coz... woda, a raczej zwarcia ;) JUZ zapewne uszkodzily niektore uklady. W obecnej chwili ratunkiem bedzie tylko i wylacznie wizyta w serwisie. Jesli masz farta to naprawa nie wyniesie zbyt duzo. Jesli nie masz... plyta glowna nadawac sie bedzie do wymiany. Co sie z tym wiaze koszt bedzie na tyle duzy, ze nie bedzie oplacalo sie tego naprawiac ;)

Sam mialem taki wypadek. Niestety, nawet szybka akcja ratunkowa (wyjecie baterii w 3 sekundy i nie wlaczanie telefonu przed pojsciem do serwisu) nie uratowala plyty w moim k700i. Telefon nie nadawal sie do pracy, bo jak bylo ciemno na dworze to g***o bylo widac na wyswietlaczu (brak podswietlenia ;) )...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2009 o 21:07, xDeuSx napisał:

Towarzysze pomóżcie!

Mialem podobna akcje ze swoim starym telefonem. To byl Mitsubishi Trium;) Jednakze w moim przypadku bylo to duuzo wiecej wody... upral mi sie razem ze spodniami ;/ Nie mialem wtedy wielkich nadziei na to, ze cos z tego jeszcze bedzie. Jednak jak go bardzo dokladnie wysuszylem, dzialal jeszcze przez jakies pol roku, z lekkimi zawieszeniami od czasu do czasu:) Jak powiedzial Piotrek - teraz wszystko zalezy od farta;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest tak jak piszesz to znając moje szczęście telefon już do niczego się nie nadaje. W tej sprawie jestem kompletnym laikiem, także chęcią doprowadzenia go do stanu używalności pewnie jeszcze bardziej wszystko popsułem.

Jutro wybiorę się do salonu SE i sprawdzę, czy jeszcze da się coś z tym zrobić i masz rację, jeśli koszty naprawy przekroczą jakieś 100 zł, to faktycznie nie ma sensu się tego tykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.04.2009 o 22:57, Honestus napisał:

Jak powiedzial Piotrek - teraz wszystko zalezy od farta;P


raczej od szybkości reakcji i posiadania dostępu do wanienki ultradźwiękowej z prawdziwego zdarzenia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2009 o 16:37, RyderxDD napisał:

Mam pytanie mam fona sony Ericsson K800i, i chce go sprzedać i teraz nie wiem ile taki
telefon jest wart? .. jest w dobrym stanie


spójrz na ceny używanych K800i na allegro.pl i oceń o ile więcej/mniej możesz sprzedać swój egzemplarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2009 o 16:50, mikim napisał:

Spojrzałem na Allegro na używane i według mnie około 250-300 zł.

a kolega chciał odemnie za 50zł pff. na allegro 250zł urzywany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja go dziś z dodatkami (karta 2 gb, mobilne głośniki, przejściówka na minijack, futerał) opchłem za 359, jak sam fon z tym co fabryka dała to ze 280-300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie. Czy opłaca się kupić Nokie N73. Tak się już na nią napaliłem i na 100% ją biore. Z tego co wyczytałem to ma takie wady, że się długo włącza, wolna jest i słabą baterie ma. Macie jeszcze wobec niej jakieś uwagi i czy brać ją????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam nowego telefonu. Interesują mnie Nokie, z w miarę dobrą kamerą. Chodzi mi raczej o telefon używany (chodzi mi o przystępną cenę) Czy możecie mi coś polecić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi Ci głównie o dobre zdjęcia to z powyższych bym brał k800i, 6500 Slide albo N70/73. Nokie mają optykę Carl Zeiss, Sony ze swoich cyfraków Cybershot ale wolałbym Nokie, jak zobaczyłem jakie foty robi kumpla 6500 to żałowałem że kupiłem Sonego.. Nokie Exx i Nxx mają dodatkowo Symbiana a to znacznie więcej możliwego softu do instalacji, chociażby GPS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2009 o 15:20, igor8472 napisał:

Linki do aukcji można wstawiać. A ten tel to już trochę starawy, na rynku od 2002 roku
więc na za dobry aparat nie ma co liczyć...


Kamera nie musi być najnowsza, ważne żeby to był film a nie pokaz slajdów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten telefon ma tylko 3,6 MB wbudowanej pamięci a kart pamięci nie obsługuje więc do filmów czy fotek średnio się nadaje... Jeżelii chcesz rzeczywiście wydać te 200-300 to lepiej kupić za to coś jak najlepszego a nie tel który tyle samo kosztuje a możliwości ma mniejsze. Jeśli natomiast 100-150zł tak jak ta 7650 to bym polecił np. Sony Ericsson k750, Nokia 6020, 7360, 6230.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się