Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

ArmA II tuż przed wakacjami na pecetach

16 postów w tym temacie

Mamy wakacje w mundurze, Ci co chcą sobie pograć niech doliczą kupno nowego kompa. Arma 2 ukaże się też na konsole, ale to będzie później niż PC. Jeszcze coś Premiera strzelaniny (...). Padłem z krzesła.

BIS ma w nosie krzyki fanów i wyda zapewne to samo co wcześniej tylko z lepszą grafiką oraz większymi wymaganiami, starym AI, kiepskimi dźwiękami, normalnie zwykły mod za którego będzie trzeba płacić 100 złotych, a i tak nie będzie kompletnym produktem (bugi, bugi...) tak więc fani naprawią grę i to za darmo (bo nikt im za to nie zapłaci) to się nazywa wykorzystanie.

A pierwsza Arma to istna tragedia mimo, że wydano te 2GB patchy nie mogę grać mimo, że mój komputer spełnia zalecane wymagania, a problem leży w skopanym kodzie gry. Dzięki tej "grze" straciłem do BiS cały szacunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak było niestety zawsze i pewnie już tak pozostanie. W końcu najlepiej wrzucić trochę przerobionych modeli z VBS 1 (lub 2), odziać w ładne szaty i jak najszybciej wypuścić. Community ma przecież wielu uzdolnionych addonmakerów, więc grę połatają sami.
Kupić i wypróbować samemu jednak nie zaszkodzi, co najwyżej człowiek wreszcie ostatecznie przekona się o gołosłowności BISu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2009 o 15:37, Ardreth napisał:

Tak było niestety zawsze i pewnie już tak pozostanie. W końcu najlepiej wrzucić trochę
przerobionych modeli z VBS 1 (lub 2), odziać w ładne szaty i jak najszybciej wypuścić.
Community ma przecież wielu uzdolnionych addonmakerów, więc grę połatają sami.
Kupić i wypróbować samemu jednak nie zaszkodzi, co najwyżej człowiek wreszcie ostatecznie
przekona się o gołosłowności BISu.


VBS2 zrobiła inna firma na tym samym silniku co Arma, w po pewnych modyfikacjach w VBS2 można było sobie spacerować w wnętrzu CH-47 co w Armie nie było możliwe bo tego śmigłowca po prostu nie było... BiS to ignoranci.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wspominając o VBS 2 miałem już na myśli drugą część ArmA. BIA jak zwykle musi dołożyć i swoje kilka groszy.

Samo chodzenie po wnętrzach pojazdów zaś próbowano odtworzyć już nawet w OFP (CH-47 od BASu). W ArmA owy projekt stanął na etapie korzystania z broni osobistej chociażby na pokładzie UH-60 (skrypt bodajże autorstwa [APS] Gnata).
Ale co tam, najważniejszy jest zysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja czekam wyłącznie na OFP2. Po pierwszej części i po trailerach czuje jakiś dziwny syndrom. Widział ktoś animacje postaci na trailerach? Fatalne.
Pierwszy OFP też był zabugowany, ale i wydawca był inny. W przeciwieństwie do Lemu, odbugował grę i poprawił(niestety)schrzanione przez siebie spolszczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2009 o 18:05, Infher napisał:

Problem w tym, że OFP2.. nie będzie godnym następcą OFP. OFP2 to COD4 na dużych mapach,
a szkoda..


Skąd wiesz widziałeś, grałeś ? Z tego co mówią twórcy OFP2 ma być symulacją pola walki, ile w tym prawdy przekonamy się po zagraniu w wersje demo. A BIS niech dalej wykorzystuje swych fanów.

Principes

O ile poprawią AI, bo te nadal jest nieobliczalne. W pierwszej Arma nie raz przeciwnik zwykłym karabinem szturmowym mógł nas zabić a niekiedy zdarza się, że w odległości 10 metrów od nas stoi jak słup i nic nie robi. Ja drugiej Army nie kupię, nie dam się oszukać drugi raz wypisanym na pudełku napisem "Gra twórców Operation Flashpoint".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2009 o 18:12, Bracio napisał:

> Problem w tym, że OFP2.. nie będzie godnym następcą OFP. OFP2 to COD4 na dużych
mapach,
> a szkoda..

Skąd wiesz widziałeś, grałeś ? Z tego co mówią twórcy OFP2 ma być symulacją pola walki,
ile w tym prawdy przekonamy się po zagraniu w wersje demo. A BIS niech dalej wykorzystuje
swych fanów.

Principes

O ile poprawią AI, bo te nadal jest nieobliczalne. W pierwszej Arma nie raz przeciwnik
zwykłym karabinem szturmowym mógł nas zabić a niekiedy zdarza się, że w odległości 10
metrów od nas stoi jak słup i nic nie robi. Ja drugiej Army nie kupię, nie dam się oszukać
drugi raz wypisanym na pudełku napisem "Gra twórców Operation Flashpoint".

Wystarczył mi pierwszy gameplay.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.04.2009 o 19:11, Infher napisał:

Wystarczył mi pierwszy gameplay.. ;)


W którym rozgrywkę z widoku pierwszej osoby widzieliśmy przez sekundę, góra dwie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekamy, czekamy - oby to nie było to, co w jedynce czyli "bug na bugu i bugiem pogania" ;)
Solidny konkurent w postaci OP2 na horyzoncie, więc mam nadzieja, ze Czesi się postarali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować