Zaloguj się, aby obserwować  
nurbi

Wybory najgorszego pisma o grach komputerowych

8 postów w tym temacie

Piszcie jakie z dostępnych na polskim rynku czasopism jest najgorsze.
Faworytem na najgorsze jest oczywiście Cyber Mycha
A CDA musi obronić tytół.
Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra napiszę coś po czym będziecie wymiotować więc wiaderka w dłonie i słuchamy...
Pewnego dnia dokładnie któregoś kwietnia 2007 roku nauczycielka polskiego kazała przynieść swoje ulubione czasopismo na lekcję ja przyniosłem oczywiście CDA a w klasie wszyscy mnie wyśmieli że czytam CDA bo to Cyber Mycha to pismo (a oni to nazwali nawet gazetą) dla prawdziwych graczy wszyscy chłopacy jak się okazało przynieśli CM loooool

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 18:50, nurbi napisał:

Dobra napiszę coś po czym będziecie wymiotować więc wiaderka w dłonie i słuchamy...
Pewnego dnia dokładnie któregoś kwietnia 2007 roku nauczycielka polskiego kazała przynieść
swoje ulubione czasopismo na lekcję ja przyniosłem oczywiście CDA a w klasie wszyscy
mnie wyśmieli że czytam CDA bo to Cyber Mycha to pismo (a oni to nazwali nawet gazetą)
dla prawdziwych graczy wszyscy chłopacy jak się okazało przynieśli CM loooool


Hmmm... ile mieli wtedy lat? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 18:50, nurbi napisał:

Dobra napiszę coś po czym będziecie wymiotować więc wiaderka w dłonie i słuchamy...
Pewnego dnia dokładnie któregoś kwietnia 2007 roku nauczycielka polskiego kazała przynieść
swoje ulubione czasopismo na lekcję ja przyniosłem oczywiście CDA a w klasie wszyscy
mnie wyśmieli że czytam CDA bo to Cyber Mycha to pismo (a oni to nazwali nawet gazetą)
dla prawdziwych graczy wszyscy chłopacy jak się okazało przynieśli CM loooool


Cyber Mycha to czasopismo skierowane bardziej jest do młodszych czytelników. Mnie to czasopismo nie interesuję, bo jest mało wyczerpujące. Innymi słowy badziew dla prawdziwych graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 18:52, Fucio napisał:

> Dobra napiszę coś po czym będziecie wymiotować więc wiaderka w dłonie i słuchamy...

> Pewnego dnia dokładnie któregoś kwietnia 2007 roku nauczycielka polskiego kazała
przynieść
> swoje ulubione czasopismo na lekcję ja przyniosłem oczywiście CDA a w klasie wszyscy

> mnie wyśmieli że czytam CDA bo to Cyber Mycha to pismo (a oni to nazwali nawet gazetą)

> dla prawdziwych graczy wszyscy chłopacy jak się okazało przynieśli CM loooool

Hmmm... ile mieli wtedy lat? :D



Jedni 11 inni 12 ja wtedy miałem 12 a jeszcze niektórzy się podniecają tym sitem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stanowczo CD ACTION! Nie żartuję. No oczywiśćie że Cyber mycha. Mimo iż pismo jest dla 8 latków to i tak mało informacji zamieszczają tam. Kupowałem ją w latach 2000 2001 i 2002. Teraz nie wiem jak wygląda to pismo od zewnątrz. Ale jest to jest pewne, pełniaki są słabe. Chwalą się że dali Track Mani e która jest darmowa! 8 lati nie wiedzą że jest darmowa i się cieszą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować