Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 23.02.2007 o 21:53, Sztywny-pl napisał:

Ok, ale jak coś... Twoja wina xD
Mam telefon w Era Fun, ale na smsowaniu trochę za szybko kasa mi schodzi. Nie ma w tym dostępnych
jakichś pakietów, w których dostałbym załóżmy 100 smsów za 7 zł? xD Widziałem coś podobnego
na którejś internetowej stronie, ale nie znałem za bardzo jej wiarygodności i w wyniku tego
nie wykupiłem pakietu x)


Sztywny http://www.era.pl/index.php?id=p_funpak§ion=fun GOOGLE nie gryzą :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 21:55, Prince07 napisał:

Znalazłem jeszcze jeden + (dla K750i) w pojedynku K750i vs K610i.
Karty pamięci do K750i (Pro Duo) są znacznie tańsze od kart które obsługuje K610i (micro sd)
:D


A ja mam takie pytanko - ile kosztuje karta pamięci 1 GB do SE k750i? Bo wątpię żeby były tańsze od micro SD? Ostatnio kupiłem do swojego telefonu karta micro SD 1GB za 38 zł. I co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 22:10, balduran2 napisał:

A ja mam takie pytanko - ile kosztuje karta pamięci 1 GB do SE k750i? Bo wątpię żeby były tańsze
od micro SD? Ostatnio kupiłem do swojego telefonu karta micro SD 1GB za 38 zł. I co Ty na to?


Ja mówie o orginalnych kartach Sony ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ups teraz zobaczyłem jaki błąd popełniłem :D Te karty to nie są micro sd tylko micro M2...
Dla porównania:
Na allegro za karte 512MB do k750i zapłacisz 49,99 zł
( http://www.allegro.pl/item168147060_sony_pro_duo_512mb_memory_stick_gwr_2_lata_w_prior.html)
A za karte 512MB do k610i zapłacisz 95,99 zł (i to jest karta SanDiska a nie Sony)
( http://www.allegro.pl/item166088862_karta_memory_stick_micro_m2_512_mb_sandisk_f_vat_.html)

=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 22:38, pitors89 napisał:

W której sieci można kupić najtaniej SE k750i?


www.era.pl
www.plusgsm.pl
www.orange.pl
www.samiswoi.pl

Szukaj :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 22:38, pitors89 napisał:

W której sieci można kupić najtaniej SE k750i?


To zależy czy chcesz na kartę, mixa czy abonament. Ale i tak najtaniej we wszystkich wariantach będzie chyba w Erze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 00:14, balduran2 napisał:

To zależy czy chcesz na kartę, mixa czy abonament. Ale i tak najtaniej we wszystkich wariantach
będzie chyba w Erze.


Veto!
Myśle że jeżeli weźmiesz telefon w mixie to najtaniej wyjdzie cie wzięcie go w Plus GSM +)
Takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 22:38, pitors89 napisał:

W której sieci można kupić najtaniej SE k750i?


Najtaniej można kupić K750i w Orange, na allegro (nie chodzi mi tu o telefony za 1zł, bo nie nawidzę mixów i abonamentów). Jednak polecam z Plusa, bo ten operator nie wgrywa do telefonów syfu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.02.2007 o 21:36, Prince07 napisał:

Boshe pewnie masz tego K610i i wydaje ci sie że to najlepszy SE. Fajnie skoro ja pytałem o
opcje telefonu a ty mi wybiegasz z wyglądem ... COOL

funkcje te same. k601i jest ladniejszy i nowszy i szybsze działanie ma. nie twierdze ze najlepszy ale napewno bardzo dobry.. na 100 telefonów jest na 8 miejscu(ogolnie wszystkie funkcje i uzytkowanie telefonu) wyzej sa tylko SE z aparatem 3.2mpx i niektore nokie N. ja zebym mial teraz kupowac to naprwno nie 750i-po co sie cofac?starocie to jest w dodatku brzydki wg mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 21:45, Prince07 napisał:

Macie tutaj porównanie telefonów K750i i K610i
Jak można zauważyć szala przechodzi raz na strone K750i raz na K610i.

a dziwisz sie? to rozne telefony. k610i to telefon biznesowy 3g a k750i nie wiem nawet ale dla zwykłych uzytkowników chyba. nie mozna bezposrednio tako porównac obiektywnie. co komu potrzebne to kupuje. proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No widzę, że microSD potaniały, dobrze jest. Potrzebuję 2GB, na razie jeszcze drogie, ale są widoki na niższe ceny ic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 09:04, Graffis napisał:

No widzę, że microSD potaniały, dobrze jest. Potrzebuję 2GB, na razie jeszcze drogie, ale są
widoki na niższe ceny ic ;)

niestety to najdrozsze karty-bo najmniejsze :) teraz chodzi wlasnie o jak najwieksza minimalizacie :) tak jak mam na cwiczeniach budowy bramek logicznych to trzeba zbudowac jakas z jak najmniejszej liczny elementó skłądowych a ma sie w koncu ich nieograniczona ilosc:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 09:15, danzelmario napisał:

niestety to najdrozsze karty-bo najmniejsze :) teraz chodzi wlasnie o jak najwieksza minimalizacie

Wiem, telefon mi ledwo się w dłoni mieści, ale karty nie może mieć większej niż paznokieć -_-"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiałem sobie ostatnio Nokie N-Gage QD ale niejestem zadowolony to jest zuom już dla mnie teraz bedze sobie kupywwał jakas nokie n 70, n 72 mozecie mi jakas doradzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 10:14, Phelela napisał:

Kupiałem sobie ostatnio Nokie N-Gage QD ale niejestem zadowolony to jest zuom już dla mnie
teraz bedze sobie kupywwał jakas nokie n 70, n 72 mozecie mi jakas doradzic


bardzo fajna stronka- na dole sa komentarze - poczytaj
znalezc mozna wszystkie modele
http://www.telepolis.pl/telefony.php?id=791

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 08:59, danzelmario napisał:

a dziwisz sie? to rozne telefony. k610i to telefon biznesowy 3g a k750i nie wiem nawet ale
dla zwykłych uzytkowników chyba. nie mozna bezposrednio tako porównac obiektywnie. co komu
potrzebne to kupuje. proste


Musisz dodać że każdy kupuje to co mu się podoba. Aha no i nie przesadzaj ze k750i jest brzydki bo to samo można powiedzieć o k610i... Każdy ma swoje gusta i guściki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się