Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

TeleGRAM - informacje ze świata gier w pigułce (9.04)

13 postów w tym temacie

Cieszy news o adaptacji bioshocka. Tylko żeby to był dobry film. Mroczny, tajemniczy. Mam nadzieję że właśnie tak będzie. W końcu biorą się za niego specjaliści ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Film Bioshock? Hm... Skoro reżyser jest taki, a nie inny, to może się to udać, szkoda jednak, że poczekać trochę na ten film trzeba :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"a wraz z nim… pierwsza łatka" Takkk, szkoda tylko że nie dałeś linku do Polskiej wersji, nigdzie nie moge znaleźć za DARMO bo na "gol''u" trza bulić uuu... Może ktoś wie kiedy będzie na Gram.pl "PO_2500_2501_Patch" ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2009 o 17:22, ts04 napisał:

"a wraz z nim… pierwsza łatka" Takkk, szkoda tylko że nie dałeś linku do Polskiej
wersji, nigdzie nie moge znaleźć za DARMO bo na "gol''u" trza bulić uuu... Może ktoś
wie kiedy będzie na Gram.pl "PO_2500_2501_Patch" ???

A po co link, skoro gra sama w momencie odpalenia (przed logowaniem) informuje o łatce i daje możliwość pobrania między innymi za pomocą wygodnej torrentowej aplikacji stworzonej przez Relic?
EDIT: z poziomu menu autostartu płyty jest też opcja wejścia na stronę CoH i pobrania łatek via torrent (podzielone są według wersji językowych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2009 o 18:06, Lucas_the_Great napisał:

> "a wraz z nim… pierwsza łatka" Takkk, szkoda tylko że nie dałeś linku do Polskiej

> wersji, nigdzie nie moge znaleźć za DARMO bo na "gol''u" trza bulić uuu... Może
ktoś
> wie kiedy będzie na Gram.pl "PO_2500_2501_Patch" ???
A po co link, skoro gra sama w momencie odpalenia (przed logowaniem) informuje o łatce
i daje możliwość pobrania między innymi za pomocą wygodnej torrentowej aplikacji stworzonej
przez Relic?
EDIT: z poziomu menu autostartu płyty jest też opcja wejścia na stronę CoH i pobrania
łatek via torrent.


Fakt w poście nie zaznaczyłem że "Via torrent" to nie wygodna torrentowa aplikacja tylko jeden wielki niewypał Pobieranie patcha ~100MB z prędkością ~3??? KB/s jest naprawde bardzooo wygodne i nie odpowiadaj nie dając linka FTP do "PO_2500_2501_Patch" ;p Bo torrent to ja mam głęboko w

Spoiler

armacie

:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2009 o 18:13, ts04 napisał:

Pobieranie patcha ~100MB z prędkością ~3??? KB/s jest naprawde
bardzooo wygodne

To 3??? w moim wypadku wynosiło 314, więc całkiem znośna prędkość. Chyba więc nie problem po stronie aplikacji, a dostawcy netu (po objawach zgaduję że masz Neostradę?).
Co zaś do kwestii "kiedy na gram?" - to zaraz sprawdzę, czemu nie ma jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2009 o 18:17, Lucas_the_Great napisał:

To 3??? w moim wypadku wynosiło 314, więc całkiem znośna prędkość. Chyba więc nie problem
po stronie aplikacji, a dostawcy netu (po objawach zgaduję że masz Neostradę?).


Akurat tu się mylisz nie mam Neostrady, tylko "Robbo" (lokalny dostawca internetu), który wyłączył pół roku temu usługę "mapowania portów" i P2P to u mnie fikcja, a z gram.pl idzie mi akurat full transfer czyli 512 KB/s ;D

Dnia 09.04.2009 o 18:17, Lucas_the_Great napisał:

Co zaś do kwestii "kiedy na gram?" - to zaraz sprawdzę, czemu nie ma jeszcze :)


Wielkie dzięki, może jest dla mnie jakiś ratunek xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>..

Teraz, już wszystko działa mimo to że nadal jest "żółty kwadrat", prawdopodobnie wczoraj większość osób ściągała tego wielkiego patcha, a teraz gdzieś tak połowa max prędkości chociaż niestabilna, raz dwa się ściągnie patch ;) ~256-448 KB/s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 09:32, ts04 napisał:

Teraz, już wszystko działa mimo to że nadal jest "żółty kwadrat", prawdopodobnie wczoraj
większość osób ściągała tego wielkiego patcha, a teraz gdzieś tak połowa max prędkości
chociaż niestabilna, raz dwa się ściągnie patch ;) ~256-448 KB/s

A gdzieś w tym czasie nasze pracowite mróweczki wrzuciły go też na gramowe FTP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Oj dzieci, dzieci"... jak mawiała pewna pani w reklamie płynu do wybielania.

Dla wszystkich leniwych: nie szukajcie na stronie dystrybutora tylko u żródła, a na pewno będzie bez opóźnień.
Patche wiszą od 8.04 pod tym adresem ---> http://cohpatch.relic.com/
Wystarczy wybrać wersję językową ( Polish jakby ktoś nie wiedział).

Lucas_the_Great - co do "wygodnej torrentowej aplikacji stworzonej przez Relic", koledzy mają rację.
Działa to raczej słabo. W tym samym czasie przez UTorrent leci max, a "RelicTorrent" nawet nie 30%.
Generalnie duzo osób ma te odczucia.

Co do premiery, CDP jest jedynym dystrybutorem? Czemu 10.04 a nie 09.04? Media Markt miało od wczoraj, gdzie nabyłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować