Zaloguj się, aby obserwować  
miodus

Assassins Creed 2 - temat ogólny

3221 postów w tym temacie

Mam jeszcze jedno pytanie (btw dzięki za odpowiedź na poprzednie ;), ale tym razem skierowane do tych, którzy już grali w DLC na PS3. Czy jest wreszcie opcja powtórzenia którejś z sekwencji, czy jedynym sposobem jest dalej gra od początku? Mam wielką ochotę, aby jeszcze raz przejść sobie "Kupca Weneckiego", ale nie chce mi się przechodzić całej gry od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 16:36, Ezio napisał:

Czyli co, jak kupię premierową wersję na PC, to dostanę te dwa DLC?.. BO niby w FAQ jest
odpowiedź, ale się chaos zrobił, i już nie wiem...:/


Będą, niedawno sam się o to pytałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie ma tego dalej. Mam nadzieję, że jakiś patch wyjdzie wreszcie, nie wiem, dlaczego nie ma tego od samego początku. Co to był za problem dla Ubi? Trudno. Czekamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To prawda, że latającą maszyną od Leonarda polatamy sobie tylko jeden raz? Myślałem, że przynajmniej będzie można sobie nią polatać jak w GTA samolotem czy śmigłowcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 18:36, Damianuss1 napisał:

To prawda, że latającą maszyną od Leonarda polatamy sobie tylko jeden raz? Myślałem,
że przynajmniej będzie można sobie nią polatać jak w GTA samolotem czy śmigłowcem.


W sumie to dwa razy licząc lol próbny :D. Po za tym jakiś DLC ma, a może już to umożliwił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 18:36, Damianuss1 napisał:

To prawda, że latającą maszyną od Leonarda polatamy sobie tylko jeden raz? Myślałem,
że przynajmniej będzie można sobie nią polatać jak w GTA samolotem czy śmigłowcem.

Polatasz sobie nią ile dusza zapragnie w 12. sekwencji. Czyli na konsoli dodatkowa kasa do zabulenia, na PC nie ma z tym problemu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam kupić wersję PC i gdzieś tak właśnie przeczytałem. I jeszcze jedno pytanie. Ta maszyna wznosi się jedynie kiedy wlecimy w palący się stos? Gorące powietrze itd. Co się stanie kiedy zboczę z kursu i nie wlecę w ognisko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 18:43, Damianuss1 napisał:

Zamierzam kupić wersję PC i gdzieś tak właśnie przeczytałem. I jeszcze jedno pytanie.
Ta maszyna wznosi się jedynie kiedy wlecimy w palący się stos? Gorące powietrze itd.
Co się stanie kiedy zboczę z kursu i nie wlecę w ognisko?

Aż tak szybko nie spadniesz, więc masz jeszcze szansę pofrunąć do kolejnego ogniska, nie jest tak, że jeden błąd i po jabłkach. Jeżeli się jednak rozbijesz, jesteś zwyczajnie cofany do checkpointa. Spokojnie, latanie tym czymś jest dość intuicyjne, na PC również powinno takie być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 18:48, Damianuss1 napisał:

Dzięki Wam za odpowiedzi :). No to pozostaje mi czekać do premiery. Mam nadzieję, że
nie będzie żadnej wpadki z wersją PC.


Ja też :) I oby nie zmieniali za dużo ze sterowaniem, bo IMO w jedynce było wygodne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 18:31, Siriondel napisał:

Niestety nie ma tego dalej. Mam nadzieję, że jakiś patch wyjdzie wreszcie, nie wiem,
dlaczego nie ma tego od samego początku. Co to był za problem dla Ubi? Trudno. Czekamy
:P

Mam nadzieję, że zaimplementują to w wersję PC, bo gdzieś czytałem, że taka opcja ma się w grze pojawić na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanko. Czy przeciwnicy w tej części stosują kontry czy znowu jesteśmy niezwyciężeni i możemy wybić spokojnie 15 gości, którzy się na nas rzucą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie odpowiem bezpośrednio na Twoje pytanie. Walki nie są jakieś wymagające, ale nie są całkowicie banalne, a po za tym jest wiele nowych broni, ataków itd. ,że nawet jak możemy tłuc jakimś schematem zastępy przeciwników to możemy się pobawić różnymi wariantami co daje dużą satysfakcję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybić raczej niezbyt, bo gdy wybijesz z 10 to reszta ucieknie... ale mając dobrą wprawę w walce raczej żadne walki nie będą wyzwaniem. Ja jak już ginąłem (bardzo rzadko) to bynajmniej nie z powodu dostania lania od strażników... także jedyna zmiana, to wg. mnie to, że walka jest ciekawsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh liczyłem, że mieni się to czego doświadczyliśmy w pierwszej części. Obtoczony przez strażników, ale każdy z nich walczy osobno jak w kolejce. Szkoda, bo szczerze chciałbym aby te walki były hardkorowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2010 o 20:26, Damianuss1 napisał:

Ehh liczyłem, że mieni się to czego doświadczyliśmy w pierwszej części. Obtoczony przez
strażników, ale każdy z nich walczy osobno jak w kolejce. Szkoda, bo szczerze chciałbym
aby te walki były hardkorowe.

Pocieszyć cię? Kumpel, który "kształcił się" w grach poprzez simsy ma trudności z walką w AC2 xD
A czasem się zdarza, że atakują w kilku naraz... chociaż to nie zmienia faktu, że jak ktoś umie walczyć w AC to nie będzie miał większego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2010 o 20:26, Damianuss1 napisał:

Ehh liczyłem, że mieni się to czego doświadczyliśmy w pierwszej części. Obtoczony przez
strażników, ale każdy z nich walczy osobno jak w kolejce. Szkoda, bo szczerze chciałbym
aby te walki były hardkorowe.

Musiałaby być chyba mniejsza liczba strażników bo przy takiej ilości jak podczas niektórych walk to po prostu by zmasakrowali Ezio/Altaira jakby był zmasowany atak. Tak mi się wydaje przynajmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować