Zaloguj się, aby obserwować  
miodus

Assassins Creed 2 - temat ogólny

3221 postów w tym temacie

Dnia 15.11.2009 o 13:33, Albii napisał:

Badziewna ona. To jest tylko zabawka, którą Avatar się bawi. ;p

Nawet fajny ten motyw z AC2. ;]

jak mozesz to podeślij fotki motywu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde ale sie zdenerwowałem ;/ juz odliczałem dni do premiery a tu dupa ;/ fu*k ;/i czekaj na premiere polska bo frajerzy nie wyrobili sie z polonizacja chociaz czasu mieli od cholery... ;/ Polska rzeczywistosc :| a ja juz złozenie w epmiku zlozylem na AC WE PL wiec musze czekac Ci co zamowili wersje ANg beda mogli grac w ta gre ehh sprawiedliwosc ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2009 o 21:27, miodus napisał:

kurde ale sie zdenerwowałem ;/ juz odliczałem dni do premiery a tu dupa ;/ fu*k ;/i czekaj
na premiere polska bo frajerzy nie wyrobili sie z polonizacja chociaz czasu mieli od
cholery... ;/ Polska rzeczywistosc :| a ja juz złozenie w epmiku zlozylem na AC WE PL
wiec musze czekac Ci co zamowili wersje ANg beda mogli grac w ta gre ehh sprawiedliwosc
;/

Ciesz się że w tym roku zagrasz. ja takiej przyjemności mieć nie będę chyba że wygram w konkursie ps3/x360 z grą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.11.2009 o 21:42, donard napisał:

Ciesz się że w tym roku zagrasz. ja takiej przyjemności mieć nie będę chyba że wygram
w konkursie ps3/x360 z grą

niby tak... ale wiesz jak czlowiek psychicznie sie na cos nastawi to pozniej ciezko myslec inaczej... ;p tym bardziej ze tak mało brakowało do szczescia ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na przykład w tym roku na pewno nie zagram - trzeba mieć kaskę ;) Od Mikołaja na pewno nie dostanę AC2, bo zamówiłem GH:M, tak więc zagram pewno równo z premierą wersji PC. Ale - moze do tamtego czasu stanieje, albo bedzie gdzies na wyminanę - who knows?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl jak będziesz się cieszyć jak w końcu dorwiesz AC2. ;p No i nie będziesz musiał się piep... szyć z angielskim, bo nawet jak ktoś dobrze zna, to i tak lepiej z polskim. :)

No i ja zaszpanuję swoim OutFitem. Przynajmniej się do czegoś przyda. :D

20091116223953

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2009 o 22:40, Albii napisał:

Pomyśl jak będziesz się cieszyć jak w końcu dorwiesz AC2. ;p No i nie będziesz musiał
się piep... szyć z angielskim, bo nawet jak ktoś dobrze zna, to i tak lepiej z polskim.

Kto by się nie ciszył gdyby dostał we własne ręce AC2. Lecz Black Edition is probably only in English BUT I GET IT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2009 o 22:40, Albii napisał:

No i ja zaszpanuję swoim OutFitem. Przynajmniej się do czegoś przyda. :D


Trzeba przyznać, że wygląda kozacko w tym ubraniu, przynajmniej nie tak karykaturalnie jak czasami w inncyh outfitach typu Halo czy Star Wars :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"- Jupi jest premiera pogram sobie w AC2." ,a
"- Oł je bejbe, w końcu mam te AC2, tyle się naczekałem, a gra jest wspaniała..." To jest mała różnica. ;]

KloniskO@ W Realu lepiej wygląda, bo się "porusza" i nie jest taki sztywny. Z pewnych perspektyw wygląda genialnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to tylko mi się zdaje, czy rzeczywiście na xklocka jest znacznie lepsza grafa. ;p Tzn. na PS3 wszystko wygląda jakby ktoś wrzucił kilkuprocentową białą warstwę na screena z Xboxa. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2009 o 17:22, adi087 napisał:

ja sie wnerwiłem czekałem od początku wakacji!!!!takie coś tylko w Polsce

Ja czekałem dłużej bo od skończenia 1 i będę jeszcze długo czekał bo do około lutego/marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować