Zaloguj się, aby obserwować  
miodus

Assassins Creed 2 - temat ogólny

3221 postów w tym temacie

Witam. Ja mam taki problem: gra chodzi mi na max detalach ale czasami się ścina z 30 do 19 fps spada. Kumpel ma o niebo lepszego kompa więc postanowiłem sprawdzić u niego. Zaniosłem płytę, zainstalowaliśmy, zalogowałem się na swoje konto Ubi i wchodzę do gry a tam nie ma mojego save''a. Wracam do domu i a tam tylko ten save co stworzyliśmy u niego! Nie było żadnego pytania czy skasować obecne save''y i powinno ten save od niego tez usunać. Wiece jak to cofnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2010 o 15:10, kubapl40 napisał:

Witam. Ja mam taki problem: gra chodzi mi na max detalach ale czasami się ścina z 30
do 19 fps spada. Kumpel ma o niebo lepszego kompa więc postanowiłem sprawdzić u niego.
Zaniosłem płytę, zainstalowaliśmy, zalogowałem się na swoje konto Ubi i wchodzę do gry
a tam nie ma mojego save''a. Wracam do domu i a tam tylko ten save co stworzyliśmy u
niego! Nie było żadnego pytania czy skasować obecne save''y i powinno ten save od niego
tez usunać. Wiece jak to cofnąć?

Nie mam AC2 ale słyszałem, że trzymanie savów możliwe jest w sieci lub na dysku.
Kolega musi mieć włączony zapis online dlatego widzisz jego savy. Ty zaś musisz mieć to wyłączone i twój zapis z gry jest u ciebie na komputerze.
To by wszystko wyjaśniało i mam nadzieję, że pomogłem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2010 o 16:38, RamiroPL napisał:

Save''y są tylko na serwerze Ubi. Jeżeli jakiś bug usunął je stamtąd to dupa blada.


Nie tylko... C:\Program Files\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\storage\ <folder z kombinacją różnych liter i cyfr>

Tam są savy... Są one potem synchronizowane przez Launcher.

Wracając do "Spear in the face". By wykonać ten ruch trzeba mieć włócznię i wykonać kontrę na strażnika z włócznią. Magicznie ten cios wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i cóż, stało się :) Piraci mogą już grać, jest serwer offline. Na razie działa do misji od ojca Ezio ale to raczej kwestia czasu, wczoraj nawalało w Abstergo a teraz śmiga tam że aż miło patrzeć. Ode mnie wielki buziak dla Ubi ;*

V.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to pewnie dlatego kolega chce by ktoś mu nagrał gameplay z włoskimi głosami i polskimi napisami, bo na PC nie ma czegoś takiego(?). Edit: W takim razie całkowite nieporozumienie. :D <patrzy post filip29>

Muszę przyznać, że fajnie to wygląda, ale średnio się spisuje, bo np: podczas walk, czy jakiś innych czynności gdy masz wzrok skupiony na akcji to nie idzie skumać co tam do ciebie gadają. Wiadomo, że po angielsku łatwiej zrozumieć. :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2010 o 18:54, Kirabaxior napisał:

To nie do końca włoskie głosy. Angielskie, ale z włoskim akcentem. Co prawda są momenty,
gdy bohaterowie mówią po włosku(Requiescat in Pace, Bene itd)


You are WRONG!
W opcjach można zmienić język na całkowicie włoski.
Hm, nie wiem czy od początku, ale przy zabójstwie ważniejszego obdżektiva(gdy gramy z napisami polskimi/eng speakers) zazwyczaj ostatnie zdanie ze sławetnym "Requiescat in Pace" jest wypowiadane po włosku, w dodatku bardzo klimatycznie i przyjemnie dla ucha.
Dodatkowo wtrącenia różnego rodzaju.
Skończyłem AC jakieś..6 dni temu.
Werdykt?
Jedna z najlepszych gier - ever.
Doskonały sequel, każda irytująca wada została poprawiona.
Polecam każdemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2010 o 16:24, Kraju napisał:

Minął miesiąc a AC2 nadal do końca złamane nie jest. Szkoda tylko że uczciwi gracze na
tym ucierpieli.

az sie dziwie, ze pierwszy info o tym nie znalazlem :P
Po szybkim guglowaniu wychodzi na to, ze w ciagu paru dni gra bedzie pełna w 100% - jest server offline''owy, a wszystko czego teraz trzeba to instrukcje od odpalenia danych misji/questów czy czegoś innego. Co chwile wychodzi nowa wersja, z większa ilością danych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2010 o 10:44, Sipso2008 napisał:

Oto mój film z ACII. Miłego oglądania:

No skoro zamieściłeś nawet film z tym "finiszerem" to na 100% już wiesz jak go zrobić :P
Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Internet bezprzewodowy i niech człowieka szlak nie trafi ;/ czasami mnie kilka-kilkanaście razy rozłącza, a gdy zrzucam grę na pasek, patrze net jest i działa (często sprawdzam czy strony się wczytują), a w grze i tak piszę, że nadal nie ma połączenia z netem. Gra jest dobra, nawet bardzo dobra ale cóż jak zawsze musi być jedna rzecz, która będzie wk**wiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować