Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Do posiadaczy Motoroli ROKR E8 - czy mozna wlaczyc zapisywanie smsow na karcie pamieci? Jesli nie, to jaki jest limit wiadomosci? Bo w moim W810i jest to lacznie ok. 150 wiadomosci (inbox i outbox), co niezbyt mnie zadowala... A ww. SE nie widze nigdzie opcji zapisywania smsow na ms ;/ Jesli taka opcja istnieje, prosze o jakies instrukcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 10:49, lydathegreat napisał:

Do posiadaczy Motoroli ROKR E8 - czy mozna wlaczyc zapisywanie smsow na karcie pamieci?
Jesli nie, to jaki jest limit wiadomosci? Bo w moim W810i jest to lacznie ok. 150 wiadomosci
(inbox i outbox), co niezbyt mnie zadowala... A ww. SE nie widze nigdzie opcji zapisywania
smsow na ms ;/ Jesli taka opcja istnieje, prosze o jakies instrukcje.


Nie wiem jaki jest limit w E8, ale jest opcja do zapisywania smsów na karcie sim i na telefonie.

Tak przy okazji chcę pochwalić się skinem do e8 który zrobiłem ;)

Zminimalizowany odtwarzacz (tak na prawdę trochę go zmieniłem z innego skina, dodałem napis ROKR)
http://i43.tinypic.com/33kx1yd.png

Menu, wszystko sam:
http://i41.tinypic.com/2rc2yco.png

I odtwarzacz:
http://i43.tinypic.com/29niag0.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy zdjęcia robione iPhonem 3G są czytelne jeśli chodzi o tekst? Chodzi mi o np. kawałek gazety - robię sobie zdjęcie i chcę je przeczytać z ekranu iPhone''a - jest to możliwe?

PS Ile MPX jest już do takich rzeczy wystarczające?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, w SE masz taką opcję specjalną do teksty, ale to tez zależy od sterownika, ja w moim k850i z 5 mpx wgrywam różne sterowniki, te "amatorskie" oczywiście lepsze są, poprawiają jakość o kilkanaście %, w ogóle SE jest dobry do tuningu;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2009 o 16:11, Ludvic napisał:

Telefon nie był zalany przeleżał całe popołudnie na półce i wieczorem był praktycznie
rozładowany - tak to się zaczęło. Wczoraj w dzień ładowałem i odłączyłem przed pójściem
spać. Był naładowany do 100 %, dziś rano było zaledwie 50 %.

Sprawdzales czy nie masz powlaczanych jakis aplikacji na telefonie, ja tak kiedys mialem z c702. Jesli nie to po prostu kup nowa baterie, nic nie poradzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2009 o 14:16, Ksar666 napisał:

> Telefon nie był zalany przeleżał całe popołudnie na półce i wieczorem był praktycznie

> rozładowany - tak to się zaczęło. Wczoraj w dzień ładowałem i odłączyłem przed pójściem

> spać. Był naładowany do 100 %, dziś rano było zaledwie 50 %.
Sprawdzales czy nie masz powlaczanych jakis aplikacji na telefonie, ja tak kiedys mialem
z c702. Jesli nie to po prostu kup nowa baterie, nic nie poradzisz.


Już rozwiązany problem. Wyłaczyłem telefon i podpiąłem do ładowania i teraz trzyma ąz miło. Jakaś aplikacją musiała się nie zakonczyć i tak baterie jadło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam kolejne pytanie/problem. Jakiś czas temu dałem tu post jaki czytnik kart kupić do k750i, a chciałem kupić czytni bo kabel USB mi sie zgubił, lecz czytnika nie zakupiłem a kabel USB znalazłem ;] wiec mam takie pytanie: czy musze coś zainstalować by używać czytnik? bo gdy wsadzam kabel (podłączony do telefonu) do portu USB to słysze charakterysztyczny dźwięk wykrycia użądzenia lecz komputer kabla USB nie wykrywa...

Z góry dziękuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 22:00, krl.krl napisał:

Ktoś pytał się o telefon który zrobi czytelne zdjęcie tekstu. Z ciekawości zrobiłem zdjęcie
swoim iPhonem (który ma słaby aparat). Wychodzi na to że z tym zadaniem poradzi sobie
właściwie każdy telefon.


Robiłeś to iPhonem 3G czy 2G?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 17:14, Czternasty napisał:

Robiłeś to iPhonem 3G czy 2G?

Mam 2G, ale 3G ma identyczne bebechy (nie licząc paru szczegółów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam telefonu z modemem 3G, który można wykorzystać do korzystania z internetu na notebooku poprzez połączenie obu urządzeń (najlepiej) przez Bluetooth/WiFi, (ewentualnie) kabel USB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez BlueTooth to większość modeli, wi-fi to mało (np iPhone ale po złamaniu softu), przez kabel też mało (iPhone od czerwca).
Warto tylko zauważyć że prędkość BT jest wielokrotnie niższa od prędkości 3G, więc Internet będzie chodził wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2009 o 20:27, krl_krl napisał:

Przez BlueTooth to większość modeli, wi-fi to mało (np iPhone ale po złamaniu softu),
przez kabel też mało (iPhone od czerwca).

Może jakiś konkretny model (oprócz iPhone i HTC).

Dnia 22.04.2009 o 20:27, krl_krl napisał:

Warto tylko zauważyć że prędkość BT jest wielokrotnie niższa od prędkości 3G, więc Internet
będzie chodził wolno.

Maksymalna prędkość Bluetooth 2.0 to 2,1 Mb/s, więc nawet jeśli patrzyć na to z przymrużeniem oka, to do działa pewnie jakiś 1 Mb/s - więc nie jest tak źle. A i szybkość 3G też nie wszędzie jest taka jak powinna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem MyPhone (6691,8810 lub 8830), bo potrzebuję czegoś na dual sima do ok. 400 PLN a podoba mi się w nich że z obu kart korzysta się jednocześnie, bez przełączania ''albo, albo'' a że gwar jak na inne 2 lata psuć się chyba za bardzo nie mogą. Używa/ł ktoś może cuś takiego i może podzielić się spostrzeżeniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam ofertę orange i wpadłem na nowe orange go. Wydaje się to całkiem do rzeczy http://www.orange.pl/portal/map/map/prepaid_go_discover Tylko mam pytanie- jak długo jest ważne doładowanie? Tak jak w standardowym popie za 25zł miesiąc, za 50zł 3miechy itd? Dwa- o co chodzi z tymi darmowymi rozmowami i dodatkowymi minutami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Towarzysze pomóżcie!

Nie będę dokładniej opisywał co i jak się wydarzyło, krótko - impreza, model Sony Ericsson K800i, bliski kontakt z wodą mineralną, na oko jakieś pół szklanki. Resztę możecie sobie wyobrazić... ;]

Krótko mówiąc - telefon nie działa. Chwilę po oblaniu go wodą przetarłem go, zmyłem wodę z baterii, klawiatury, ekranu i innych części, ale z pewnością jakaś ilość dostała się do środka. Następnie telefon działał normalnie, ale po jakimś czasie zaciął się ( zawiesił ) po włączeniu aparatu, pomogło wyjęcie i ponowne włożenie baterii. Następnie przestał działać wyświetlacz, a konkretniej podświetlenie ( kto miał telefon tej marki zapewne kojarzy - po krótkim czasie nieużywania ekran zaciemnia się, tak to właśnie wyglądało ). Ostatecznie zaciął się na dobre i do tej pory nie udało mi się go włączyć.

Tak więc, proszę o radę, najlepiej tych, którzy zmieli już taki "wypadek". Czy telefon można jeszcze uratować? Co powinienem zrobić? Póki co wyjąłem baterię, kartę sim i memory stick ( M2 ), ale nie wiem co z nim dalej robić, zostawić, czy np. lekko podsuszyć w nadziei, że woda, która dostała się do wewnątrz nie uszkodziła żadnych układów...

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się