Zaloguj się, aby obserwować  
miodus

Assassins Creed 2 - temat ogólny

3221 postów w tym temacie

Dnia 27.10.2009 o 20:49, KloniskO napisał:

> > ciah
> Ku..a opcja szukaj tak bardzo boli? Przecież odbytu ci nie przeszukuje. Podpowiem
:moje
> posty na poprzedniej stronie w tym temacie

A to sorry, nie wchodzilem w zakropkowane linki, te do empiku. W kazdym razie jasnej
odp. na werję języczną gry dalej nie ma wiec po co te nerwy?? Lepiej sie opanuj, w koncu
kazdy moze czegos nie zauwazyć, jestem tylko człowiekiem.

Przepraszam trochę mnie poniosło nerwowy dzień mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2009 o 22:38, donard napisał:

Przepraszam trochę mnie poniosło nerwowy dzień mam.


Zdarza się :D
btw. Oglądałem ten mini-serial Lineage. Wg. mnie troche niemrawo dobrali ojca Ezia, w tym kapturze wygląda tak niekoniecznie... no poprostu jego twarz mi nie pasuje. Ale po za tym kto wie, jak to odniesie sukces, to moze zrealizują jakiś większy serial, albo nawet film = )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu się zgodzę z przedmówcą :D jego ojciec a raczej wygląd nie przypadł mi do gustu.
I czy ktoś może wie coś na temat polskiego wydania Assassina, to znaczy czy na konsole będzie wersja kinowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2009 o 16:27, Vader_189 napisał:

Tu się zgodzę z przedmówcą :D jego ojciec a raczej wygląd nie przypadł mi do gustu.
I czy ktoś może wie coś na temat polskiego wydania Assassina, to znaczy czy na konsole
będzie wersja kinowa?

Tak będzie wersja kinowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2009 o 18:16, adam5 napisał:

> Tu się zgodzę z przedmówcą :D jego ojciec a raczej wygląd nie przypadł mi do gustu.

> I czy ktoś może wie coś na temat polskiego wydania Assassina, to znaczy czy na konsole

> będzie wersja kinowa?
Tak będzie wersja kinowa

kurde gosciu skąd masz takie informacje ? Podaj mi ich źródło;] bo gdzie nie spojrze to widze ze wersja jezykowa ang..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pewne pytanie. Zamówiłem na stronie cenegi ACII, jakiś czas temu, gdy to z przesyłką kurierską wychodziło w sumie z grą 95zł. Lecz ostatnio widziałem że cena AC wynosi 99zł. Nie dostałem ani jednego e-maila w stylu że cena gry została podniesiona, lub że zamówienie jest już nieważne. Więc co to teraz jest? Status zamówienie mam nadal potwierdzone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że premiera dopiero na następny rok bo to komplikuje sprawę zakupu gierek. W marcu mniej więcej lub nieco wcześniej powinna wyjść Mafia 2 która u mnie jest na pierwszym miejscu w planie zakupu. Do Asassins Creeda mam mniejszy kredyt zaufania bo jedynka mnie zawiodła. Dwójkę kupię ale pewnie później. O ile oczywiście twórcy wywiążą się z tych wszystkich pomysłów które zamierzają wprowadzić do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem coś o tym :/ AC2 była ostatnią grą, która wychodziła w tym roku, na którą czekam. Tak to teraz trzeba poczekać :( Miejmy nadzieję, że Ubisoft wynagrodzi nam czekanie kawałkiem naprawdę świetnej gry, na jaką zapowiada się AC2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2009 o 18:20, miodus napisał:

kurde gosciu skąd masz takie informacje ? Podaj mi ich źródło;] bo gdzie nie spojrze
to widze ze wersja jezykowa ang..


Ej, no spójrz na link, który dał donard strone albo dwie wczesniej(albo poprostu zajrzyj do empiku i wyszukaj AC II kolekcjonerke). Będziesz miał tam napisane ze wersja kinowa będzie, oczywiscie polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2009 o 13:05, KloniskO napisał:

> kurde gosciu skąd masz takie informacje ? Podaj mi ich źródło;] bo gdzie nie spojrze

> to widze ze wersja jezykowa ang..

Ej, no spójrz na link, który dał donard strone albo dwie wczesniej(albo poprostu zajrzyj
do empiku i wyszukaj AC II kolekcjonerke). Będziesz miał tam napisane ze wersja kinowa
będzie, oczywiscie polska.


to zmienia postać rzeczy ;D :P super;)
adam5
sory ;) zwracam honor ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja juz zamówiłem swoja wersję acII z polskimi napisami ,wersje kolekcjonerską oczywiście. Bardzo ołaca się ją wziaść bo różni się od normlanej tlyko 20 zł, a tak się ma figurę Ezia 20cm w zbroji assassin''s master. 64 stronnicowy artbook z materiału, płyta jak gra powstwała i z soundtrackiem oraz 3 dodatkowe questy. ten ostani dodatek przyda się szczególnie ld atych co lubia wyciskać z gier ostatnie soki. Zamówienie mi przyslą 12 grudnia, związane jets to z tłumaczeniem gry albo z wydaniem poslkeij wersji kolekcjonerskiej. Powodu nie nzma ale ja zamówiłem polską wersję i ma mi przyjść 12.12.09. Powtarzam zamówiłem w empiku, a że sklep jets tyle rzetelny że za przesyłkę nawet płacić nie muszę. Dziękuje za przeczytanie i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa. Szybkość dostawy w empiku... Jak zamówiłem to w emailu dostałem, ze wysyłka dopiero 25 listopada, co jest małym opoznieniem w stosunku do tych z innych sklepów. Ale coz to chyba dostawe tej kolekcjonerki maja poprostu tak pozno.
I mam pytanie: o co chodzi z tym artbookiem?? Wydawało mi się ze jest tylko w wersji czarnej ktorej nie ma w polsce i ze w bialej jest tylko figurka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spróbuję objaśnic jak jest. Wersja black jets tlyko w Ameryce chyba w jednym sklepie. Penwie podpisali umowe z ubi na to i przez to dużo osób będzie chciało mieć edycje kolekcjonerską edycji kolekcjonerskiej :P. Artbook jets to jakgdyby ksiązka z obrazkami nie z gry ale rysowane przez tych co tam robią,bardzo ładne są. Figurka EZio jest wkażdej kolekcjonerskiej więc nie przejmować się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2009 o 22:18, owca95 napisał:

ciah

Czarną edycje można zamówić do polski z francuskiego amazona. I w czarnej edycji jest czarna figurka. Ja najprawdopodobniej zamówię z francji. Ps. Czy będziecie mogli mi pomóc za jakiś czas? Tak w zamian za infa. Za pomoc możecie dostać koszulkę z AC 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować