Zaloguj się, aby obserwować  
miodus

Assassins Creed 2 - temat ogólny

3221 postów w tym temacie

Nie mam juz problemow z logowaniem . Szkoda ze znajac Ubi nie doczekamy sie pewnie zadnego komentarza w tej sprawie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chciałem zapytać jak wygląda kwestia optymalizacji gry... czy ma tendencje do ścinania na w miarę dobrym sprzęcie czy raczej gładko chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2010 o 18:02, Marcin08 napisał:

chciałem zapytać jak wygląda kwestia optymalizacji gry... czy ma tendencje do ścinania
na w miarę dobrym sprzęcie czy raczej gładko chodzi?


Jak dla mnie gładko choć parę razy mi zamuliło dokładnie dwa razy. Poza tym nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem , a mianowicie gdy dochodzę do nauki wakli u wujka mam polecenie że coś tam muszę zrobić aby wyjść z trybu walki, ok.

Napisane jest żebym klikał głowę ( w domyśle ''''E'''') i jednocześnie nogi ( ''''spacja'''')[Przynajmniej ja tak to rozumuje]. Mam tylko pięści , bez możliwości zmiany broni.

Bawiłem się tak chyba z 15-20 minut , a Ezio tylko z przeciwnika szydzi :/

Co mam zrobić? Co robię źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od 30 min. próbuję się połączyć i kicha. To pierwszy minus tej gry, drugi to optymalizacja- czasami animacja spada do 20-23 klatek po obniżeniu wszystkich ustawień nic kompletnie się nie zmienia stojąc w tym samym miejscu mam 20-23 klatek, dodatkowo użycie procka wynosi 40-50 %...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2010 o 19:27, Matixxxxx napisał:

Mam problem , a mianowicie gdy dochodzę do nauki wakli u wujka mam polecenie że coś
tam muszę zrobić aby wyjść z trybu walki, ok.

Napisane jest żebym klikał głowę ( w domyśle ''''E'''') i jednocześnie nogi ( ''''spacja'''')[Przynajmniej
ja tak to rozumuje]. Mam tylko pięści , bez możliwości zmiany broni.

Bawiłem się tak chyba z 15-20 minut , a Ezio tylko z przeciwnika szydzi :/

Co mam zrobić? Co robię źle?


Nie jestem pewien czy z tym masz problem. Jeśli to jest, że tak powiem, pierwsza nauka to chodzi o uniki.
I o ile się mylę to musisz namierzyć przeciwnika (domyślnie F) i w momencie kiedy chce Cię uderzyć musisz kliknąć nogi (spacja) i kierunek (W,A,S,D). Wtedy Ezio powinien zrobićunik - musisz tak zrobić3 razy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wstyd z tymi zabezpieczeniami. Cały czas jakieś problemy z połączeniem się, chociaż net działa mi normalnie. Jak już robią takie drm-y to chociaż w serwery lepsze zainwestują. Nie podchodziłem do tych zabezpieczeń jak do ognia, ale im dłużej uniemożliwiają mi grę, tym bardziej mnie wku*wiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam do was pytanie poniewarz mój syn bardzo chciał te gre i niewiem czy moge mu ją kupić ( syna 12 lat )
A Przepraszam że piszę W temacie o 2 ale to chyba dotyczy też 1

Proszę o wymienienie Cenzuralnych treści w Grze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra nie opiera się o cenzuralne treści. Mimo to wg. mnie ograniczenia wiekowe są rzeczą wyłącznie teoretyczną, także osoba sprawna umysłowo nie weźmie gry na serio i nie wyjdzie na ulice zabijać...
A to z tymi książkami, co wspomniał kolega faktycznie zalecane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę dużo ludzi narzeka na te zabezpieczenia. Problemy z połaczeniem i wogóle. Próbował z was którzy mają orginała wklejać jakiegoś cracka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamawiał ktoś z Wirtusa? Boję się, że tam również nie będą mieli mojej kolekcjonerki (w cenedze nie mieli :/).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, jednak zabezpieczenia uderzają w legalnych użyszkodników ;) Shame on you, Ubi, ale nie sądzę, by się tym przejęli - gra nadal nie została złamana, a mija już trzeci dzień od premiery, co jest wynikiem nawet niezłym. Coś w tym jest - teraz AC2, a przecież chyba też Ubi dzierży tytuł developera, które gra nie została złamana najdłużej. Zwrócę im honor, jeżeli ten system rzeczywiście uniemożliwi spiracenie gry, np. przez parę miesięcy. Cóż, trzeba ponosić ofiary dla większego dobra. Ale jeżeli lada dzień crackerzy zrobią swoje - to będzie kompletny upadek francuskiego giganta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych tą całą historią na temat fragmentów edenu, kodeksu, prawdzie, abstergo, animusie i zakonie asasynów polecam lekturę na http://www.zakon-ac.info/index.zac

Sporo rzeczy jest tam dokładnie wyjaśnionych :). UWAGA SPOILERY!

Swoją drogą wszystko to miejscami jest tak przekonywujące, że mogłoby być wyznawane jako prawda w naszych czasach. Niesamowite. Zaraz obok tego co najlepsze w ACII takie historie są według mnie najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak zdecydowanie lepiej gra się na padzie. Tutaj nie ma co dyskutować raczej. Ew. zależy od gustu. No ale po tych godzinach gry w AC(na padzie i klawiaturze z myszą) na PC i w AC i AC2 na xboxie to zdecydowanie pada bym wybrał do gry. Logitech chillstream daje radę, albo jakiś tani przypominający kształtem i rozmieszczeniem przycisków ten z ps3 ale najlepiej wg. mnie na jakimś o kształcie tego z xboxa, bądź na xboxowym dla PC. ;)

Edit: Uzupełnienie informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Wenecji wg. mnie jest zdecydowanie ciekawiej jeżeli chodzi o pkt. widokowe. Np: ten najtrudniejszy pkt. na placu św. Marka. Bardzo mi się podobał. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować