Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Hej.
Mam kabel USB od ALCATELA C630 i nie mogę nic zrobić. Gdy chce zgrać zdjęcia na komputer to pisze odłącz telefon, odłączam iu znowu to samo:/
Co mam zrobić, żeby zgrać zdjęcia??
z góry dzx ...
aha a mogę zgrać mp3??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób, które miały może styczność z poniższymi aparatami. Otóż czeka mnie wymiana aparatu i zastanawiam się nad kilkoma modelami różnych firm. Więc tak:
- LG KG800 (tu wiem, że nie obsługuje kart pamięci ale w zasadnie 128MB pamięci wewnętrznej wystarczy mi),
- Samsung Z400,
- Nokia E50,
- Nokia E65

Jeśli możecie to napiszcie kilka słów (bateria, użytkowanie) coś o tych telefonach aby pomóc mi się zdecydować. Najlepiej gdyby zaopiniowali te aparaty użytkownicy.
Z góry wielkie dzięki
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem od wczoraj szczęśliwym posiadaczem Motoroli w510. No dobrze, prawie szczęśliwym. Mam bowiem problem z transmisją danych przy pomocy kabla, a konkretnie wygląda to tak: Instaluję soft z płytki dołączonej do telefonu. Uruchamiam program, który po chwili każe mi podłączyć Motorolę pod kabel transmisyjny. Podłączam, wyskakuje mi że instaluje się, lecz po chwili, gdy proces dojdzie do końca, wyskakuje mi informacja, że niestety telefon nie został znaleziony. Co robić? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2007 o 18:54, The Lurker napisał:

/.../


Spróbuj jeszcze raz zainstalować oprogramowanie, ewentualnie wsadź kabel usb do innego wejścia.
Jeżeli to nic nie da skonsultuj się z działem pomocy technicznej motoroli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2007 o 20:06, hartmar napisał:

chcę kupić nowy tel. mogę wydać ok. 7 paczek, co sądzicie o nokia 6111, proszę o ewentulnie
inne propozycje.


Hmm 6111 dosyć ciekawa komóreczka, ale ma jeden poważny mankament ;] Brak możliwości podpięcia pameci zewnętrznej (karty pamięci) a 23MB wbudowane to naprawdę bardzo, bardzo mało . W sumie jest jeszcze jeden minus tej komórki, bardzo słaby aparat jak na nokie.
W zasadzie za 700zł kupisz już dobrą komórkę bez simlocka (bo zapewne taką chcesz).
Ostatnio widziałem w Media Markt LG KU800 (czyli tzw Czekoladkę) za 750zł ze słuchawką bluetooth :> Na allegro pewnię jeszcze taniej dostaniesz samą komórkę. KU800 ma 64MB wbudowanej pamięci a można ją powiększyć za pomocą MicroSD. Aparat 2 mpx i inne wypasy a do tego przepiękny (wg mnie) wygląd :)
Tutaj poczytasz więcej o tym telefonie:
http://www.mobile.inspiracja.com/LG,KU800,phone.php

MEZIL on ma 700zł do wydania na telefon to za tyle mu oferuj a nie mówisz, że będzie mial jeszcze pare stówek reszty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 21:50, Homo sum napisał:

Witam, chce obecnie kupić jakiś nowy telefon na Allegro tak do 600zł,
czy SE K750i to dobry wybór? Doradźcie coś..

Jak najbardziej tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.08.2007 o 14:38, Prince07 napisał:

Ostatnio widziałem w Media Markt LG KU800 (czyli tzw Czekoladkę)


Choco jest do niczego ;-) Wiesza się (i to często...ech...) soft, bateria jest do niczego, szybko sie rysuje... I ni emówie tego z wyczytanych info w necie, znajomy kuzyna ma ten telefon i juz z 10 razy był w serwisie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 23:06, Mr.M napisał:

Choco jest do niczego ;-) Wiesza się (i to często...ech...) soft, bateria jest do niczego,
szybko sie rysuje... I ni emówie tego z wyczytanych info w necie, znajomy kuzyna ma ten telefon
i juz z 10 razy był w serwisie ;-)


No to trafił na jakiegoś bubla... Moja siostra ma go już 6 miesięcy i nic z wymienionych przez Ciebie wad jej telefonu nie spotkało :) Naprawdę polecam go bo jest wypasik :)

HOMO SUM
Bardzo dobry wybór :) Mam ten telefonik (zresztą ostatnio jest on bardzo popularny) i sobie go chwalę.
Fajny aparat (2 mpx) bardzo przydatna latarka, możliwość podpięcia karty pamięci, mp3 (teraz to już standart). Za ten telefon ręczę moim słowem :) Napewno się na nim nie zawiedziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam nokie 6680.. jak dla mnie to bdb telefon... jest tez dosc wytrzymały... raz jak jechałem rowerem to mi wypadł z ręki i go jeszcze przejechałem.. lub rozłupywałem nim orzechy laskowe.... tel. jest swietny... a według mnie nokia to najlepsza firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 21:50, Homo sum napisał:

Witam, chce obecnie kupić jakiś nowy telefon na Allegro tak do 600zł,
czy SE K750i to dobry wybór? Doradźcie coś..


Nie, gdyż K750 można kupić nówkę za 500 zł. Za tę cenę polecam W800i.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 10:04, Nadrill napisał:

Nie, gdyż K750 można kupić nówkę za 500 zł. Za tę cenę polecam W800i.


W800i za 600 zł ?? Oo
Jak narazie ten model na allegro chodzi w cenie 700zł+, no chyba, że ktoś chce kupić używany ale raczej o takich przypadkach tutaj nie mówimy. Fakt k750i spadł teraz z ceny co jest nie wątpliwie wielkim jego plusem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 10:09, Prince07 napisał:

> Nie, gdyż K750 można kupić nówkę za 500 zł. Za tę cenę polecam W800i.

W800i za 600 zł ?? Oo
Jak narazie ten model na allegro chodzi w cenie 700zł+, no chyba, że ktoś chce kupić używany
ale raczej o takich przypadkach tutaj nie mówimy. Fakt k750i spadł teraz z ceny co jest nie
wątpliwie wielkim jego plusem :)


Tak jest. Jeśli się poszuka dobrze na aukcjach i w komisach, to trafisz na W800 po takiej, lub większej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 10:13, Nadrill napisał:

Tak jest. Jeśli się poszuka dobrze na aukcjach i w komisach, to trafisz na W800 po takiej,
lub większej cenie.


Jakbyś nie zauważył co napisał Homo sum
"Witam, chce obecnie kupić jakiś nowy telefon na Allegro tak do 600zł,
czy SE K750i to dobry wybór? Doradźcie coś..
"
Tak więc jak widzisz on chce NOWY telefon, a za taką cenę jestem prawie pewnie, że nie dostanie nowego w800i. Proponujesz komis ? Wątpie, że w komisie dostaniesz nowy telefon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 10:16, Prince07 napisał:

> Tak jest. Jeśli się poszuka dobrze na aukcjach i w komisach, to trafisz na W800 po takiej,

> lub większej cenie.

Jakbyś nie zauważył co napisał Homo sum
"Witam, chce obecnie kupić jakiś nowy telefon na Allegro tak do 600zł,
czy SE K750i to dobry wybór? Doradźcie coś..
"
Tak więc jak widzisz on chce NOWY telefon, a za taką cenę jestem prawie pewnie, że nie dostanie
nowego w800i. Proponujesz komis ? Wątpie, że w komisie dostaniesz nowy telefon...


Tak, w komisie można znaleźć nowy telefon. Na Allegro także, tam nawet znajdziesz nowy(no, może nie do końca) W800. Nie jest już sprzedawany w żadnej sieci, więc jego cena spada, lecz coraz trudniej znaleźć go nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 10:32, Nadrill napisał:

/.../


A ja Ci mówię, że w komisie nie dostaniesz nowego telefonu... Pewnie pomyliło Ci się z salonem firmowym.
Na allegro już prędzej kupisz nowy telefon, bez simlocka, ze sklepu (nie firmowego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się