Zaloguj się, aby obserwować  
Elminster

Tropico 3 - Temat ogólny

39 postów w tym temacie

Kontynuacja świetnej serii gier strategiczno-ekonomicznych daje kolejną okazję do stworzenia własnego dyktatora i wcielenia się w przywódcę małego państewka w czasach Zimnej Wojny. Tylko od nas zależy charakter rządów, jakie zapanują na wyspie.

Tropico 3 to trzecia odsłona charakterystycznej serii strategii ekonomicznych. Za stworzenie kolejnej części lubianej sagi odpowiada bułgarskie studio Haemimont Games (Celtic Kings: Rage of War, Imperium Romanum) oraz wydawca Kalypso, który nabył prawa do tej marki od Take-Two.

W grze wcielamy się w przywódcę tak zwanej bananowej republiki, czyli małego położonego na wyspie państewka, w okresie Zimnej Wojny. Tylko od naszego wyboru zależy czy stworzymy demokratyczny raj na ziemi, czy może silną i bezwzględną dyktaturę, nie tolerującą żadnej opozycji politycznej. Otrzymujemy wpływ na wiele elementów ekonomiczno-strategicznych oraz dyplomatycznych. Musimy wiec nie tylko dbać o naszych poddanych (którzy mogą się buntować i strajkować), zdobywać nowe zasoby (w tym szczególnie ważną ropę naftową), ale także kontaktować się z głowami wielu innych państw i międzynarodowych mocarstw. Do przejścia czeka kilkanaście misji składających się na obszerną kampanię.
Źródło: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=12764

Jak myślicie, czy gra ta będzie hitem? Bo moim zdaniem zapowiada się ciekawie :) Zapraszam do dyskusji.

20090404130827

20090404130934

20090404131016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jak kiedyś spadnie do tańszej serii to sobie ją z ciekawości sprawię. W 1 brakowało mi kampanii, 2 była dla mnie ciekawsza choć kampania była właściwie zlepkiem misji, a sama gra po jakimś czasie zaczynała mnie powoli nudzić, dlatego zacząłem używać cheatów, chcąc ją mieć jak najszybciej zaliczoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2013 o 19:37, Quise napisał:

Ale lipa, ktoś zgarnął oba kody w mniej niż minutę ;<

Było do przewidzenia, tym bardziej, że część osób spodziewała się kodów (info na FB) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2013 o 19:43, Krzysiek_Ogrodnik napisał:

Na serię Tropico mam akurat więcej kluczy :) Tu wersja, ekhem, ekhem, Reloaded...

XB2X2-7BD85-D?CBA
XZ2D9-0?0Q2-Y4J9D



a te znaki zapytania to celowe? :D bo juz mi wyskakuje ze bledny klucz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2013 o 19:43, Krzysiek_Ogrodnik napisał:

Na serię Tropico mam akurat więcej kluczy :) Tu wersja, ekhem, ekhem, Reloaded...

XB2X2-7BD85-D?CBA
XZ2D9-0?0Q2-Y4J9D



Oba już użyte :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2013 o 19:45, ray757 napisał:

> Na serię Tropico mam akurat więcej kluczy :) Tu wersja, ekhem, ekhem, Reloaded...

>
> XB2X2-7BD85-D?CBA
> XZ2D9-0?0Q2-Y4J9D


Oba już użyte :(

Mam jeszcze kod na Tropico 4...
0HJJ3-W?2G7-GMPLD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2013 o 19:48, Krzysiek_Ogrodnik napisał:

> > Na serię Tropico mam akurat więcej kluczy :) Tu wersja, ekhem, ekhem, Reloaded...

>
> >
> > XB2X2-7BD85-D?CBA
> > XZ2D9-0?0Q2-Y4J9D
>
>
> Oba już użyte :(
Mam jeszcze kod na Tropico 4...
0HJJ3-W?2G7-GMPLD



Udało mi się! Ale to jest Tropico Reloaded :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2013 o 19:48, Krzysiek_Ogrodnik napisał:

> > Na serię Tropico mam akurat więcej kluczy :) Tu wersja, ekhem, ekhem, Reloaded...

>
> >
> > XB2X2-7BD85-D?CBA
> > XZ2D9-0?0Q2-Y4J9D
>
>
> Oba już użyte :(
Mam jeszcze kod na Tropico 4...
0HJJ3-W?2G7-GMPLD


hehe moze mi ktos wyjasnic o co chodzi z tymi znakami zapytania? :D
tam maja byc jakies ukryte litery czy jak? bo kazdy klucz nie wchodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować