Zaloguj się, aby obserwować  
miodus

Assassins Creed 2 - temat ogólny

3221 postów w tym temacie

Dnia 04.03.2010 o 11:26, Ziggy napisał:

Czytałem na GOLu komentarze i dużo ludzi już grę kupiło w Empikach czy MM więc różnie
to bywa.

No właśnie też tak myśle, sprzedawczyni mówiła, że jeszcze nawet nie rozpakowali dzisiejszej dostawy więc być może jest tam -_-'' w każdym razie zamówiłem sobie gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki że jeszcze raz odpowiadam na posta. Ale z tego co wiem to Asasyn jest do kupienia w Wawie w MM na Ostrobramskiej i w empiku w Nowym Świecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sklepie Cenegi jak zwykle - od miesiąca mam status przyjęte do realizacji, a na stronie jest już info, że towar dostępny natychmiast, czyli dziś powinni wysyłać gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2010 o 12:51, thx11 napisał:

W sklepie Cenegi jak zwykle - od miesiąca mam status przyjęte do realizacji, a na stronie
jest już info, że towar dostępny natychmiast, czyli dziś powinni wysyłać gry

No myślę że póżnym popołudniem status przesyłek się zmieni i na Cenedze i na gramie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że będzie :)
Teraz jeszcze sprawa czym różni się Assassin''s Creed 2 od Assassin''s Creed II Day One Edition ?
Którą lepiej zakupić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2010 o 14:15, Andrew_15 napisał:

Mam nadzieję, że będzie :)
Teraz jeszcze sprawa czym różni się Assassin''s Creed 2 od Assassin''s Creed II Day One
Edition ?
Którą lepiej zakupić ?


Czym? Google twoim przyjacielem :) Day one edition posiada 3 dodatkowe misje z tego ci mi wiadomo (misje, które na konsolach były jako DLC). Sam zamówiłem właśnie day one ed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2010 o 14:15, Andrew_15 napisał:

Mam nadzieję, że będzie :)
Teraz jeszcze sprawa czym różni się Assassin''s Creed 2 od Assassin''s Creed II Day One
Edition ?
Którą lepiej zakupić ?

Day One ma zdaje się jedną dodatkową misję w porcie czy jakoś tak :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2010 o 14:27, Damianuss1 napisał:

Day One ma zdaje się jedną dodatkową misję w porcie czy jakoś tak :P.


A nie wiecie czy ta dodatkowa misja która jest w Day One Ed. będzie potem dostępna dla zwykłych edycji? W formie DLC albo jakoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem wersję kolekcjonerską.Figurka całkiem, całkiem - ładne wykonanie, bez żadnych baboli.Instalacja bez problemów.Oprócz właściwej gry instaluje się ubisoft game launcher - odpalenie gry wymaga jej rejestracjji na stronie ubi (trzeba mieć aktywne konto) - wszystko wykonuje się przez launchera.Gra jak na razie stabilna - nie zauważyłem żadnych problemów z zabezpieczeniem (instalacja, rejestracja i sama gra - bez kłopotów).Niestety jak dla mnie klimat jedynki - dzięki któremu wiele jej wybaczałem - trochę się ulotnił. Grafika nie robi już takiego wrażenia - wydaje mi się, że jest gorsza - ale dawno nie grałem w jedynkę więc mogę się mylić.Walczy się identycznie jak w jedynce, zmieniony interfejs jak na razie jest mało czytelny.Pogramy.....zobaczymy.Pierwsze wrażenie jednak pozytywne.

Kolekcjonerka zawiera dwie dodatkowe misje: Bitwa o Forii i Stos Próżności a także dodatkowe miejsce do pobrania - Santa Maria Del Frari.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wziolem podstawowa edycje za 99zl z tyskiego Saturna . Instalacja przebiegla bezproblemowo i wgrywanie savow na serwer Ubi jest praktycznie niewidoczne.

20100304155530

20100304155551

20100304155618

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2010 o 15:57, Miniu napisał:

Wziolem

Chyba wziąłem. ;)

Na jakich detalach grasz ? Widzę, że słabo te screeny wyglądają. Chyba, że to wina screenów, a nie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak może mieć dubbing, jak go nie ma ? Oo Chociaż i tak nie rozumiem Twojego posta.

Po za tym jest opcja "odpowiedz" staraj się jej używać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować