Zaloguj się, aby obserwować  
Honestus

Obgryzanie paznokci

55 postów w tym temacie

Przpraszam bardzo ale ja tez chcialbym sie wypowiedziec "a wienc":
Nie wiem dlaczeo czepiasz sie takiego fajnego tematu ale musze tutaj użyc pewnego przyslowia a szlo to mniej wiecej tak: "W czyimś oku widzisz drzazgę, a w swoim belki nie dostrzegasz". No bo sam zalozyles 22 tematy z czego co najmniej 3 sa ze tak powiem "dzikie"(:D) i mozna o nich sadzic to co Ty sadzisz o tym czyli ze przrz takie tematy forum schodzi na psy. I chcialbym dodac ze jest w tym tezzabawa (zacytuje pania Stasie "o Bożysz Ty mój")
A co do tematu to ja obgryzam podobnie do kolegi Shadovera bo gdy sie denerwuje:> np. podczas oczekiwan na ocene z moich wypocin ktora napisalem podczas "sprawdzenia wiadomosci";d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol, jaki temat :o. Chociaż ... po stworzeniu topicu o kale to już chyba mało co mnie może zaskoczyć na tym forum :|.

Ekhm ... wracając do meritum. Ja nie wiem, wy to macie problemy ;d. Nie dość, że ten temat jest z lekka niesmaczny [ i bezsensowny swoją drogą ... ] to jeszcze jak się go czyta to nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. Obgryzanie paznokci? Przecież to jest:
- niehigieniczne
- niekulturalne
- bądź co bądź dziwne ;-D

Może jeszcze załóżmy tutaj topici:
- "jak się ogolić?"
- "jak się pozbyć żylaków?"

-_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2009 o 20:09, Woo-Cash napisał:

>
> Dla niektórych dany temat może wydawać się ciekawy ,a dla innych nie , proste.

Hmm... to może spytamy moda, czy takie tematy są ciekawe? On oceni, każdy będzie zadowolony
;P

kindziukxxx
Temat liczący 32 tys. postów zamknięty... aż się zdziwiłem jak to wcześniej zobaczyłem,
jak zresztą pewnie większość. A psie kupki i paznokietki nadal walają się po forum. Czysta
hipokryzja, nie? ;P

Uzależnieni obgryzacze
To prawda, ze umysł i silna wola może przezwyciężyć wszystko( no, prawie ;). Ale czy
jesteście na tyle słabi, by nie móc pokonać czegoś takiego? No chyba, ze to nawyk a nie
uzależnienie - to zrozumiem ;D


hmmmm popraw mnie jeśli się mylę ale mod nie jest od tego żeby przesądzać czy jakis temat jest ciekawy czy nie, może mieć włąsne zdanie (każdy ma do tego prawo) ale jego zdanie w tym wypadku nie będzie decydujące.


Ja niestety też mam ten nawyk (i po co ja patrzyłem jak tata to robi gdy byłem mały <chlip> :/). teraz nie wiem jak sieod tego odzwyczaić bo robie to automatycznie nawet nie wiem kiedy. Do szkoły nie będę chodził z obandażowanymi palcami bo trochę to dziwnie by wyglądało. Lakierem nie będę codziennie smarował bo będę zapominał :| ahhh masakra. Dobrze, że skóry nie obgryzam to nie mam aż tak poranionych palców ale i tak to wygląda nie estetycznie. A i do tych co piszą, że to nie ten i teges takie zachowanie: Czy wy myslicie, że ci co moja ten nawyk o tym nie wiedzą?! tylko tu wymieniamy sposoby jak się go pozbyć a to, że to źle wygląda (obgryzanie paznokci) to nie jest dla nas nowość a jeśli zamierzacie dalej pisac takie posty to sobie odpuśćcie bo to będzie już zwykły spam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.04.2009 o 20:09, Woo-Cash napisał:

kindziukxxx
Temat liczący 32 tys. postów zamknięty... aż się zdziwiłem jak to wcześniej zobaczyłem,
jak zresztą pewnie większość. A psie kupki i paznokietki nadal walają się po forum. Czysta
hipokryzja, nie? ;P

Teorytycznie można się przyczepić, ale, takie przyczepianie się do tematu który nie szkodził reszcie użytkowników forum, a zostawianie, tematów, które nie wnoszą nic jak temat ten czy o kale to już przesada, a żeby nie było info do moderatora wysłane, o zamknięcie lub ewentualne przeniesienie tematu .

HONESTUS

jak człowiek daje radę, wyjść z alkoholizmu bez trapi to oznacza tylko tyle że masz słaby umysł i wolę, słabe jednostki nie sprzyjają rozwojowi społeczeństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja u rąk obgryzam. To normalka, tylko u nóg zapuszczam i tak mniej więcej raz na 5 miesięcy obcinam. Jak już mam więcej niż 1cm to zaczyna przeszkadzać. Robię tak od 4 lat. Ala oczywiście je zbieram a nie wyrzucam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2009 o 13:16, xD_ominik napisał:

Ja u rąk obgryzam. To normalka, tylko u nóg zapuszczam i tak mniej więcej raz na 5 miesięcy
obcinam.

:-O
>Jak już mam więcej niż 1cm to zaczyna przeszkadzać. Robię tak od 4 lat. Ala

Dnia 28.04.2009 o 13:16, xD_ominik napisał:

oczywiście je zbieram a nie wyrzucam.

A dla kogo je zbierasz? Dla potomnych? I w czym przechowujesz? ;-DDD

Dominiku ... powiem ci tyle ... "jesteś hardcorem" :-D.

KamyK_84
A i do tych co piszą, że to nie ten i teges takie zachowanie: Czy wy myslicie, że ci co moja ten nawyk o tym nie wiedzą?! tylko tu wymieniamy sposoby jak się go pozbyć a to, że to źle wygląda (obgryzanie paznokci) to nie jest dla nas nowość a jeśli zamierzacie dalej pisac takie posty to sobie odpuśćcie bo to będzie już zwykły spam :/


Skoro uważasz, że jakieś netowe forum jest dobrym miejscem na rozmowy o tym jak pozbyć się tego hm ... nawyku to ja nie mam więcej pytań. Idź porozmawiać z rodzicami czy coś a nie tutaj ;o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.04.2009 o 14:51, Tyler_D napisał:

A dla kogo je zbierasz? Dla potomnych? I w czym przechowujesz? ;-DDD

Zbieram je dla siebie, a przetrzymóję w takiej skarbonce samochodziku. Chcecie to mogę wstawić foty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie zwalczam tego nałogu, bo po co? Niczym tak ładnie nie obetnę paznokci jak zębami. Odkąd noszę aparat na zębach trochę mi trudniej. Moja siostra swojemu mężowi (też obgryza) kupiła kiedyś taki jakiś gorzki lakier do malowania, Fee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2009 o 15:05, xD_ominik napisał:

Zbieram je dla siebie, a przetrzymóję w takiej skarbonce samochodziku. Chcecie to mogę
wstawić foty.

Nie. Proszę, nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2009 o 12:08, Honestus napisał:

[ciach]

Obcinaj codziennie paznokcie tak, zeby nie dalo ich sie chwycic zebami. To powinno pomoc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2009 o 22:29, Dartitwo napisał:

Kiedy miałem 7-9 lat obgryzałem, ale jakoś samo z siebie przeszło. Chodź gdyby nie interwencja
mamy mogłoby sie tak różowo nie skończyć.

A ja na odwrót. Jak byłem mały to mama mi obcinała paznokcie, gdzieś w 3 klasie zacząłem obgryzać i do teraz to robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To są moje paznokcie. Nie mogłem się powstrzymać. Pokazałem tylko kilka, te najdłuższe. Kiedyś nie byłem tak doświadczony i obcinałem je o wiele wcześniej.

20090429153450

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować