Zaloguj się, aby obserwować  
miodus

Assassins Creed 2 - temat ogólny

3221 postów w tym temacie

Dnia 06.03.2010 o 14:07, EverettMcGill napisał:

Wczoraj kupiłem sobie grę, poleciałem do domu, odpaliłem, namordowałem się z tym kretyńskim
systemem dostępu online, pograłem pół godziny.

Dziś, od DZIEWIĄTEJ RANO, staram się odpalić to ścierwo.
Cały czas mam ekran że "Gra łączy się z siecią." Po jakiejś godzinie czekania znudziło
mi się.

Ekhm...już opisywałem tu rozwiązanie tego problemu, które u mnie zadziałało. (Miałem ten sam problem). Teraz trochę sie obawiam żeby nie było że spamuję...a jednocześnie nie mogę prosić o dodanie tego do FAQ bo nie wiem czy u innych ten sposób zadziała...ale mniejsza z tym. Moja rada-wyłączyć firewall. Jeżeli to u ciebie zadziała to proszę o podpięcie tej informacji do FAQ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da rade odpalić AC2, na najwyższych ustawieniach na :

AMD Phenom 9500
GF GTS 250
2GB ram

I nie podawajcie mi wymagań gry bo je znam, a z wymaganiami to bywa rożnie. Ciężko jest to po nich stwierdzić, jedynka chodzi na full, dwójkę tez pociągnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2010 o 20:19, Wujek-Alfred napisał:

Da rade odpalić AC2, na najwyższych ustawieniach na :

AMD Phenom 9500
GF GTS 250
2GB ram

I nie podawajcie mi wymagań gry bo je znam, a z wymaganiami to bywa rożnie. Ciężko jest
to po nich stwierdzić, jedynka chodzi na full, dwójkę tez pociągnie ?


Jak jedynka na full to dwójka też powinna :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2010 o 16:24, KofeinowyPablo napisał:

Jeżeli to u ciebie zadziała to proszę o podpięcie tej informacji do FAQ.

Też miałem dzisiaj ten problem pierwszy raz. Ciągle tylko informacja o łączeniu z siecią. Mam zainstalowaną avirę (free) i po jej wyłączeniu gra normalnie się odpaliła.

Mam też pytanko do tych co już grę ukończyli na PC lub konsole. Z tym, że prosiłbym aby nie spoilowano mi w odpowiedzi : P. Chodzi o filmik pt. "Prawda".

Spoiler

Mam już dwie układanki z filmiku "Prawda" gdzie na początku biegną sobie jakieś dwie osoby i później skaczą. Ten filmik jest jakoś związany z fabułą ACII? Jakaś zapowiedź kontynuacji? Co to właściwie jest?



@EDIT
Zasadniczo to nie wytrzymałem i obejrzałem filmik na YT :P.
Spoiler

Nadal mam pytanie. Co to w ogóle ma być Adam i Ewa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

To jest to, co niby odkrył Obiekt 16 podczas bycia badanym przez Abstergo. Właściwie to po to w pewnym sensie rozbijamy się Eziem po Włoszech.


Spoiler

Zapowiedzią kolejnej części to raczej nie jest... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2010 o 21:07, Damianuss1 napisał:

Bardzo zaciekawił mnie ten filmik. Poczytałem trochę w sieci i muszę powiedzieć, że jestem
nim zafascynowany =).

Cieszy mnie to :D
Też oglądałem go kilkakrotnie coby go dokładnie "przeskanować", bo lubię tego typu sprawy w grach - zagadki, tajemnice, uber-prawdy niedostępne dla ludzkości... Osom :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wyciągnąłeś to ostrze? Też myślałem, że gra się zawiesiła ale w końcu udało mi się to zrobić. Trzeba je wyciągnąć skrótem z klawiatury to chyba był klawisz 1 albo 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś gierkę dorwałem i pograłem kilka godzin ;) Muszę przyznać, że gra się świetnie, stary, dobry AC tylko w innych klimatach. Szkoda, że jest mniejsza wolność (misje idą liniowo) mi tam się podobał pomysł ze śledztwami z jedynki. Można było poznać miasto i zaliczyć questy poboczne. Fajnie zrobili, że w walce, jeśli zaatakuje się kogoś od tyłu to Ezio po prostu przebija typa na wylot zamiast się z nim cackać ;) Podoba mi się idea rozwijania willi rodziny Auditore - chociaż na razie nie mam ani grosza bo wszystko wydałem na zbroję i nową broń ;P

W każdym razie - gra się fajnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to widzę, że mamy wspólny temat. Mnie to też kręci zawsze :D. Z tego co wyczytałem i zrozumiałem to

Spoiler

Adam i Ewa byli niewolnikami w pierwszej cywilizacji, którzy wykradli fragment edenu przez to ludzkość spotkała kara w postaci zagłady? To jabłko/fragment edenu pozwalało kontrolować innych ludzi. Po zagładzie artefakt przechodził z rąk do rąk, z epoki do epoki i w jego posiadaniu były znane nam historyczne postacie. Nie rozumiem tylko tej części z pierwszą cywilizacją, na tym filmiku wszystko wydaje się takie nowoczesne i wyprzedzające nasze obecne czasy. Jak to możliwe? A co z Bogiem? To on ukarał Adama i Ewę? Czytałem też, że to mogli być kosmici : P.

Pokręcone to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo coś czy na naszym PSS pojawi się sekwencja 13 z dodatkowymi misjami z czarnej edycji? Czy jednak muszę kupić zdrapkę do amerykańskiego sklepu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować