Zaloguj się, aby obserwować  
miodus

Assassins Creed 2 - temat ogólny

3221 postów w tym temacie

oO Ja latam jak debil na "eagle vision" i nie moge znalezc. (harrolfo, "latwo je zauwazysz" mnie zdemotywowalo xd) Dopiero ok. 5 mam.


A co do wspomnien tego 16. Znalazl i rozwiazal ktos z was wszystkie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2010 o 17:49, Albii napisał:

To Wenecja tak ? Z czasem zdobędziesz odpowiedniego skilla, który pozwoli Ci na dostanie
się tam. ;)


Aha, więc na razie muszę sobie odpuścić ten pkt widokowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The_Nemezis nie wiem czy ukończyłeś grę ale twoje posty wskazują , że nie płaszcz wenecki otrzymujemy, bodajże dopiero pod koniec sekwencji 11, a do Wenecji docieramy znacznie wcześniej.

Izrafel92 Znalazłem 16 symbol,i pozostałe w internecie, a co do rozwiązania miałem problem z dwoma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2010 o 23:45, Dodus14 napisał:

Czy Assasin;s Creed 2 jest w polskiej wersji jezykowej? (Wersja PC)


Jest spolszczony kinowo tj. angielskie (lub włoskie) głosy + polskie napisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez mam aktualnie 16 znalezionych w tym 2 nierozwiazane. (choc gre juz skonczylem, teraz tylko latam za podocznymi misjami). Reszte chce znalezc sam. To nie jest az tak trudne, wszystko masz zapisane w lokacjach. Trzeba je tylko znalezc w miescie a potem to "swiecidelko" i juz xd Chcialem sie tylko dowiedziec czy komus udalo sie to zebrac i co potem z tego wyniknie. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2010 o 08:04, Dodus14 napisał:

A czy Black Edition jest dostepny w polsce na PC?

W FaQ pisze, że nie, czyli pewnie tak jest.
"Jakie edycje gry będą dostępne w Polsce ?

W Polce będą możliwe do nabycia dwie wersje gry:
- zwykła (gra + instrukcja) - 129,90 zł
- White Edition (gra + instrukcja + dodatkowa misja, utworzona specjalnie dla tej wersji + figurka Ezio - 20 cm) - 159,90 zł"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2010 o 16:49, The_Nemezis napisał:

Możesz to udowodnić? Ja mogę^^

Mogę: Konto na uplay.com z wszystkimi osiągnięciami i znam ostatnie wspomnienie(możliwe tylko jeśli się ma wszystkie strony kodeksu ) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2010 o 17:33, dreamer94 napisał:

Mogę: Konto na uplay.com z wszystkimi osiągnięciami i znam ostatnie wspomnienie(możliwe
tylko jeśli się ma wszystkie strony kodeksu ) :p


Uhu no to koniec zabawy w kotka i myszkę^^

masz tam AC, ale jeśli nie masz konta na xbox live to nie zobaczysz nic więcej, ale calak chyba jest wymowny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba rozchodzi się się o słynną wieżę Santa Maria (bodajże)? Do tego punktu widokowego WYMAGANA jest umiejętność... Podskoku na ścianie (?). Bez tego nie ma bata, bo sam godzinę główkowałem jak to badziewie wykonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

50/50 brawo :) Ale nic więcej nie zobaczę , bo nie mam konta xbxl, ponieważ... nie mam xbox''a :p
Grałem na laptopie, więc może stąd całe "nieporozumienie", albo zwyczajnie się mylę :P A na dowód, że ukończyłem grę screen.

20100407200457

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest 4 peleryna? Bo mam trzy : prostę, medyceduszy (tą florencką) i wenecką. A jest 4 slot. Co to jest?

Przeszedłem wczoraj grę. Po prostu świetna. Nie mam zastrzeżeń. Fabuła świetna, grafika piękna, audio też świetne (ta muzyczka przy wyścigach). Wszystko dopracowane. Jedyny minus to te j***ne zabezpieczenie ;/ jak ja mam bezprzewodowego neta i mi coś przerwie to koniec. Nawet jak net wracał to w 70% przypadków nie wracałem do gry. Ale to nie wiele zmienia. Dla mnie gra na 10/10 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głównie mi chodził o to że umiejętność lepszego wspinania się po ścianach dostaje się w jednej z pierwszych misji w wenecji, a nie jak twój post sugerował, że skoro jest już tam to musiał zrobić tą misję. Niektórzy wolą pierw pozbierać wszystkie punkty widokowe,a nie zabierać się natychmiast za misję.

UP

Ostatnią dostaniesz jak wsadzisz do skrzyneczki wszystkie piórka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można było się domyśleć. Zabezpiecznie AC2 złamane. Ludzie tworzą na dysku jakiś wirtualny serwer Ubisoftu. Przeczytałem wiele komentarzy i wszyscy piszą że działa i że już przeszli niektórzy. W ogóle tam podobno trzeba tworzyć jakiś "kosmos". Wklejać jakieś pliki do folderów systemowych.
Ale szczerze jestem zadowolony że kupiłem oryginał i smiać mi się chce z ludzi, którzy się w tym babrzą tyle czasu w tym całym łamaniu DRMów od Ubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować