Zaloguj się, aby obserwować  
miodus

Assassins Creed 2 - temat ogólny

3221 postów w tym temacie

Dnia 25.10.2009 o 10:43, KloniskO napisał:

Czy AC II w wersji na xboxa która ma być wydana teraz w listopadzie będzie po polsku?
Chociaż napisy? Chociaż jest jakaś szansa?

Na filmweb.pl był kiedyś konkurs, kto w polskiej wersji ma podkładać głoś pod Ezia. Więc będzie prawdopodobnie dubbing.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2009 o 11:17, gitarka napisał:

> Czy AC II w wersji na xboxa która ma być wydana teraz w listopadzie będzie po polsku?

> Chociaż napisy? Chociaż jest jakaś szansa?
Na film web.pl był kiedyś konkurs, kto w polskiej wersji ma podkładać głoś pod Ezia. Więc
będzie prawdopodobnie dubbing.

Na hyperze mówili że będzie wersja kinowa (tak ja nowe Sprintel cella)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2009 o 11:17, gitarka napisał:

> Czy AC II w wersji na xboxa która ma być wydana teraz w listopadzie będzie po polsku?

> Chociaż napisy? Chociaż jest jakaś szansa?
Na filmweb.pl był kiedyś konkurs, kto w polskiej wersji ma podkładać głoś pod Ezia. Więc
będzie prawdopodobnie dubbing.


To dobrze. Chociaż wolałbym napisy niz słabawy polski dubbing, ale zobaczymy jak wyjdzie. Grunt, że jest po polsku, bo do wersji PC nie wytrzymałbym, a chcę sie skupic na fabule(ponoć dobrej), a nie odszyfrowywaniu angielskich słówek. Od tego mam j. ang. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2009 o 11:17, gitarka napisał:

> Czy AC II w wersji na xboxa która ma być wydana teraz w listopadzie będzie po polsku?

> Chociaż napisy? Chociaż jest jakaś szansa?
Na filmweb.pl był kiedyś konkurs, kto w polskiej wersji ma podkładać głoś pod Ezia. Więc
będzie prawdopodobnie dubbing.

tak ale moze chodziło o wersje PC ? BO tak ja wczesniej poloinizacja moze okazac sie pozniej po premieze.. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2009 o 20:31, Markush napisał:

Mam pytanie, które moze juz tu padło, ale co tam.
Na pieca wersja polska ma być taka jak w jedynce? Czyli dubbing, czy będą tylko napisy?


Nic na ten temat nie wiadomo, z jednej strony krążą plotki o spolszczeniu samych napisów, z drugiej kiedyś na filmweb była ankieta o to kto ma podkładać głos pod Ezio.

Jeśli w grze nie będzie napisów w czasie dialogów (Tak jak w jedynce) to spolszczenie samych napisów będzie głupotą, tym bardziej, że dubbing jedynki był genialny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.10.2009 o 20:37, Lamb3rt napisał:

genialny.


Ge, ge, ge... co? Facepalm x8. Dobry polski dubbing to oksymoron. Sorry this is not possible.
Że niby taki tekst to świetny dubbing: "Jak na asasyjuna przystało" (mój ulubiony)? Zastanawiam się dlaczego Gry zagraniczne są spolszczane tak w całości, a gry polskie, Painkiller, Call of Juarez 2, są pięknie spolszczone kinowo.
Nie, no jak "asasyjun 2" ma być z polskim dubbingiem to zapłace te 20zł więcej i kupię wersję angielska. No nic, przeboleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2009 o 21:04, owca95 napisał:

na xboxy są polskie napisy ale pieca to nie wiem czy dubbing

skąd wiesz ze na XB ? Podaj źródło bo pierwsze słysze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nietypowa - daj mi dowód, że niepoprawna - wymowa jednego wyrazu i od razu skreślasz cały dubbing? Tu dopiero można strzelić facepalm.

Dubbingowi spokojnie wystawiłbym 10/10. Chociażby taki Al Mualim, czy Borys Szyc znakomicie odegrywający rolę Malika żądnego zemsty, a w końcu przebaczający Altairowi. Jeśli uważasz inaczej to najzwyczajniej w świecie jesteś kimś w rodzaju polonofoba, któremu język polski zawsze i wszędzie wadzić będzie, bo angielski lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2009 o 16:07, Lamb3rt napisał:

Dubbingowi spokojnie wystawiłbym 10/10. Chociażby taki Al Mualim, czy Borys Szyc znakomicie
odegrywający rolę Malika żądnego zemsty, a w końcu przebaczający Altairowi. Jeśli uważasz
inaczej to najzwyczajniej w świecie jesteś kimś w rodzaju polonofoba, któremu język polski
zawsze i wszędzie wadzić będzie, bo angielski lepszy.


Owszem, przyznam się, iż pewny uraz do języka polskiego mam, głównie przez nauczycielki które nie kierują się poziomem pracy a płcią, osoby, która napisała dany tekst. No i poza tym polski językiem trudnym jest, a angielski jest bardzo prosty.
A tak w ogóle to ja ogólnie jestem przeciw polonizacji gier, w ogóle najbardziej to bym chciał usłyszeć Al Mualima gadającego w swoim języku (arabski?). A i nie twierdzę, że angielski jest "lepszy" od polskiego. Tak samo polski język mi nie wadzi, gdyby mi wadził, ten post napisany byłby albo po angielsku, albo po chińsku, albo po jeszcze jakiemuś innemu. Po prostu jestem człowiekiem który nie lubi polonizacji, bardzo nie lubi, wręcz nienawidzi. Może to jest też jakiś uraz po zagraniu w Prince of Persia 4, gdzie głośność ddźwięku była tam tak zmienna, że przy filmikach cały czasm miałem palce na pokrętle od głośności, albo Mass Effect, gdzie Ashley rapowała zamiast mówić normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś pojawił się pierwszy odcinek serialu Assassin''s Creed: Lineage. Do obejrzenia tutaj:
http://www.youtube.com/watch?v=ct2kbLBuSOg&feature=player_embedded

A tutaj do ściągnięcia w lepszej jakości (420.41 MB):
http://computergames.ro/en/downloads/viewitem/id/15323/name/assassins-creed-lineage-part-1-hd.html

Polecam. Widziałem i muszę przyznać, że to jest świetne :). Czekam na odcinek drugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2009 o 18:14, Damianuss1 napisał:

Dziś pojawił się pierwszy odcinek serialu Assassin''s Creed: Lineage. Do obejrzenia
tutaj:
http://www.youtube.com/watch?v=ct2kbLBuSOg&feature=player_embedded

A tutaj do ściągnięcia w lepszej jakości (420.41 MB):
http://computergames.ro/en/downloads/viewitem/id/15323/name/assassins-creed-lineage-part-1-hd.html

Polecam. Widziałem i muszę przyznać, że to jest świetne :). Czekam na odcinek drugi.

No no fajny filmik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jeszcze takie pytanie. Wie ktoś co z edycją kolekcjonerską ACII?? Bo na "gramerze" pojawiła się wersja, ale zwykła podobnie jak jest w sklepie cenegi, ale brak słuchu o EK. No i niepokojącą rzeczą dla mnie jest opis w sklepie gram.pl przy grze " w całości po angielsku". Ehh jak tak dalej pójdzie to poczekam do wersji na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2009 o 20:26, donard napisał:

> ciah
Ku..a opcja szukaj tak bardzo boli? Przecież odbytu ci nie przeszukuje. Podpowiem :moje
posty na poprzedniej stronie w tym temacie


A to sorry, nie wchodzilem w zakropkowane linki, te do empiku. W kazdym razie jasnej odp. na werję języczną gry dalej nie ma wiec po co te nerwy?? Lepiej sie opanuj, w koncu kazdy moze czegos nie zauwazyć, jestem tylko człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to teraz zauwazylem, ze w empiku nawet pisze, ze jest z polskimi napisami. Poprostu gram.pl mnie zmylił bo tu pisze ze w calosci po angielsku. A w empiku nie mialem zwyczaju kupowac gier. Dobra, nieważne.

PS. Sorry za dubel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować