Zaloguj się, aby obserwować  
RadeXMaster

K700i-problemy i porady

9 postów w tym temacie

Witam więc jest to wątek w którym można zamieszczać uwagi problemy itp na temat telefonu sonny erricson k700i
Przed momentem stałem się jego posiadaczem.Chciałem zapytać jak mogę wymieniać dane między komputerem a komórką za pomocą kabla usb.Więc zainstalowałem oprogramowanie z płyty dodanej do telefonu i z sterownik z kabla i co dalej?jak otwieram menedżer wymiany plików pisze żę telofon jest nie podłączony do portu COM a mam kabel usb za który zapłaciłem...czy jest ktoś w stanie mi pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

haha ja wiem o co chodzi haha miałem ten sam problem z K500i Siemensy jednak ,żadzą. słuchaj na www.sonyericson.com znajdź swój telefon i musisz zrobić download sterowniki bo na tej płycie jest tylko instalka do kabla to wszystko :( próbowałęm ci dać linka do ściągnięcia sterownika ale strona nie działa ale juro kto wie daje linka
http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=pl&lc=pl&ver=4000&template=pp1_loader&php=php1_10139&zone=pp&lm=pp1&pid=10139 natomiast Siemens z tej lepszej klasy daje Ci opragromowanie z telefonem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mialem kiedys siemnsa - nikomu tego gowna bym nie polecal. wykonanie fatalne (odpadaja przyciski), obsluga tragicznie nieintuicyjna (klikania od cholery), wyglad zenujacy (choc to ostatnie to akurat kwestia gustu). meczylem sie z tym zlomem przez poltora roku. NIGDY WIECEJ! ericsson to jednak jest porzadny telefon. mialem wczesniej s320, teraz k700i i jestem poprostu zadowolony. intuicyjny w obsludze, ladny i wygodny.

do kompa podlaczam sie przez irde i bluetoth - wiec nie mam problemu z jakimis smiesznymi kablami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam miałem sony ericsona to ciągle mi się psól rupieć jeden a te góziczki jak łeski japoński ani to cisnąć ani co tylko ja daje 5 i mi się wciaska 2 takie brandzlowanie jak nie siemens to lepiej mie noki tam to dopiero wszystko działa.
ps a jakiego miałeś siemensa jak kupiłeś go od 200 do 400 PLN to czego się spodziewasz S-E kosztuje ok 1000 -18000 PLN to i może być lepszy ja jestem bardzo zadowolony z Siemensa S65 telefon dobrze mi słurzy i kupiłem go za 1000PLN bez abonamentu itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

s55 mu bylo. czy jakos tak. ale moja mam tez ma jakiegos siemensa innego i jest to samo. najgorsza jest w tych telefonach obsluga. naklikac sie trzeba strasznie duzo zeby cokolwiek zrobic. pare funkcji ma totalnie bez sensu, lacznie z kretynskim ustawieniem budzika. nokii zreszta tez niecierpie z tego samego powodu. durny interfejs. eryk jest poprostu na maksa ergonomiczny jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm a ktoś wie jakim programem mogę odtworzyć pliki o formacie 3gp?? bardzo mi zależy.Są to filmiki właśnie z k700i w takim formacie są.Na płytce nie było zadnego programu do odtwarzania ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2006 o 18:28, RadeXMaster napisał:

Hmm a ktoś wie jakim programem mogę odtworzyć pliki o formacie 3gp?? bardzo mi zależy.Są to
filmiki właśnie z k700i w takim formacie są.Na płytce nie było zadnego programu do odtwarzania
ich


To potrafi otworzyć QuickTime - jako jeden z jego kodeków - po jego zainstalowaniu nawet Windows Media Player 9 czy 10 również otwierają (jednak najpierw zgłaszają nieznany format)

P.S. Jestem za Nie Mnożeniem Tematów o Komórkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm mam kolejny problem....kupiłem sobie kabel usb do komunikajcji z telefonem o prędkość 1mb/s a mp3 o rozmiarze 2,3mb kopiowało mi godz równo...jak coś większego to owiele owiele dłużej że nie mam cierpliwośći i przerywam...o co chodzi? czy to przez prędkość kabla??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować